Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternistéNové

Spravují:

Marek Eben,
PACHATEL,
MacPhisto,
JBee,
vytrznik,
pepa.sadra,
Hermann_Goering,
Anopheles

Může vás zajímat
Chrání okoun před bandou pračůráků z kompostu. Jako jediný vidí, jak se board-system v klidu transformuje na prachbidny chat, ktery ma nulovou informacni hodnotu. zabava naprosto trapna a nicnerikajici... Nikdo ho nechápe, nikdo mu nerozumí, on si ale bude dál bojovat svůj osamělý boj proti hordě cizích nájezdníků, kteří jsou schopni zničit JEHO server - ne, server NÁS VŠECH - a nikdo to nevidí. Ne, tenhle boj si nemusí ospravedlňovat nebo odůvodňovat - protože on ví, jak by svět bez boje skončil. Chtěli byste žít ve světě, kde by každé vaše slovo bylo zesměšněno a zadupáno do země jako bezcenný patos? Ne, nikdo, nikdo z vás!!1

Stojí proti davu s jazykem ostrým jako katana, s pohledem osamělého vlka a stěží popadne dech. Přesto bojuje a bude bojovat dál.

Sarnegarth.

TADY TO HNIJE!!!§§§

snop Für immer  Freud
Sarnegarth? Santgerhardt? Nikoli! Santerhadr.
 
tady to ale parádně vyhnívá
 
holobit Celé toto strachem posraní mladící. 
 
aquarius0 Každý deň sú Vianoce. 
dík
 
perversPEPE P1 = starter(ogogogog -> ban) 
ty dva neplatí
 
aquarius0 Sadiť ryžu nie je nikdy  zábava.
 
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
http://www.niggermania.net/forum/images/smilies/potd2.gif
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
 
LOL
 
perversPEPE olol 
?
holobit You Can Not Open This Door 
A zvedl se z popela, jako bájný pták Fénix...
 
 
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
hh
 
jbs :D
 
:D
 
ovsem zase kraacim dal
 
(nemela jsme odvahu do tohoto klubu vstoupit )
 
chatem nebo podobným médiem je silné.
 
St.Jimmy I´m the god of DotA 
repost z dd
Sarne ted dela pro PCTuning? Nakonec pojďme k nejdůležitější změně. Přecházíme na moderované komentáře pod články. PCTuning byl na českém IT internetu posledním serverem kde většinou nebyly komentáře mazány a globálně diskuse nebyla moderovaná. Bylo to z prostého důvodu, nebyl nikdo kdo by měl čas tuto nevděčnou roli dělat. Nyní to budu dělat já, a všechny komentáře které nebudou k tématu (a tudíž zcela bez informační náplně) ihned odstraníme. Každý náznak "flamewaru" WinXP vs Win Vista, ATi vs NVIDIA, Intel a AMD a podobne bude ihned v zárodku eliminován. V diskusích budou ponechány pouze hodnotné příspěvky, a oprávněná kritika. Již déle nebudeme dávat prostor k "plkání" a výkřikům" ne zcela dospělých jedinců, kteří cítili jako svou povinnost zanechat nám svá "moudra" pod každým článkem. Nepoučitelní jedinci budou po dohodě i "zabanování" a budou mít již pro příště smůlu ... PCTuning není "dětské hřiště" nebo fórum, a mnozí si tyto stránky pletou s chatem nebo podobným médiem. My říkáme již nikdy více!