Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

:))
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
SO hraje na Playstation Theme Hospital.
Po odehraném zhruba herním roce si řekne, že by si mohla pro jistotu uložit.
Ťuk ťuk prakticky po paměti... loading... KURVA!!!
 
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
Nemusíte se ani obtěžovat s odbarvovačem.
Stačí roztok na bradavice ukápnuvší na kalhoty.
Na místě setkání roztoku s látkou vznikl tak výrazný odbarvený, tedy bílý flek, že to otec okomentoval výrazem "suchý děti"... ano, flek byl v rozkroku.
kultakutri molekularni ekologie!  
Dneska jsem zjistila, že se nedostanu do moodlu "toho kursu o zvířátkách", neb neznám heslo. Tak jsem se tím zaobírala a zjistila jsem, že ty kursy jsou dva a tohle je ten druhý. A mně se ten seznam literatury zdál nějaký trochu moc všezahrnující.
 
rionka rionkeria  chalumnae
ten, kdo si nebere servítky, by řekl: doprdelki!
ten, kdo jest v duši umělcem, by řek: uka fotku, nevěřím, že je to tak zlé :-)
rionka rionkeria  chalumnae
Laskavé! :-)
Orfanik Jemným poklepem dosáhneme   požadovaného nastavení
Nojo, vzpomínka na mládí ... trochu odbarvovače se mi při těchto pokusech vysypalo do kapsy u kalhot a ty při namočení pěkně zflekatěly.
za sociku, jako prepubertalni chlapecek zakladni skoly jsem v jednom kuse vyrabel kontaktni dymovnice se smesi tabletovy peroxid+odbarvovac Duha. Mel jsem takovou sikovnou platenou vestu s velkyma kapsama a v ni jsem si to nosil. Jednou mama dala namocit celou vanu pradla, a pridala k nemu i tu mou vestu, a nevsimla si pytlicku odbarvovace Duha. Odbarvila se nam cela vana pradla, a to nestejnomernomerne - nejvic odesly modry a cerveny barvy, vysisovaly do zeleno-zlutych a zlutohnedych odstinu. Jakoze me rodice nebili, tentokrat to na nasili v jednu chvili vypadalo
 
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
Před lety v mé pubertě podařilo se jakýmsi způsobem mámě do várky bílého přidat cosi červeného. Výsledek - trička, slipy, všechno - perfektně růžový, čili pro chlapa nenositelný. No, měli jsme zásobu hadrů na mytí oken a podobné úklidové práce na hodně dlouho :-)
No, já jsem onehdy vyvařil v hrnci bílé roušky s dvěma batikovanými, které mi tam přidaly děti.
Ten, kdo si nebere servítky, by výsledné produkty označil za abstraktní.
Statisticky v pořádku.
Tak ty staré džíny (které nosím na psí procházky), které jsem vzala ze skříně a posléze marně hledala po celém bytě, jsem nevím proč přihodila do pračky a dala prát, ač byly úplně čisté.
No, pořád lepší varianta než to, že bych je dala do pytle s odpadky a byly by už v kontejneru.
 
Krása!
Tak bud rada, ze ti nevyzobal antidepresiva. Moje krysky by aspon ochutnaly a prislo by jim to jako dobra zabava, cocka necocka.
kultakutri molekularni ekologie!  
Spíš že v šuplíku nad mám léky a takové ty věci a ráno jsem si tam brala něco na alergii. Takže logicky prolezl o šuplík níž. Kdyby tam byla čočka, spal by mezi čočkou.
Přijde malá žába k zvěrolékaři a má na hlavě černou punčochu. Zvěrolékař říká: "Co se ti to stalo, má milá žabičko, kdo ti to proboha udělal?" A žába říká: "Drž hubu ty sráči, tohle je přepadení!"
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Uchyl, no.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
to neni zadna smazkovi, me kocour naprosto bezne zalezl nekam (at uz to byla krabice, nebo krabice, nebo krabice, nebo ... jo taky treba pod skrin, nebo pod deku), a prisel sem domu z prace a kocour nikde, kouknul jsem kam se kouknout dalo, a nic, no je to kocour, az bude mit hlad vyleze a taky ze jo. sice se zvukovymi efekti, ale vzdycky se nekde objevil.
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
Dobrý! A připomnělo, když jsem někdy v pubertě kydal králíkům, nějak jsem toho udělal jen polovičku nebo co, pak jsem hodil na hnojník jsoucí stejně jako králíkárna v ohradě pro slepice kus plechu kvůli dešti a že to dodělám za tejden. Po týdnu sundám plech a z hnojníku vyletí slepice...
kultakutri molekularni ekologie!  
Nevím, kdo je v tomhle příběhu smažka.

Dala jsem ráno Alvarovi antibiotika, takže si zalezl trucovat pod židli, já tada ještě pobíhala a pak jsem odkráčela pryč. Když jsem se vrátila, Alvar nikde. Echt nikde. Ale tak je to kočka, našel si nějakou novou škvíru mezi knížkama nebo co, šla jsem si povídat s Agátou, pak mi to nedalo, zase jsem hledala Alvara, pak jsem i prošla chodbu v baráku, jestli mi nepodklouzl pod nohama, nikde ani chlup. Tak jsem sedla k počítači, že napíšu týpkovi na družstvo, ten má mailing list, tak pustím noťas a tak a slyším nějaké zvuky. Takové jako když položíte tašku a ona se po kousíčkách sune. Nebo něco. Pak teda z šuplíku vylezla půlka tlapky... Ten blbec ráno vlezl do komody a strávil celý den v šuplíku s punčochama.