Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

TanakiReklama
:)))
Jenže ta poslední tránca v klubu Okoun compressor čítá cca čtvrt dne, dež to ta poslední stránka jak nás vidí čítá cca čtvrt roku. Jsem rád, že jste konečně zhlédl, jaký jste člověk.
Nekaž to, když to jendovi připadá zajímavé
To jo. Aktivita klubu Jak nás vidí Okouni totiž zcela závisí na aktivitě id Paleček, anonyme. V klubu Okoun Compressor je na poslední tránce asi patnáct id a neopakují se víc než tak třikrát, nevidím rodíl mezi tuctem dalších klubů na Okounu.
japoku nebudete tomu věřit, ale když jsem sem klikal, tak jsem tušil, že tu budeš ty. :) No já si myslím, že v tom je jeden rozdíl. Jednak klub Jak nás vidí Okouni je dlouhodobě neaktivní, resp. je aktivní jen v určitých obdobích. Zatímco Okoun compressor jede neustále a neustále den co den tam píší ty samé id. Den co den tam jedny a ty samé id komentují okouní dění. Mně to teda přijde zajímavé.
Myslím, že je to asi stejná záhada, jako proč devadesát procent klubu "Jak nás vidí ostatní okouni" tvoří Paleček nebo s Palečkem související obsah.
PALECEK Jsem extrémně nemorální a  zrůdný.
Občas si pročítám Okoun compressor. Přijde mi hrozně zvláštní, že tam neustále píše okruh tak tří čtyř lidí. Zajímalo by mě, o čem to svědčí? Proč má někdo tak neustálou touhu nějaké dění komentovat (i když v mnoha případech, a v tom možná bude ten klíč, ani nejde o nějakou nezaujaou informaci, ale spíš o podbarevný komentář, jakousi vlastní interpretaci dění.)