Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jiné

Spravuje:

BALCARENKOReklamaOPU (na bobrázky).
Hráči na okounu: Alabamak, Alah, AQB, BALCARENKO, Basta_R.D., CrazyJoe, damiaan, Douber, flames, HERODES, hiki, Istral, Jakoubek, Japik_M, John_Fortytwo, PIPboy, Radgost, rodier, rom007, RUM_cajz, stanny, Trauma_Zero_Mageo, Valinor, Wolfii, xxxfucker, yakuza, Zabohad
Kdo se chce něco přiučit, měl by občas místo hraní jen koukat:
Quicky Baby (WN8 3350+, dobře vysvětluje co a proč zrovna dělá, anglicky)
Dyaebl (WN8 4400-, nic nevysvětluje, polsky)
Decha (WN8 4400-, nic neříká, polsky)
Claus Kellerman (anglicky)

MAGEO klan ve World of Tanks

Wargaming Community Contributor Cheater Konvalina11

Podvádění v turnaji 1:1 (padací mod).
Mauschen zaměřování přes skálu, instantní přeměřování z weakspotu na weakspot, nejdřív skočí zaměřovač, pak pohled.
Jiné instantní přeměřování na nejslabší místo - zpomalené video.
Magnetický zaměřovač. :)
Zase zaměřovač dřív než střed pohledu, asi lagy. :)
Autoaim na zadní část tanku, perfektně drží i za pohybu, je to skiller :)
Zase nějaký to instatní přeměřování na weakspoty.
Minimaus aimbot.


Tak WG nahodí nějakou kravinu kde stejně budou jezdit na odpočty jako minulý rok a už asi potřetí jim padly oba servery. Šašci.
 
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
přesně tak.
HERODES Nikdy jsem tady debil. 
Naprostý souhlas. Já si chci prostě večer jen zničit pár tančíků, tady ty vyfikundace to akorát celé zasírají herním i datovým balastem. Ale chápu, že když u toho někdo tráví hodiny denně, že to vítá.
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
IMO to jen vede k větší variabilitě, což byl cíl. Zkušení hráči to vyminmaxujou ať tam dáš cokoliv (viz ten linkovanej spreadsheet, vždyť tam je prakticky nulová variabilita a ty tanky hrát je nuda), takže tohle stejně míří jen na lidi, kteří tomu nerozumí nebo je jim to fuk.
Trauma_Zero_Mageo  
rozhodně měli na hráčích nechat at si nadefinují typ toho bonusového slotu sami, např na Obj 277 taky nepůjdu do pancíře, nedává mi to smysl....Na UDESu 14-5 nejdu do pohyblivosti, k čemu taky (používám Bino,nabiják, maskovačku) a je z toho TD z brutálním dohledem (510 m)...takže měli nechat na hráčích ať si o bonusu rozhodnou sami (jako v případě bonového vybavení) takto to upekli do jakýchsi mantinelů které ne každému sedí
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
K tomu jen dodám, že mnoho hráčů dodnes na medkách vozí pohon místo stabíku, někteří mají maskovačku na Mausovi apod.
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
Zbytečně složité? Vždyť je to trapně jednoduchý, pod tier 4 pak tak jednoduchý, že bych až zaplakal.
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
Fialové je stále lepší. Bonusový chlívek dává bonus jen normálnímu vybavení (ne fialovému).

Příklad - pohon. 10/11,5%. Když máš pohon na bonusovém slotu pro palebnou sílu, dává 11,5%, jinak jen 10. Nicméně fialový pohon dává myslím 12,5% (ať je kdekoliv).
flames osran osraty hovnak otrocky 
Souhlasím s tím, že je to zbytečně složité. Až mě to trochu překvapilo, že WG poslední dobou hru spíš zjednodušuje, tak přijde s konceptem vybavení, které na vyšších tierech může být dost zrádný pro mnoho hráčů.

