Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a InternetWeb a Internet vubec

Spravují:

Šnek,
Wiliam Wallace,
InlinerReklama
Ano, díky. (Mezitím jsem našel i sám, je to AZ kvíz pro děti.)
Halef Méně závisti,  více prestiže.
AZ kvíz?
Tak jedna pátračka...

Kvízová onlajn hra, při které proti sobě hrají dva hráči. Kvízová otázka je doplněna iniciálovou zkratkou, podle níž mají hráči co nejrychleji napsat správnou odpověď. Např.: Jak se jmenuje básník, který napsal známou báseň o křišťálové studánce? JVS → Josef Václav Sládek

Netušíte někdo, jak se to jmenuje?

 
označit všechny čtverce: https://rotopo.com/
 
leo si běží pro oskara: http://redcarpetrampage.com/
 
Tak abych sem zase po čase něco napsal:

V prosinci právě uplynulého roku zveřejnil polský grafik a autor komiksů a počítačových her Mateusz Skutnik závěrečný díl série Submachine: Submachine 10 — The Exit.

Protože Skutnik je naprostá špička, recenzí již bylo napsáno bezpočet, takže se omezím jen na poznámku, že Submachine 10 je z celé série nejdelší a je završena dobrým koncem, byť v mnoha ohledech stále otevřeným.

 
Keeper of The Grove III: Třetí díl jedné z opravdu dobře udělaných "obran pevnosti". Konzistentní grafika příjemná na koukání, tempo přijatelné (což, mnou řečeno, znamená ne moc rychlé), vyvážené zdokonalování i úkolové ceny, a také ta prkotinka, co při hraní potěší zejména ty, kdo jako já dělají sedm věcí najednou — autopauza, když se okno ocitne jinde než v popředí.
 
Pixel Crush Mania: Pokud rádi hrajete trojlepky (nenapadá mě teď lepší české slovo pro match-3-games), pokud rádi zůstáváte dlouho u téže jednoduché hry, takže vás mrzí, když po deseti úrovních skončí (tahle jich má 150), a pokud máte rádi retro pixelovou grafiku, tak je to něco pro vás.
 
(Vyžaduje registraci.)
cestujicivnoci  
https://cz.grepolis.com

Ani to nezkoušejte, jestli na dva roky nechcete přijít o 1-2 hodiny / den.
 
Glow Path: Další z mnoha trubkospojovaček, ovšem svébytná kombinací jednoduché grafiky, omezení počtem tahů (a ne časem, jak tomu bývá většinou) a spoustou úrovní (celkem 100). Některé úrovně jsou dosti prvoplánové, ale jiné k řešení vyžadují skutečně nečekaný obrat. Ve dvou případech se mi podařilo zahrát úroveň na méně tahů, než bylo předpokládáno, tedy najít kratší cestu k řešení; je to spíš bug než fíčura (počet tahů je nasazen jako minimální), ale při takhle řídkém výskytu rozhodně hře neubírá.
 
blabulabul  
možná i do prokrastinace... http://lalo.li/lsd/
 
There Is No Game by možná něčím bylo i do Divnoher, ale spíše než divné je to rozverné, nebo jak to nazvat. Je to v zásadě klikací adventura, v níž člověk ovšem musí vymýšlet stále nové postupy, při nichž vystupuje z dosavadního herního světa.
 
Tak jsem dnes například narazil na Canvasser. Máte za úkol přesvědčovat kolemjdoucí, aby přispěli na kampaň na záchranu místního lesa před holosečí. Je to místy docela nervák, protože když třikrát za sebou nesplníte limit, dostanete vyhrazov, ale má to občas pěkné dialogické sondy do duší spolupracovníků a hezky udělaný konec.
 
Teď jsem si uvědomil, že vlastně moderuju tenhle klub. Sice jsem se tu k moderování dostal jako slepej k houslím, ale vlastně bych sem mohl zase občas odložit něco, na co jsem narazil a co přímo nepatří do divnoklubu.
 
Šnek tu vůbec  není
Šoupačka — repost z Prokrastinace nebo Kočky nebo odkud, až teď mi došlo, že tady by to vlastně nemělo chybět.
 
spotter tadleta televyze   už nevysírá
Botanicula Humble weekly sale
 
oh no :(((
Sory, jak na mě vyhoukla první obrazovka, okamžitej stisk tlačítka "zavřít".
Hraju a plno lidí také:
http://drmeth.com/