Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Kultura

Spravuje:

PremekReklamaHelena Co si myslíme o současné české televizní tvorbě? Televizní inscenace a seriály České televize, Novy, Primy a dalších hrdinů a antihrdinů naší mediální scény.

Hlava medúzy
Tak konečně konec. Na rozdíl od řady pozérů mě nevadila Čvančarová (mohla by hrát i častěji) ani ostatní protagonisté, což je u produkcí ČT malý zázrak. Poslední díl byl asi nejlepší ze všech, bohužel ty ostatní vesměs oscilovaly mezi parodií a sci-fi. Celkově to hodnotím jako podprůměr, za měsíc už nebudu vědět, že to kdy existovalo.
(Je-li však nutno vypíchnout to, že se tam co čtvrthodinu před kamerou nešoustalo, nikdo se tam nemusel pro potěchu tvůrců samoúčelně svlékat ani se tam nepolitikařilo a "chytře" se nenarážkovalo, pak je to bohužel ta nejsmutnější vizitka toho, v jakých sračkách se současná dramatická tvorba veřejnoprávního média nachází.)
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Pátý díl? Už?
Hlava medůzy 5/8
Dnes zatím nejdebilnější díl, od začátku do konce. A ten Dvořák je tam fakt jen proto, aby každý díl pronesl dvě věty a nasadil čtyřikrát výraz chápajícího psa?
 
To je přesně námět , kterej je potřeba v ČT zrealizovat, člověče! Aktuálních témat je třeba jako soli.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
pro rozproudění diskuse: židozednářský sluníčkáři, vítači, eurohujeři, vlastizrádci, merkelová a soroš naprogramovali ignorovátko, pak mi nwo propagandou zhypnotisovali mozek, abych si ho nainstaloval a z bruselu řízeným haarpem mi drahoš telepaticky navedl ruce, abych do něj naházel géru a další debily. pane putine, pane zemane, pane petersone, utlačovaný bílý muž prosí o pomoc a amputaci obří ruky!
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
 
RUM_cajz dostal aj diplom mladeho frukulum trulan 
Hádejte, proč sem skoro nikdo další nechodí psát příspěvky?
 
Případy Velké Prahy nebo jak se to jmenuje jsem odpískal po patnácti minutách a asi deseti WTF momentech. Doufám, že autoři při studiu klasického díla spojeného proletariátu "Dokumenty o protilidové a protinárodní politice TGM" prohlédli tohoto židobolševika a zobrazí období první republiky jako dobu zaslouženého úpadku po rozbití monarchie. A k tomu jim dopomáhej Bůh. Když tak referujte...
 
Nechtěl jsem, ale donutil jste mě: "Moderní dějiny prezentované ve školách jsou de facto sovětskou verzí moderních dějin a proruským panslovanstvím je do jisté míry zasažena i výuka českého jazyka, resp. literatury (národní obrození)." Zdroj: Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby za rok 2017, str. 7.
 
Zkus si to přečíst několikrát (ten bod 3.), ty formáte, abys pochopil význam napsaného.
Ostatně téma odhalení Božky jako protokomunistky tvůrci nechali trestuhodně bez povšimnutí. Přitom materiál se nabízel dostatečně kvalitní.
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
To jsi fakt takový debil jako ten pan Adam? Kdes v tom seriálu viděl kritiku "prosovětských" postojů Čelakovského? To ti z těch všech aeronetů a nových republik hrabe? Fakt se dáváš do stejné linie s tím kokotem, kterého jsi tu zasdílel? To jsem myslel, že seš jinej formát.
http://www.novarepublika.cz/2021/01/cemu-slouzi-bettina.html

Vcelku rozumně rozvedeno, co už jsem tu napsal já.
 
to asi rešiserovi nikdo nefysvětlil, že zlato byt těžši než šeleso...
eso Nechoďte na Vyšehrad, je tam nebezpečno. 
a kolik asi ten kufřík vážil
dědek gestapák, fšichni gestapáci... (já teda na tý fotce viděl spíš Freje, možná to byl druhý vnuk, který zůstal neodhalen). A židovský zlato v cihlách pobavilo taky nemálo.
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Hlava medúzy III (pozor, spoiler)
Pravidlo pátera Renče: Je-li v ději skopčák, je vrahem skopčák.
 
Božena
Tak vona ta Božka rozhoďnožka byla vlastně úplná kráva, co prakticky nic nevytvořila. Děkujeme ti Česká televize, za tenhle nový pohled na idealisovanou dobu národního obrození. Je potřeba strhnout masku národovectví a ukázat ty lidi vzpírající se Rakousku a germanisaci jako zpátečníky nechápající tep doby. Kdo bude další na řadě? Smetana? Mácha?
Anička - prasečí vočička, blouznící o svobodě - no k neuvěření. Doufám, že televizní ceny budou jen cinkat. Já bleju.
 
eso Nechoďte na Vyšehrad, je tam nebezpečno. 
ale hlavně se tam nejdřív táhneš přes celé město :)
JakubJan kouř potěší člověka z venkova  Ryba
Přikláněl bych se spíš k panu Hudskému. Už proto, že pani detektivka v klidu nechává hlídat svoji malou dceru evidentně psychicky labilnímu bratrovi.
Hlava medůzy 2
Druhý díl byl překvapivě mnohem lepší, až jsem se divil.
Teda jen do chvíle, než na scénu vstoupila matka ochranitelka. Jako by se prolomil dekl na septiku a všechno spadlo do sraček.
Tvůrci by se měli přestat "inspirovat" zahraniční produkcí a používat občas vlastní hlavu. Nebo už skutečně ve své veřejnoprávní bublině ztratili zcela kontakt s realitou?