Třeba ten bonusový slot. HT jej mají na výdrž. Jenže na výdrž tam hodit vybavení, to se týká hlavně tvrdých hevyn, pro mnoho ostatních je mnohem výhodnější tam narvat něco uplně jiného (na Chiefa jsem narval ten druhý stabilizační modul nebo co to je, mám k tomu fialový stabík a mám 37,5% stabilizace a dělo lepší najednou než na SC, což z toho taku dělá definitivně zrůdu). Nicméně počítám, že kupa hráčů tam bude rvát by default třeba HPčka. Což je u měkčích strojů k ničemu.

Nicméně obecně - hlavně na medka i na většinu hevyn - zůstává ideální kombnace venta-stabík-nabiják s tím, že akorát přesuneš ventu (zadarmo, jen přesun) na bonusový slot, aby dávala lepší bonus (čímž tank nepatrně buffneš o procento na posádce).
Trauma_Zero_Mageo  
to fialové znamená optimální vybavení ? A předpokládám že to doporučuji naskládat podle chlívků takže levý chlívek má bonus
Jakoubek Hrst prachu... 
Z Matildy mi zmizel nabiják :(
Trauma_Zero_Mageo  
je to zbytečně přesložitělé....na to jak tu hru streamlajnují aby se i obyčejný noob dostal do 1000 bitev na desítku, odstraňují tanky z techtree aby to bylo přehlednější, tak kolem dělají zbytečnou spoustu omáčky v podobě jakýchsi mikro odměn
 
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
Mě přijde že wargaming se mi tu hru snaží neustále znechutit. Už teď furt vyhrávám nějaký píčoviny, který nevpoužívám, nějaký fragmenty, bony a další sračky... Za chvíli to bude mít pravidla jako rugby, kterejm hráči ami nerozuměj.
Trauma_Zero_Mageo  
Standard B má nově intrareload 3 sekundy, zkurvili ho kvalitně
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
https://worldoftanks.eu/cs/news/general-news/1-10-equipment-2-0/

Článek pak tu, doporučuju nicméně fakt nejdřív přečíst a doporučení - že má nějaký tank určité třídy bonusový slot na jeden typ vybavení automaticky neznamená, že jej musíte tímto osadit, či že je to skutečně nejlepší možnost.
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
Jo, vybavení má tři třídy, jen dodám - tiery II-IV (III), tiery V-VII (II) a VIII+ (I). Na tier I nejde nasadit nic.
flames osran osraty hovnak otrocky 
Uf, lámaně to moc neumím.

WG změnilo vybavení, resp. provedlo nějaké úpravy. Jednou z úprav je, že některé vybavení po tier VII je teď vedeno jako ´vybavení x II. třídy´. Je levnější, nedá se nasadit na vyšší tiery. A stejně tak, vyšší třída nejde nasadit na stroje nižších tierů.

WG tento koncept ale dělá ve dvou krocích - v prvním v podstatě jen změní toto vybavení na tancích, ALE zachovává kompatibilitu. Dočasně. Konkrétně - do dalšího patche.

Takže, když máš na tanku (do tieru VII) vybavení a je tam vykřičník, tak to znamená, že je nekompatibilní. Jinými slovy - na T34-85 máš teď optiku I. třídy, která normálně ale na nižší tiery nasadit nejde. Můžeš ji sundat, ovšem pozor - už ji nenasadíš zpět. Musel by si koupit optiku II. třídy.

V mém případě to znamená třeba to, že definitivně ruším nižší tiery, až na pár prémiáků, tam osadím vybavení (někdy) a zbylé tanky a vybavení prodávám (dělalo to asi 22M).

Dřív než to uděláš - podívej se na VIII+, jestli ti tam někde vybavení nechybí (při updatu se některé vybavení sundalo), tak ať neprodáš něco co prodat nechceš. Já považuju si nechat na skladě dvacet optik a patnáct stabíků za římanství, tolik desítek už mít nebudu a kdyby jo, tak si to koupím.

Dále, z tanků se sundalo všechno fialové (bonové a trofejní) vybavení, takže jestli je máte, máte je ve skladu.

Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
mrdad!
BALCARENKO  
RTFM!
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
může tu někdo totální lamě vysvětlit, co to po mě chce, že mi na T34-85 bliká skládaná optika s tím, že to není vhodný doplněk?