Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a InternetWeb a Internet vubec

Spravuje:

hakamReklama


SEO


V tomto klubu se bude diskutovat o praktikách SEO a zkrátka o všem co může ovlivnit pozici stránky ve vyhledávačích. Můžete zde zmiňovat i spamové techniky (hidden texty, klamná slova, cloaking, doorway pages apod.), pokud s nimi máte nějaké zkušenosti.
Vítané jsou i odkazy na různé šikovné nástroje.
Obsah diskuse samozřejmě zahrnuje i vyhledávače samotné - takže chcete li si zanadávat na nový systém seznamu.cz, či znáte nějaký exotický vyhledávač a chcete se s ním pochlubit - můžete.

Zajímavé odkazy:
Interval.cz - seo
seo.php5.cz
diskuse.jakpsatweb.cz - seo
Vyhledávače.info


avgust35mosin  
ResultFirst is a leading SEO Company that offers the best Search Engine Optimization (SEO) services in the USA that help to increase leads and business sales.
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Zdar, potřebuji prověřit SEO optimalizaci firemního webu a podle výsledku zadat další zpracování. Nějaké rady, komu to zadat?
 
eso Vysoká škola Okouna 
nekliknul jsem
josef.barta9  
Seo a já zrovna nejsme kamarádi, ale opravdu stačí základy, abych třeba zpropagoval svůj blog. Přečetl jsem si pár návodů a poté podle nich postupoval. Ani jsem nečekal, že to bude fungovat. A přece se to povedlo.
 
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Dostaly se ke mně poptávky na zlepšení pozic dvou webů (nezávisle na sobě).

1. eshop s bytovým textilem
2. eshop se školní literaturou

Hledám někoho, kdo by mi s tím pomohl. Za peníze, pochopitelně. Napište do vzkazníku, sdělím konkrétnější info. Díky.
 
Trofozoit The world is so much stranger than that  It's so much madder. And so much better.
Toto je kvalitní SEO..
 
Nazgul Hledal jsem to na cestách  nenašel
Zkusím tedy nastavit to přesměrování. Co se týče obsahu, já to nedělal, a také mám dost výhrady. Nějaké úpravy jsem protlačil, ale zbytek holt chce mít šéf takhle.
caracho - uzivatel nema blog -  :: hledam krtnika ::
No zrovna to, ze mas 2 weby s ruznou domenou a se stejnym obsahem neni moc fajn. Rozhodne je potreba nastavit nastavit presmerovani na spravne url, pokud tam nekdo velze pres tu druhou domenu. A dalsi vec je obsah toho webu, ten taky neni zadna slava.
Nazgul Hledal jsem to na cestách  nenašel
No třeba "vývoj software". Ale také dsoft, což je název firmy a je to v URL. Zato se vysoko umístí cadsky.cz, což je ta samá stránka, ale pod jiným URL. My bychom ale chtěli, aby odkazy z googlu vedly na dsoft.cz. Dá se to nějak udělat? Jinak mě třeba překvapil tenhle graf:

Na jaké klíčové slovo ti přijde nízko? Ale jak píše caracho - Google Webmaster Tools ti poradí.
 
Aha, díky. Kolega na tutéž stránku dočasně přesměroval jiné URL, a je zajímavé, že to je o dost výš.
caracho - uzivatel nema blog -  :: hledam krtnika ::
jinak proc je nizko, ti bez dalsicho ti nekdo tezko rekne.. tj bez analyzy klicovych slov, konkurence, zpetnych odkazu...
caracho - uzivatel nema blog -  :: hledam krtnika ::
pouzij google webmaster tools, a zjistis co si o tom webu google mysli
Lze nějak zjistit, proč je náš web v googlu tak nízko? Je to proto, že chybí robots.txt?
 
asas CCC 999 DSF 456 000 šešeše FF 5AC5CA5F 0000 01010101 s asas CCC 999 DSF 456 000 šešeše FF 5AC5CA5F 0000 01010101 s 49SUPER455454 asas CCC 999 DSF 456 000 šešeše FF 5AC5CA5F 0000 01010101 s 49SUPER455454 49SUPER455454 asas CCC 999 DSF 456 000 šešeše FF 5AC5CA5F 0000 01010101 s 49SUPER GT455454
 
Tak s nofollow je to tiež kadejako, dnes už veľa odborníkov tvrdí, že aj linky s nofollow majú vplyv, aj sám Matt Cutts to niekde potvrdil. Viac info v češtine napr. u Prokopa na Sove v síti.
doroth I'm drunk, but you're still ugly! 
Linky z facebooku mají atribut "nofollow"
caracho - uzivatel nema blog -  :: hledam krtnika ::
Pouzij google webmaster tools, Luku.
Hele, teď na to koukám, a ta stránka ani nemá <html> tag, byť začíná řádkou DOCTYPE, která by jej hned následně měla vyžadovat.
S takto orientovaným webem by se mi nechtělo spojovat ani okouní identitu :)
A navíc nedostatkem zpětných odkazů to nebude, holky mají celkem živý facebookový profil (na Googlu při hledání Zahady života je to No.1), kde na zahadyzivota.cz často odkazují.