Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
Asi jí bylo horko...
kultakutri koniklece jsou koťátka mezi kytkami  
(Od jisté doby nenechávám vysavač v zásuvce...)
(Včera jsem přišel domu z práce a zjistil jsem, že mi kočka zapla klimatizaci a nastavila ji na nejnižší možnou teplotu. Je to taková ta mobilní klima, má shora dotykové ovládání)
kultakutri koniklece jsou koťátka mezi kytkami  
Kdyz pri manipulaci a vejci zakopnete o kocoura a pak sbirate vejce ze zeme a snazite se zabranit tomu, aby je ten blbecek rozslapal, je to jeste mene ono.
Druhy kocour mi pak poslapal kolac ppred aplikaci posypky.
Reakce na | Vlákno  
Když rozklepnete vejce do dřezu, taky jsou to míchaná vajíčka, ale není to úplně ono.