Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


Tolik šaškování s generátorem náhodných čísel... To myšlení v závorce je správné, tak _fungují_ oxymetry.
neprihlaseny_OC  
Tady je v návodu „nesmí se pohybovat, ale nesmí zaškrtit oběh“, což je takové, no, taky noakosi. Zkoušel jsem sice už různé přítahy včetně opravdu slabých, ale dík, při dalším zkoumání se zaměřím na ty volnější varianty především (pokud s tím krámem dřív nešvihnu do popelnice).

(Myslel jsem, že se mění nějak s tepovou vlnou optické vlastnosti pokožky v infra, nebo něco podobného. Zajímavé. Takydík za vysvětlení.)

U mych hodinek (Suunto) psali, ze by reminek nemel byt moc utazen. Ta fotobunka snima periodicky pohyb pokozky, jak to tepe. Coz pri silnejsim pritlaceni senzoru na kuzi neni moc zachytitelne.
neprihlaseny_OC  
Jojo, dvě zelené LEDky a mezi nimi akési okénečko. 10 tepů semtam přežil bych bez jakýchkoli výhrad, ale že mi to ukazuje nezřídka taky 50 bpm,když jsem zcela jistě někde v pásmu 130+, to úplně gút není.

A to už jsem ten krám blbý zkoušel dát skoro kamkoli, zdaleka nejen (byť nejčastěji) asi tak doprostřed vnitřní strany předloktí, jak praví návod; snad akorát na krk a na pinďoura zatím ne :( Ještě tak poměrně nejméně špatně se to zdá měřit z vnější strany těsně nad loktem pravé ruky (kdežto na témže místě levé to vidí prt). Tak nwm, asi lze dedukovat, že to bude pramizerný krám, což? :(

Vsetky naklady sa premietaju do ceny. Aj ked ich nevidis a nemusia byt polozkovito uvedene, dodavatel si ich zapocita. Ked niekomu obmedzia tvorbu zisku urcitym zauzivanym sposobom, bude hladat moznosti ako zarobit na klientoch inak.

Vid napr. banky a ich rozne nezmyselne pseudopoplatky, aj ked maju tvoje peniaze, urok ti platia limitny nule, ale naopak srsia kreativitou poplatkovej tvorby.
Z druhé strany je optické čidlo (nějaké LEDky)? Neznám přesně tenhle, ale optické snímače tepu na sportovních hodinkách nejsou bůhvíjak přesné, a to ani na top modelech. Proti hrudnímu pásu dost slabota. Mně na zápěstí hodinky přeměřují tak o 10 tepů proti hrudnímu pásu.
jabedeiah Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan @  Jak balit ženy pomocí hypnózy
njn
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
tak při těch jejich cenách to snad ani jinak dopadnout nemohlo
Dosly jim svetlusky?
jabedeiah Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan @  Jak balit ženy pomocí hypnózy
Tak skautskaenergie.cz už taky hlásí problém.
 
neprihlaseny_OC  
Používá někdo při cvičení ideálně tenhleten snímač tepu, nebo aspoň nějaký podobný?

Já si to koupil, protože je to mnohem praktičtější než hrudní pás; ale připadá mi, že to měří krajně nespolehlivě, taky už mi to tvrdilo, že mám tep kolem 60 při maximální zátěži :) Tak dumám, zda něco blbě dělám já, nebo zda je to prostě a jednoduše krám nanic?

 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
spíš ne
To bude souviset se změnou přístupu O2 a také s občasnou kontrolou odběrných míst (kontrola černých odběrů a pod).
WTF? Vám někdo účtuje něco za odečet?
Alebo zistili, ze za dialkovy odpocet nemozu klientovi tolko uctovat, ako za manualny. Tak to hodia niekomu na krk a zapocitaju si 100x predrazene mzdove naklady, ktore premietnu do fakturacie klientom v ramci maleho poplatku. Pretoze ak nemozu zdrazit svoje primarne sluzby, aspon nieco kapne zo sluzieb bokom.
mot Ja nevymením svoj dvor za balkónik,  môj dvor je taký akurát.
Cili ubehl potrebny pocet let, po kterych se nemusi vracet dotace?
No, pilotní projekt jim končí, tzn. doběhly smlouvy co nechtějí prodlužovat, takže to přestane fungovat :) A za pár let to s velkou slávou spustí nanovo a naostro.
Coz je o to vtipnejsi, ze dalkovy odecet bude za par let povinny.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Koukám, že jsme to stihli opravdu jen tak tak. Dnes jsme podepsali smlouvu s Innogy a od listopadu jsme u nich. Za stejnou cenu jako doteď u EEE. Ale dneska už by nám stejnou nabídku nedali.
 
HERODES Nikdy jsem tady debil. 
MND skončí taky tak do týdne.