Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravují:

Luca_Brasi,
eweliyi

Může vás zajímatReklamaExistuje mnoho terapeutických škol, tento klub je tu od toho, aby jste se o nich bavili. Je to klub pro lidi z oboru i pro lidi, kteří o tomto oboru mnoho nevědí a chtějí informace. Takže směle do diskuze.

einy ...do you love me  ?
Jo tak, Snek si plete vedomi a mysl. Koukam, ze nektere veci se nezmeni ani za deset let.
 
Shake krmte troly! 
Prázdný a semletý kokot, navíc zrazený a ještě se zbytečně modlil. Podívejte se pane Mundzo, takhle byste se na to neměl koukat. Tady pan Nazgul to intuitivně vyjádřil prostým závěrem podle kolegy Freuda. Klidně to ze sebe dostaňte, určitě to pomůže.
 
Nazgul Nejsou to tvoje slova,  čí vlastně jsou?
Jsi kokot.
pROČ JSEM BYL ZRAZEN. cELOU NOC JSEM SE MODLIL, ALE BYLO TO K NIČEMU, HŮŘ UŽ TO DOPADNOU NEMOHLO. jEN ZKÁZA A ZMAR. bREČEL BYCH KDYBYCH V SOBĚ NAŠEL JEŠTĚ ZBYTEK CITU. tEĎ JSEM PRÁZDNÝ A SEMLETÝ.

PSZCHOTERAPIE NIKDZ NIKOMU NEPOMOHLA. V3e je jen o naději, která žádná neexistuje. Jen UTRPENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nEKONEČNÉ UTRPENÍ, STÁE TRPĚT KVŮLI ŠPATNÉ VÝCHOVĚ A NARUŠENÉ OSOBNOSTI. tEĎ MOHU JEN ZASEDNOUT K MÉMU pc A POKUSIT SE TO ZE SEBE DOSTAT.

Ale pomůže to? Proč jsem teď předchvílí řekl co jsme řekl???
 
iwo povolání:POKUŠITEL 
Myslímže kokot by byl, a to pořádnej, kdyby z tebe doloval další moudra.
Pan_Azathoth jako Fénix povstal z popela  a opět bude rozdávat radost.
Ahoj. Já mám takovou hypotézu – zakládá se na tom, že jak mezi duševně zdravými tak i mezi duševně nemocnými lidmi jsou (pro zjednodušení jen dva) základní typy: normální a kokoti. Duševně zdravý člověk může být normální, a může být kokot. Stejně tak duševně nemocný člověk zákonitě může být buď normální, nebo kokot. Tedy nejen duševně nemocný, ale zároveň i kokot. Psychoterapie pak může pomoci s léčením duševních poruch a nemocí, ale nedokáže kokota zbavit kokotství. Někdy dokonce když je někdo velký kokot, brání mu jeho kokotství v úspěšné terapii. A ty, Gasto, jsi secsakra veliký kokot.
Kdybys měl ještě zájem o mé poznatky a zkušenosti, dej vědět.
Shake krmte troly! 
KBT je jenom jedna
Gasta http://jihocech.bloger.cz/ http://sfob  Můj blogísek
Ahoj. Já jsem prošel dvěma KBT terapiemi, obě selhali. Máš ještě zájem o mé zkušenosti?
Ahoj, jsem studentka psychologie a píšu bakalářskou práci na téma Kognitivně behaviorální terapie ( KBT ). Na výzkum v rámci práce hledám lidi, kteří prošli terapii KBT a byli by ochotní si se mnou o tom popovídat, říct svůj názor na ni, jestli jim pomohla nebo ne. Budu moc ráda, když se mi ozvete jitka.tausova@gmail.com Díky, Jitka
 
Jehneci langoš odlož  pospěš dcero
uz je to zmeneno jen na arteterapii ;) prave z tohoto duvodu :D
 
trebleclef ..že umíš správně napsat 'myslivec' 
ročníkovou práci? podle názvu je to tak na knihu - shrnující přelet na cca 450 stran ;-)
Jehneci langoš odlož  pospěš dcero
Zdravim, letosni rok pisu do skoly rocnikovou praci s nazvem PSYCHOTERAPIE JAKO CESTA K UZDRAVENI A SEBEUVEDOMENI. Hodlam se tam zabyvat predevsim arteterapii, skupinovou terapii a dramaterapii. Budu vdecna za COKOLIV. Odkazy, nazory, zkusenosti... Zaroven bych se chtela zeptat na vas nazor na mou situaci-pred vice jak rokem (bylo mi 15 let) jsem byla hospitalizovana v DPK Motol. Ani tak neni dulezite proc, protoze jsem se z toho dokazala vyhrabat, tahle skutecne tvrda zkusenost me zocelila a ted vim, jak resit spoustu veci ve svem zivote, co jsem driv neumela. Proste mohu zodpovedne prohlasit, ze jsem v poradku a jsem na tom lip nez driv. Spousta lidi me od meho vysneneho povolani ale zrazuje...
 
