Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

DagenReklama
captainn to houká kápo  sýček
Ano, z tohoto pohledu nezkonstruoval důkaz, pouze ukázal, že nejspíš nejde nalézt nic, co by dokazovalo britskou verzi, o podpoře německé verze nenašel nic, to už je jen jeho vývod, souhlas. Nicméně i tak je to bezprostřednější (pokud jde o informace) než cokoliv před tím.

Ono je celkem jedno o jaká torpéda šlo, pokud se nedopustil té chyby, že stav trupu pod pancéřovou obšívkou zkoumal jen ze strany Dorsetshiru. Na druhou stranu případný zásah torpédy letadel z druhé strany asi těžko mohl být příčinou potopení vzhledem k době, kdy k náletu došlo.

Je fakt, že kdyby našel díru, bylo by to jasnější.
Že dělal nepodložené závěry. Když to vezmu celkově, on nenašel dost důkazů, které by podporovali britskou verzi a na základě toho prohlásil, že pravdivá je ta německá. Přitom neuvedl jediný důkaz, který by pro ni svědčil a u těch "protibritských" byla jejich hodnota někdy sporná. Tedy alespoň co si pamatuji. Bylo to prostě takové odfláknuté. Třeba na trupu probíral zásahy torpéd, ale bral jen, že to byla torpéda z Dorsethiru, přičemž nikde nevysvětlil, proč by to nemohla být torpéda ze Swordfishu, která Bismarck taktéž zasáhla. U nich bral v potaz toliko zásah, který Bismarck ochromil.