Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

elReklama
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
? dabuje leblanka jako vždycky
oklahoman 42 
Tak dnes diky rymicce a prima cool poprve slysim cesky dabing topgearu 24/4, recenze chironu, no, petra rychlyho tedy uz definitivne nesnasim... ufff. Btw proc se nevysilaji dvojjazycne? To porad nejni kapacita? Nebo cojako...
 
Tydlencty elektrický speciály poslední dobou nějak bouraj.
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
el Sent from my  browser
Nevím, jestli to mám raději, ale je pravda, že se hodně zlepšili. U TGT mi vadí odklon od aspoň-trochu-show-o-autech k "tři chlápci jezdí po světě a dělají pičoviny".
A dnes poslední díl série. K tomu se hodí tento odkaz: http://www.boatinternational.com/yachts/editorial-features/ssangyacht-creating-a-luxury-cruiser-from-the-worlds-ugliest-car--33341

Jinak za mě spokojenost, rozhovor s hostem na mě příliš dlouhý, občas se to vleče, ale jinak jsem spokojen a mám nový TG raději (a svým způsobem mě to mrzí) než TGT.
 
el Sent from my  browser
Dík! Hrouzek LOL
Já až teď pro sebe objevil Jeremy Clarkson Motorworld, pořad z půlky devadesátek, kde Jeremy projíždí svět a ukazuje motoristické zvláštnosti - Austrálie, Indie, Švýcarsko, Texas, Japonsko atd., přičemž většina z toho se později objevila v jiné formě v Top Gear, ale tohle je tak nějak staromódně dobré. Doporučuji podobným neználkům, jako jsem byl doposud já.
https://www.youtube.com/watch?v=7DdwJhPSNxI&list=PLKmLhZKFVQ53ob7lgWiTEYplGpm2zpSoM tady je toho hodně
India je na ulozto.cz a díl s Texasem jsem nakonec našel na Vkontakte: https://vk.com/video-38472666_168799431?list=ce42cdd4177131d015 (tímto děkuji panu Hrouzkovi z Karviné, že kvůli němu mám účet na této sociální síti)-
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
Furt dobrý, akorát ten rozhovor a vše spojené s tím okruhem pro celebritu je tak 5x další než by mělo být (a to i přesto že vzhledem k dnešnímu dílu mám Black Books rád)
 
Chlapci, pro nás co stíháme o pořadu číst akorát na hajzlu, pište ty základní informace typu kdo jsou tentokrát ti tři, ať si ušetřím googleni a můžu rovnou dělat, že to znám, dík :)
 
Za mě dvojice Harris Leblanc funguje skvěle, ten třetí jim zatím jen tak trochu přihrává, ale těším se, co z toho bude dál.
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
Já jsem naprosto spokojený. Harrise jsem znal z dřívějška (ostatně jeho videa mám stále v odebíraných na YT) a zdá se, že to teď už funguje. Pokud se něco neposere, tak by se během téhle sezóny mohli hezky sehrát a bude se na co koukat.
Hlavne recenze Alfy byla skvela. Chris Harris to umi
 
Tak i druhý díl se mi líbil. Nakonec to vypadá, že díky odchodu Clarksona&spol vznikly vlastně dva dobré pořady. Ale trochu mě mrzí, že mě TG baví víc.
 
el Sent from my  browser
Opatrné nadšení, vypadá to, že by to mohlo fungovat.
Ja jsem trochu zdrzenlivejsi, ale rozhodne to bylo o mile dal, nez predchozi serie.
Tak za první díl díky. Fakt. Za mě dobrý a asi jsem byl spokojenější než u The grand tour.