Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

Lorandel pochybné individuum 
SOL si poté, co složí a uklidí sušák na prádlo, uvědomí, že to vyprané od odpoledne (ještě v pračce si lebedící) by možná taky chtělo pověsit. Oproti patáliím s vrtáním děr brnkačka, uznávám
 
Prave jsem vrtal do jednoho kousku dreva 70 der prumeru 5 mm + zahloubeni do poloviny tloustky 10 mm. Jednu jsem nevyvrtal. Vsiml jsem si toho, az kdyz jsem uklidil vsechny vrtaky, posunul doraz na vrtacce atp. No nic, zase vse vytahnout, dovrtat tu jednu diru ... uklizim ... a pak jem to uvidel - vzal jsem ji vrtakem 6 mm.
Fotku nemam, tuhne v tom lepidlo. Snad to pujde opravit, udelat to znovu cele je az uplne nejvic nejposlednejsi moznost.
 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
nene!
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
Pardon the pun, ale to je školácká chyba!
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
!!!
Uhrovite_devce  
 
kultakutri molekularni ekologie!  
Já dneska vyrazila bez dokladů, šalinkarty a prostě všeho. Takže do knihovny zítra, vyzvednout objednávku v knihkupectví zítra a k jídlu jsem si udělala zbytky s náhodnými nálezy, nakonec zapéct se sýrem se dá všechno.
 
Ale taky tam píšou, že jejich zkušební instrument vypadá zcela jinak, než jako krabička mýdla s přidrátovanou nokií. Takže je otázka, který šprýmař to tam dal.
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Slusny. U nas takhle jednou nocni sichta na W2 ztratila testing bar. To je kus plastu, do kteryho je zatavenej kus zeleza, ten se da do krabice a posle se po pasu s tim, ze detektor kovu by ho mel vychytat. Ma se to delat co pul hodiny a zapisovat do vykazu, inu pekarna.

Akorat ze nekdo asi tak o pul jedne rano zavahal, a kdyz kolega na druhem konci pasu nezajasal, vitezny tanecek nezatancil, krabici neotevrel a zkusebni tyc co psik hrdy zpatky neprinesl, nejal se panikarit a skupinu patraci po stope instrumentu zkusebnimu po hrichu nevyslal. Coz byla velika skoda, neb v tu chvili jednalo se o pouhe dve desitky krabic podezrelych k prohledani, tops.

Nikoliv dva tisice a vic, jako napriklad rano, kdyz vedouci vyroby na devatou pln duvery nakracel a hovor takovy s mistrem zapredl:

"All good?"
"Yeah, just the night shift. They've lost the testing bar."
"They WHAT!?!?!"
cajti Nebojte se  zeptat
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
za vódku
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
my izmeniajem kulometa.
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
"ztratili"
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
hlavne kdyz jim todate do rukou, jsou schopny s tim mirit a strilet nekam, kde jsou lidi
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
+1
ocs sine ira et studio  OCSite
(Smažky dvě, ten nálezce horší. Takové věci se přece zásadně esenbákům nedávají!)
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Rus našel na silnici kulomet a odevzdal ho policistům, kteří ho ztratili

28. září 2019 16:00
Na silnici, která vede napříč severním Kavkazem, ležel lehký kulomet i s pásem plným munice. Muž ho odevzdal na stanici policistům, kteří ho ztratili. O kulomet přišli muži zákona podle agentury Interfax někde mezi dvěma vesnicemi v Ingušsku.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ingussko-kulomet-policie-ztrata.A190928_153130_zahranicni_brzy
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Je to past!
Jooo, bejvavalo!