Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyExternistéNové

Spravují:

Gorre,
vytrznik,
Jaroslav_Sklenarik,
GorreCL

Může vás zajímat
Diskuze o jednom z nejtalentovanějším herců, který bohužel před lety tragicky podlehl leukémii:!!! Dulezite: Dalsi setkani se kvuli Koronaviru bude dit pouze pres SKYPE !!!
Vysilani z vily Jaroslava Sklenaříka 7.2.2021.


Od 18:00 promitani domacich videii - Richard Dean Anderson, Chrisopher Judge (+ tajne dily!)

Muerte Me like it   nerdy
mnoho děkovných dopisů....
 
Dík a zas někdy, kucka.
 
MaschinenFuhrer ...тяжело работайет дла  жопников
doufám mi ten povznášející pocit ještě dlouho vydrží. Díky, pane profesore!
 
MacPhisto vkládá opět viditelné příspěvky  na další internetové weby
Tak už jsem taky doma, cesta nakonec celkem utekla. Ještě jednou díky za dnešní výběr dílů a skvělé pohoštění! :)
 
haasha when your life flashes before your eyes,  make sure you've got plenty to watch
Oslavovat?!? Proč bychom to proboha měli oslavovat? Na ztrátě takto velkého člověka v žádném případě není co oslavovat, jsme snad hyeny? Co jsi za netvora?!

Nebýt dnešního promítání, tak snad ani nemám sílu dál něco psát a budu se utápět ve svém smutku... Ale dobří přátelé, jako jste vy, mne opět podrželi a za to vám velmi děkuji. Mohl jsem se sice zúčastnit jen krátce, ale přesto se teším na příští setkání, které se snad nebude konat v takto vypjaté situaci.
sputnik nihilisticky misantrop 
Kdo nesnasi Hitlera ten podporuje holokaust, netvore.
Mr. Hilter?
MaschinenFuhrer ...тяжело работайет дла  жопников
klatě, včera není dnes!
Gorre Wherever I Stand,  I Stand With Israel
Pan profesor uz je davno v Praze, vy to tu vubec nectete :-)
MaschinenFuhrer ...тяжело работайет дла  жопников
v kolik zhruba středeční Lufthansa NY-Prague přistává?
MacPhisto vkládá opět viditelné příspěvky  na další internetové weby
Osm čárek vám tam chybělo, kolego. To je úroveň... :\
Rickův život a ani smrt nebyla žádná lež, bylo to něco, co vycházelo přímo z něj. Ve všem, co točil, zanechal kus sebe a i když šlo často jen o akčňáky nebo science-fiction, člověk věděl, že alespoň část z toho, co říká a co dělá, myslí upřímně. Byl vzorem nám všem. Jeho smrtí odešla pravá autentičnost a falešné divadlo, které se točí kolem tzv. Nového Ricka, jen ukazuje vyprázdněnost Hollywoodu a celé současné civilizace. Rick si svou oslavu zaslouží. Lidi, kteří z naprostého nedostatku ideálů a vrozeného cynismu tohle nechápou, pro které je dobrej každej trapnej obchodní trik, jen když je "zábava", a kteří dokonce háží špínu na ty, ktěří chtějí udržet jeho památku neposkvrněnou, tohle prostě nikdy nemůžou pochopit.
Ahoj. Co máš na sobě?
Vážení udělám vám asi ohromnou radost protože na se vás, slušně řečeno, můžu už tak akorát vykašlat. Hádat se s lidma kteří mají IQ pod 20 což znamená idiocie je snad horší než kdyby mě na přechodu srazil náklaďák! Žijte si dál v týhle blbý lži když se vám tak líbí a jeďte si oslavovat, teda podle vás, Rickovu smrt....
 
Volal mi prof. Sklenařík (díky za ty pohlednice, dcerka-invalida se na ně moc těší, protože se do světa na vozíku nedostane, takže se aspoň takto může dívat, jak to jinde vypadá), prý se brzy objeví a tu popíračku odstřihne. TENTO VÝSMĚCH LEGENDĚ UŽ MUSÍ SKONČIT!!!
 
jmenuj jeden příklad pokud se vám zdá že jak jsti to řekl vykazuju stejné známky fanatismu a pomatenosti jako Hitler tak jste vážení na omylu protože tohohle člověka nesnáším ale věřte si čemu chcete!
Já si nedělám srandičky já to myslím smrtelně vážně ale vy jste asi zaslepení touhle lží už strašně dávno takže se možná i bojíte toho co vám tu píšu já.
Jsem zpátky :D mám jen jednu otázku podle čeho mě přirovnáváte k Hilterovi? pokud jste nepochopili mou poznámku o tom že Hilter vraždil lidi byli to míněno tím způsobem, že Hitler bylo to největší zlo který svět kdy poznal.
 
Gorre Wherever I Stand,  I Stand With Israel
uz zitra :-)
 
TCO Někerej Maďar taky za to nemůže,  že je Maďar.
I jako odpurce absolutniho trestu si myslim, ze neni nezbytne spatne vrazdit lidi jako byl Hitler. Vy jste opravdu zruda, takto se zastavat nekoho jako on!