Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Tento klub je určen těm, kteří mají pozoruhodné příbuzné a nestydí se za ně. Viď, Anabel!

buchfa oprit o ponk a   kakat riedke
2. Rad zespoda, 3. Vlevo, padouchuch dedecek.
(Ale asi se tam něco naučili, tatík šel hned potom na reálné gymnázium, kde tedy prolízal s odřenýma ušima, klasifikační škálu využil naplno, ale o 8 let později maturoval.)
Tenkrát jim bylo 10-11. Vypadají v podstatě všichni v kondici, i když někteří jako Zilvar z chudobince. Teoreticky by mohl žít nějaký pamětník, měl by cca 93 let.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
Nas bylo jen 40, v roce 87, ale i tak to byl narez
Wiwianka  
50 decek ve tride, slusne.
Tatík podle všeho v druhé řadě, čtvrtý zprava, v saku a bílé košulce.
Připlula ke mě velká krabice s rodinnými fotografiemi. Mají velmi rozdílnou kvalitu, velká část je od fotografa a pak tam jsou momentky, rozmazané. Velkou část fotografovaných neznám, je tam velké množství cizích dětí s hodně naštvanými nebo nešťastnými pohledy.

Zde děti z Hrušova, z hornické kolonie:
 
!!!
Nazgul Vtipnýs 
Možná to bude pár let stará fotka. Tohle vypadá na Sady zahradnické mládeže, otec bydlel na Spořilově a sem chodil běhat. (3x týdně 12 km. Tehdy jsem tolik neběhal ani já.) Sady jsou plné bezdomovců a on se s nimi znal a oni ho pokaždé zdravili Dobré ráno, pane doktore.

Loni se ale musel odstěhovat, protože ten byt na Spořilově se rekonstruuje. Nyní si za levno pronajímá byt od nějakého maníka, co sedí šest let za korupci v kauze Rath. Byt je pěkný, otec doufá, že nebude nějaká amnestie nebo tak něco.

Nazgul Vtipnýs 
Dnes ráno jsem zapnul facebook a vyskočil na mě otec...


Jak se tam dostal, to nevím, na Praze 10 nikdy nebydlel.

 
Nazgul Vtipnýs 
Já před pár lety objevil tetu ze třetího kolene, ročník 1927, Terezín, Osvětim, Ravensbrück. Nechtěla se o tom vůbec, bavit, i po 70 z toho měla hrůzu.
 
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Zajimave je, ze i pres svuj vek je to pocitacove naprosto gramotnej clovek. Zivi se jako spisovatel a prekladatel. I kdyz... nevim jak na tom ted je. Dlouho jsme se nevideli. Holt zije na druhem konci sveta a s postupujicim starim uz necestuje. Driv jezdivali (ma japonskou manzelku, jsou dost nerozlucni) do Cech docela casto.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Je rocnik 27, ja se s nim poznal kdyz mu bylo asi sedmdesat.
Na fotce vypadá na 13, to musí mít kolem 90 let. Za chvíli už nebudou žádní pamětníci.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Konstruktivni sebekritika je na okounu dost vzacny jev...
Napadaj mě vtípky. Ale dneska se mi moc nedaří, tak bude lepší, když budu držet hubu.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Neni to pribuznej, spis kamarad, ale nejak nevim kam s tim jinam a musim rict, ze me to docela dostalo. Je to zid jak poleno, zijici v Kanade. Za valky si prozil ozdravny pobyt v par koncentracich (na predlokti ma vytetovany to cislo a tak). Parkrat jsme se o tom bavili, jednou mi vypravel, jak ho malem zabilo, kdyz ten lagr osvobodili amici a dali jim najist. A ted jsem nahodne nasel, ze z toho existuje i fotka. Ten muj znamej je na fotce sestej zleva (fotka je z Buchenwaldu)...
 
!! Plamen Želev je krásné jméno, i pro rockovou kapelu.
marin72 marin 
takovej akoby mladej Anton Chigurh / Javier Bardem - vase maminka asi udelala dobre, ze to nenechala zajit moc daleko...
ukaž své málem příbuzné...
Plamen Želev, bulharský chlapec, který balil moji budoucí máti na dovolené v roce 1970. Mé babičce se moc líbil, matičce moc ne.