Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

running

Může vás zajímatReklamanejnovější info z WHO: (klik)

czekotay sype do hajzlu raky.  
vsadím se že jsi panic.
a taky tak umres.
Ty má fakt píču? Já myslel že máš mezi nohama kafemlejnek ....
czekotay sype do hajzlu raky.  
zkusil jsem obojí, nedá se to srovnat
czekotay sype do hajzlu raky.  
co mají velkochovy společného s ekologií?
To je pravda. Tolik masa nazmar .....
Afaik těm koním stačí před dostihama negativní test ;-) Ale copak koně, tady pravidelně probíhá genocida slepic a kachen a ekoteroristi nehnou ani prstem.
Že rejpu, koňská mast se menuje podle (koňskýho) kaštanu a ne podle koní. A používá se naopak proti otokům, krvácení nebo nadměrnýmu hromadění krve v končentinách, protože zužuje cévy. Teda jako vopravdická koňská mast, v tom, co se dneska pod tim názvem koupí, najdete všechno možný, od konopí po chilli papričky a kaštanu je tam nula celá nula nula prd.
Drobný rozdíl: koňská mast je vhodná třeba pro vzpěrače, lubrikační gel je akorát na píču ....
czekotay sype do hajzlu raky.  
Já jsem metodou volných asociací došel k lubrikačnímu gelu a taky to tady nevypisuju.
 
No, začalo to u Trofozoit, která zmínila koně. A metodou volných asociací jsem došel až k té koňské masti :-)
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Nevim jak to souvisi s mym prispevkem, ale jinak tohle je ten duvod proc se vtipkuje, ze je lepsi jit k veterinari nez k doktorovi, protoze kdyz doktorovi umre pacient, tak se rekne nojo, deda byl uz stary, uz je na lepsim miste, zatimco kdyz veterinari umre kun, tak se majitel zatracene nastve.
Existuje dokonce koňská mast k prokrvení. Ta pravá je skutečně na koně, druhá o něco slabší je pro lidi. Ve vzpírárně kam jsem chodil jeden chlap používal pro masáž svalů po cvičení tu pravou originál koňskou mast. Ta verze pro lidi na něj byla moc slabá.
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Tak jako jasne, ale neni to duvod k panice. Krome toho, IMHO nehrozi ani to vyhynuti, zvlast kdyz uz na to je nejaka vakcina.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
No, tak třeba dost lidí by třeba rádo aby koně třeba nevyhynuly. A nejen kvůli tomu, že je člověk kdysi používal místo aut.
hkmaly - Slava pomlcky -  .
No jestli se to rozsiri to bude hotovy konec civilizace! Budeme muset hledat nahradu za vsudypritomnou konskou prepravu ... co treba ten novy vynalez, ta zelezna nestvura pohanena parou?

(Jinak receno, na paniku kvuli konim je 200 let pozde.)
A vyvádíš tady, jako kdyby někdo posprejoval tebe :-)))
czekotay sype do hajzlu raky.  
Promiňte, já se teď k pony play stejně nedostanu, kopu kolem baráku zákopy kvůli tlakovým vlnám z ruských atomovek - někdo posprejoval Ivana, památník rudoarmějce na Moravském náměstí, tak očekávám vyhlazení Brna do deseti minut, jen co Šojgu najde na globu Evropy Brno.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Ne, ale přenáší se to mezi koňmi. Koně nesmí na závody, přehlídky a jiné davové aktivity bez očkování, majitelé zoufají, protože vakcín je málo a tak. Nemocnej kůň jak už se jednou pustí z nohou na zem, tak je na odpis, jak známo, někde to zkoušeli držet ty koně v závěsech, ale není to hezký.
Když je ten člověk kůň tak ano.
hkmaly - Slava pomlcky -  .
To se prenasi mezi lidmi?