eweliyi Rozhodně věz -  I love you too
priblizne od 55 let na ni lide uz nereflektuji, musi se pouzivat zastupne terapie. Je to proto, ze pokud je clovek dusevne vyrovnany je v 55 i klidne 80 letech svezi a schopny komunikace a socialniho kontaktu, pokud ovsem je jakykoliv hlubsi psychicky problem a neni do teto doby resen, tak v tomto veku uz psycoterapie prote nezabira, jako by se clovek uzavrel kontaktum.
 
metalMARIA us
moment, co to je za nazor, ze v 55 letech a vice uz nema terapie smysl? to slysim poprve a uprimne receno se mi to nezda
 
eweliy
Děkuji za odpověď, zvířátko bychom mohli zkusit i amatérsky.
eweliyi Rozhodně věz -  I love you too
armin: autohypnozu nezkousejte pokud nejste skutecne odbornik a i tak bych to nedoporucovala. S hypnozou bych pockala az po konzultaci s psychoterapeutem, pokud byste si jako terapii vybral hlubinnou psychoterapii, tak se v urcite fazi hypnoza pouzit da, ale pouziva se pouze v jasne urcenych pripadech, takze rozhoden ji nepouzivejte jako prvni metodu.
 
armin Nic není stálé, vyjma změny.. 
Lze v rámci PT neurot. úzkost. poruch využít i hypnózu evtl. autohypnózu ? Přináší to nějaký efekt ?
 
eweliyi Rozhodně věz -  I love you too
Jupii
Je mi to strasne lito, ale bohuzel musim souhlasit s pani psychiatrickou. V tomto veku a stadiu, uz neni pomoci. Jedine co se da delat je udrzovat soucasny stav aby se prilis nezhorsoval, ale ke zlepseni uz nedojde. Jedine co by mohlo mozna trochu pomoci, je animalterapie, tedy lecba pomoci zvirat. V tomto pripade by svou energii venoval peci o nekoho jineho a mohl by se jeji stav trochu zlepsit.
 
eweliyi
Prosím tě, mohla bys přispět fundovaným názorem. Děda onemocněl Alzheimerem, jeho stav se rychle zhoršoval, ač se babička (75) starala ze všech sil.Snažili jsme se pomáhat celá rodina, ale bohužel skončil v ústavu. Babička to brala jako svoje těžké selhání ( neschopnost postarat se o milovaného manžela), diagnóza deprese, vystřídala několik ústavů, prodělala i elektrošoky, hrozilo nebezpečí sebevraždy. Letos je to již dva roky. V současnosti je její diagnoza psychiatrická změna osobnosti. Žije sama v domku, kde byli s dědou celý život. Na víkendy jsme s ní . Je strašná, nikdo s ní nevydrží, lidi ze vsi před ní utíkají věčně se lituje, nemá co na sebe, nedržejí jí zuby,má málo peněz, je strašná chudinka, mluví kníkavým hláskem - ovšem v okamžiku ,kdy se zapomene je celkem normální. normální je i zhruba půl hodiny při představení novému člověku. Potom zas upadne do sebelítosti a duševního vysávání , člověka, který je ochoten se s ní bavit. Řešila jsem ji s její psychiatričkou , domnívala jsem se, že dobrý psycholog by mohl pomoci. Prý ne. Na psychologa jsou prý lidé schopni reflektovat do 55-60 let později již ne Zajímal by mě Váš názor na psychoterapii v tomto případě, navíc jsem přesvědčená, že celý život patřila k týraným ženám, ačkoliv to zřejmě doma všichni pečlivě tajili. Děda byl prostě diktátor a autorita.
eweliyi Rozhodně věz -  I love you too
To se musim zeptat v brne se bohuzel neorientuju, ale zeptam s ti.