Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravují:

Luca_Brasi,
eweliyi

Může vás zajímatReklamaExistuje mnoho terapeutických škol, tento klub je tu od toho, aby jste se o nich bavili. Je to klub pro lidi z oboru i pro lidi, kteří o tomto oboru mnoho nevědí a chtějí informace. Takže směle do diskuze.

Šnek tu vůbec  není
Einy: Tedy ukaž aspoň jeden protipříklad, kde to o vědomí neplatí.

(A při té příležitosti napiš, jak si definuješ "mysl", protože většina autorů bere vědomí jako součást mysli, což Ty očividně nikoliv.)

einy ...do you love me  ?
Tvrzeni toto ale o vedomi prave neplati. Plati plus minus o mysli, neplati o vedomi.
A jestli se chces ohanet blaboly, podivej se napred poradne, nestojis-li pred zrcadlem.
Šnek tu vůbec  není
Einy: Já chápu, co chceš říci, jen dodávám, že mě vůbec nezajímá, že se mnou nesouhlasíš, a upozorňuji ostatní čtenáře, že v tom máš očividný guláš. Tvrzení, které jsem před deseti lety napsal o vědomí, platí pouze o vědomí, a pokud si "mysl" nezadefinuješ jako podmnožinu vědomí, tak to prostě na mysl obecně přenést nejde.
einy ...do you love me  ?
Muj souhlas taky nemas. "Souhlasim" pouze s tvrzenim, ze ... a záměnou vědomí a mysli by se z nich staly nesmysly.
Šnek tu vůbec  není
Tvůj souhlas nepotřebuji, píši jen kvůli ostatním čtenářům, které by Tvoje bláboly mohly zmást.
einy ...do you love me  ?
Bez toho kondicionalu pls, pak souhlas.
Šnek tu vůbec  není
Jednak jsem sem naposledy psal před těmi deseti lety, jednak nepletu. Má tehdejší vyjádření jsou exaktní, a záměnou vědomí a mysli by se z nich staly nesmysly.
einy ...do you love me  ?
Jo tak, Snek si plete vedomi a mysl. Koukam, ze nektere veci se nezmeni ani za deset let.
 
Shake krmte troly! 
Prázdný a semletý kokot, navíc zrazený a ještě se zbytečně modlil. Podívejte se pane Mundzo, takhle byste se na to neměl koukat. Tady pan Nazgul to intuitivně vyjádřil prostým závěrem podle kolegy Freuda. Klidně to ze sebe dostaňte, určitě to pomůže.
 
Nazgul Nejsou to tvoje slova,  čí vlastně jsou?
Jsi kokot.
pROČ JSEM BYL ZRAZEN. cELOU NOC JSEM SE MODLIL, ALE BYLO TO K NIČEMU, HŮŘ UŽ TO DOPADNOU NEMOHLO. jEN ZKÁZA A ZMAR. bREČEL BYCH KDYBYCH V SOBĚ NAŠEL JEŠTĚ ZBYTEK CITU. tEĎ JSEM PRÁZDNÝ A SEMLETÝ.

PSZCHOTERAPIE NIKDZ NIKOMU NEPOMOHLA. V3e je jen o naději, která žádná neexistuje. Jen UTRPENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nEKONEČNÉ UTRPENÍ, STÁE TRPĚT KVŮLI ŠPATNÉ VÝCHOVĚ A NARUŠENÉ OSOBNOSTI. tEĎ MOHU JEN ZASEDNOUT K MÉMU pc A POKUSIT SE TO ZE SEBE DOSTAT.

Ale pomůže to? Proč jsem teď předchvílí řekl co jsme řekl???
 
iwo povolání:POKUŠITEL 
Myslímže kokot by byl, a to pořádnej, kdyby z tebe doloval další moudra.
Pan_Azathoth jako Fénix povstal z popela  a opět bude rozdávat radost.
Ahoj. Já mám takovou hypotézu – zakládá se na tom, že jak mezi duševně zdravými tak i mezi duševně nemocnými lidmi jsou (pro zjednodušení jen dva) základní typy: normální a kokoti. Duševně zdravý člověk může být normální, a může být kokot. Stejně tak duševně nemocný člověk zákonitě může být buď normální, nebo kokot. Tedy nejen duševně nemocný, ale zároveň i kokot. Psychoterapie pak může pomoci s léčením duševních poruch a nemocí, ale nedokáže kokota zbavit kokotství. Někdy dokonce když je někdo velký kokot, brání mu jeho kokotství v úspěšné terapii. A ty, Gasto, jsi secsakra veliký kokot.
Kdybys měl ještě zájem o mé poznatky a zkušenosti, dej vědět.
Shake krmte troly! 
KBT je jenom jedna
Gasta http://jihocech.bloger.cz/ http://sfob  Můj blogísek
Ahoj. Já jsem prošel dvěma KBT terapiemi, obě selhali. Máš ještě zájem o mé zkušenosti?
Ahoj, jsem studentka psychologie a píšu bakalářskou práci na téma Kognitivně behaviorální terapie ( KBT ). Na výzkum v rámci práce hledám lidi, kteří prošli terapii KBT a byli by ochotní si se mnou o tom popovídat, říct svůj názor na ni, jestli jim pomohla nebo ne. Budu moc ráda, když se mi ozvete jitka.tausova@gmail.com Díky, Jitka
 
Jehneci langoš odlož  pospěš dcero
uz je to zmeneno jen na arteterapii ;) prave z tohoto duvodu :D
 
trebleclef ..že umíš správně napsat 'myslivec' 
ročníkovou práci? podle názvu je to tak na knihu - shrnující přelet na cca 450 stran ;-)
Jehneci langoš odlož  pospěš dcero
Zdravim, letosni rok pisu do skoly rocnikovou praci s nazvem PSYCHOTERAPIE JAKO CESTA K UZDRAVENI A SEBEUVEDOMENI. Hodlam se tam zabyvat predevsim arteterapii, skupinovou terapii a dramaterapii. Budu vdecna za COKOLIV. Odkazy, nazory, zkusenosti... Zaroven bych se chtela zeptat na vas nazor na mou situaci-pred vice jak rokem (bylo mi 15 let) jsem byla hospitalizovana v DPK Motol. Ani tak neni dulezite proc, protoze jsem se z toho dokazala vyhrabat, tahle skutecne tvrda zkusenost me zocelila a ted vim, jak resit spoustu veci ve svem zivote, co jsem driv neumela. Proste mohu zodpovedne prohlasit, ze jsem v poradku a jsem na tom lip nez driv. Spousta lidi me od meho vysneneho povolani ale zrazuje...
 
eweliyi Rozhodně věz -  I love you too
priblizne od 55 let na ni lide uz nereflektuji, musi se pouzivat zastupne terapie. Je to proto, ze pokud je clovek dusevne vyrovnany je v 55 i klidne 80 letech svezi a schopny komunikace a socialniho kontaktu, pokud ovsem je jakykoliv hlubsi psychicky problem a neni do teto doby resen, tak v tomto veku uz psycoterapie prote nezabira, jako by se clovek uzavrel kontaktum.