Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


JakubJan kouř potěší člověka z venkova  Ryba
k tabuli Havel-za pět sednout.. BUM,BUM,BUM
czekotay We shoul live for the things we believe  
Já to myslel vážně.
ertegun vážený nugát a influencer 
Jasně, odpověď na vaši otázku zní: "Může." Ale tyhle typy umějí neuvěřitelné kousky taky bez tajných služeb. Ale určitě se přitom dokážou tajnejma službama vhodně ohánět. A taky s nimi opravdu můžou přijít do styku. A pak už nerozluštíte nic.
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Mizení spisů v ČSFR a pozemkové spekulace na mečíkovském Slovensku už nějakým závazkem ku oboustrannému prospěchu zavánějí.
Orfanik Jemným poklepem dosáhneme   požadovaného nastavení
BTW jsem si vzpomněl jsem si na jednoho emigranta, již polistopadového, kterému nejdříve začala kvůli podvodům hořet země pod nohama na Slovensku (jakési podivné kšefty s bývalým SSSR), potom v ČR (usilovně se po něm sháněli nějací pánové s velkým černým BMW), potom se mu podařilo prchnout do USA v době, kdy po něm bylo kvůli podvodům vyhlášeno celostátní pátrání. Teď žije v Británii a do Čech se, pokud vím, už léta nepodíval, zřejmě dobře ví, že je příliš mnoho lidí, od kterých by mohl v lepším případě dostat pár facek. Pán je ovšem trochu dost mešuge ve smyslu baron Prášil, řadu jeho pohádek o úspěšné kariéře se podařilo uvést na pravou míru, což dotyčný těžce nese.
ertegun vážený nugát a influencer 
Inu, obdobné kousky zvládají lidé bez emigrace a drsných politických režimů. Takže tajných služeb netřeba.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
děkuji.
Dvacet3 Právě teď lžu. 
debile
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Já jsem se potkal s několika tucty lidí se stejnými točkami, z různých států.
czekotay We shoul live for the things we believe  
Která příhoda?
Orfanik Jemným poklepem dosáhneme   požadovaného nastavení
To si člověk myslel, jak za hranice prchali ti schopnější, co jim ten komunisty ovládaný blbákov byl malý, a postupně zjistil, že kromě těch schopných se mezi emigranty poměrně honjě vyskytovaly i další dvě skupiny lidí: brouci pytlíci a konfliktní typy, které měly problémy všude, kam přišly.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  kvalitní Česko
!!!
(to mi připomnělo kdysi oblíbeného a brzy nato nenáviděného učitele biologie, který jednou takhle vyzkoušel celou třídu za to, že si jeden náš spolužák o přestávce na chodbě kopal s mokrým hadrem. "Jeden za všechny, všichni za jednoho! Máte zodpovědnost za své spolužáky! Vyřiďte si to mezi sebou!" - A pak to lítalo, 5,5,4,5,3,5,5,5,5... "Jste sportovci, berte to sportovně!" - tehdy se to asi zlomilo. Sice nám pak ještě mnohokrát místo vyučování vyprávěl historky nebo četl ze Šimka a Grossmanna, ale už to byl pro nás napořád sráč.
Dvacet3 Právě teď lžu. 
Takže ta příhoda je lež nebo ne? Místo keců jasnou odpověď.
Dočetl jsem jen k té příhodě se zkoušením. Imho vás vynechala schválně, aby hněv spolužáků vůči vám byl o to strašnější.
czekotay We shoul live for the things we believe  
riadny kriváň
czekotay We shoul live for the things we believe  
Ne, zbytečně zlí byli ti pohraničníci, co vyprázdnili dva zásobníky do malého kluka, kterého smetla vlna v Dunaji, tak se držel jakéhosi klacku a křičel pomoc pomoc topím sa.
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
To by mě zajímalo, jestli je to přirozený tok života daný povahou, nebo jestli tam může mít vliv i nějaká speciální služba a její dlouhé prsty.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Strýc pomohl svému nejlepšímu kamarádovi, Mišovi, co cosi provedl, dostat se do Kanady tak, že mu dal své doklady, prý si byli dost podobní. Pořád mluvil o tom, že se ven prostřílí, tak to strýci přišlo jako menší zlo. Studoval s ním na technickém učení, ale vedle toho tajně na kněze. Strýc jezdil často služebně do Rakouska, prakticky každé pololetí, tak to asi nebylo tak nápadné. Vlakem. Měli nějak neprůstřelně vymyšlené, co s těma dokladama, aby na tom nikdo nebyl bit.

Dotyčný pak tvrdil, že se dostal přes hranice přes Dunaj (jako jeho bratr předtím, znal mnoho detailů), aby víc dojal imperialistické úředníky. A aby si přilepšil, tak část dokladů strýce ve Vídni někomu prodal, pak se s nimi děly nekalosti. Potom v té Kanadě podvedl plno lidí, měli s bratrem nějakou záložnu nebo co. Ve vězení našel Krista a jeho bratr tam založil komunistickou buňku a umřel. když ho pustili, tak vstoupil jako zaměstnanec do nějaké církvičky, se kterou obcoval 4 roky v lochu, kterou obratem vytuneloval. Po revoluci zmizely všechny jeho spisy vedené v ČSFR, on potom
začal podnikat, kupovat na Slovensku pozemky, podporovat HZDS, pak mu přes ty jeho pozemky začali stavět dálnici, opakovaně, no teď je zase někde v Kanadě a do SR se mu moc nechce, tak posílá love Kotlebovcům a káže Putina.

Strýc se asi tak 15 let nepodíval ani na Balaton a když nastoupil v 90. roce do rakouské společnosti, tak se o něj usilovně zajímali zdvořilí pánové z rakouské bezpečnosti.

Když jsem naposledy se strýcem mluvil, tak hrozně litoval Miša, že si na západě nemůže pochutnat na haluškách, oko potěsit pohledem na Kriváň a tak.
Dvacet3 Právě teď lžu. 
jste zbytečně moc zlí