Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternistéNové

Spravují:

Marek Eben,
PACHATEL,
MacPhisto,
JBee,
vytrznik,
pepa.sadra,
Hermann_Goering,
Anopheles

Může vás zajímat
Chrání okoun před bandou pračůráků z kompostu. Jako jediný vidí, jak se board-system v klidu transformuje na prachbidny chat, ktery ma nulovou informacni hodnotu. zabava naprosto trapna a nicnerikajici... Nikdo ho nechápe, nikdo mu nerozumí, on si ale bude dál bojovat svůj osamělý boj proti hordě cizích nájezdníků, kteří jsou schopni zničit JEHO server - ne, server NÁS VŠECH - a nikdo to nevidí. Ne, tenhle boj si nemusí ospravedlňovat nebo odůvodňovat - protože on ví, jak by svět bez boje skončil. Chtěli byste žít ve světě, kde by každé vaše slovo bylo zesměšněno a zadupáno do země jako bezcenný patos? Ne, nikdo, nikdo z vás!!1

Stojí proti davu s jazykem ostrým jako katana, s pohledem osamělého vlka a stěží popadne dech. Přesto bojuje a bude bojovat dál.

Sarnegarth.

TADY TO HNIJE!!!§§§

aquarius0 Sadiť ryžu nie je nikdy  zábava.
 
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
http://www.niggermania.net/forum/images/smilies/potd2.gif
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
 
LOL
 
perversPEPE olol 
?
holobit You Can Not Open This Door 
A zvedl se z popela, jako bájný pták Fénix...
 
 
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
hh
 
jbs :D
 
:D
 
ovsem zase kraacim dal
 
(nemela jsme odvahu do tohoto klubu vstoupit )
 
chatem nebo podobným médiem je silné.
 
St.Jimmy I´m the god of DotA 
repost z dd
Sarne ted dela pro PCTuning? Nakonec pojďme k nejdůležitější změně. Přecházíme na moderované komentáře pod články. PCTuning byl na českém IT internetu posledním serverem kde většinou nebyly komentáře mazány a globálně diskuse nebyla moderovaná. Bylo to z prostého důvodu, nebyl nikdo kdo by měl čas tuto nevděčnou roli dělat. Nyní to budu dělat já, a všechny komentáře které nebudou k tématu (a tudíž zcela bez informační náplně) ihned odstraníme. Každý náznak "flamewaru" WinXP vs Win Vista, ATi vs NVIDIA, Intel a AMD a podobne bude ihned v zárodku eliminován. V diskusích budou ponechány pouze hodnotné příspěvky, a oprávněná kritika. Již déle nebudeme dávat prostor k "plkání" a výkřikům" ne zcela dospělých jedinců, kteří cítili jako svou povinnost zanechat nám svá "moudra" pod každým článkem. Nepoučitelní jedinci budou po dohodě i "zabanování" a budou mít již pro příště smůlu ... PCTuning není "dětské hřiště" nebo fórum, a mnozí si tyto stránky pletou s chatem nebo podobným médiem. My říkáme již nikdy více!
 
Nehlásil von někdo náhodou odchod z okouna?
 
JBee samozvaný admirál  okouní flotily
Jj, za to ty seš komplikovanej případ...
Sarnegarth i don't share your greed, the only  card i need is the ace of spades
jbee, ty jsi tak srandovne jednoducha postavicka ;o)
JBee samozvaný admirál  okouní flotily
Ano, jsem rád, žes konečně aspoň něco pochopil...
Sarnegarth i don't share your greed, the only  card i need is the ace of spades
a jo, cywe, vubec jsem neuhlidal. ale ted uz je to lepsi. v momente kdy tam napises tak trapnej a pruhlednej flamestarter vcetne smajlika, tak to bylo tak nejak jednodussi.