Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

TanakiReklama
pozdě
Re:
It's great that people can get the home loans moreover, that opens completely new opportunities.
 
S tím nic neuděláš, Bůh chtěl, abys rozdával úsměvy.
OndraStrnad Okoun la čjab sum čhio :-) 
Zdravím!
Mám poměrně neobvyklý problém a potřeboval bych ho nějak vyřešit.
Čím dál tím častěji se mi stává, že se dovedu neuvěřitelně leknout. Když jsem např. otočený a někdo mi zaklepe zezadu na rameno, velice se polekám a je to určitě hodně legrační a kamarádi se baví. To by mi zas tak nevadilo, jenže mne se to opravdu děje stále častěji...
Nebo když asi před měsícem přijíždějící metro zatroubilo, tak jsem doslova nadskočil cca. 10 cm nad zem a lidi se pak poťouchle smáli celou cestu až do konečné stanice. :-)
Nedá se s tím něco dělat? Má s tím někdo zkušenost? Bohužel to nemůžu v nečekaných okamžicích ovlivnit, jde to zřejmě z podvědomí...
Děkuji velice!
 
holobit contented with this cheese   on toast
píča
 
Já myslím, že už máte všichni dost indícií na to vyhotovit Palečkovu anamnézu. Máte na to 45 minut. Začínáme TEĎ!
 
PALECEK Jsem extrémně nemorální a  zrůdný.
jj, někdy si říkám, že Okoun compressor by se mohl jmenovat "jsem chorobný bonzák, promiňte, ale dělá mi radost práskat na druhý jejich prohřešky a u toho se z druhými bonzáky a jejich přihlížeči o tuto radost dělit." ale to je jen část.
 
btw. porovnávat tyto dva kluby, jejichž aktivita je naprosto neporovnatelná tu může činit pouze náš známý maxi dement a pošuk první kategorie v závěsu se svými věrnými řitolezci JAPOK!
 
:)))
Jenže ta poslední tránca v klubu Okoun compressor čítá cca čtvrt dne, dež to ta poslední stránka jak nás vidí čítá cca čtvrt roku. Jsem rád, že jste konečně zhlédl, jaký jste člověk.
Nekaž to, když to jendovi připadá zajímavé
To jo. Aktivita klubu Jak nás vidí Okouni totiž zcela závisí na aktivitě id Paleček, anonyme. V klubu Okoun Compressor je na poslední tránce asi patnáct id a neopakují se víc než tak třikrát, nevidím rodíl mezi tuctem dalších klubů na Okounu.
japoku nebudete tomu věřit, ale když jsem sem klikal, tak jsem tušil, že tu budeš ty. :) No já si myslím, že v tom je jeden rozdíl. Jednak klub Jak nás vidí Okouni je dlouhodobě neaktivní, resp. je aktivní jen v určitých obdobích. Zatímco Okoun compressor jede neustále a neustále den co den tam píší ty samé id. Den co den tam jedny a ty samé id komentují okouní dění. Mně to teda přijde zajímavé.
Myslím, že je to asi stejná záhada, jako proč devadesát procent klubu "Jak nás vidí ostatní okouni" tvoří Paleček nebo s Palečkem související obsah.
PALECEK Jsem extrémně nemorální a  zrůdný.
Občas si pročítám Okoun compressor. Přijde mi hrozně zvláštní, že tam neustále píše okruh tak tří čtyř lidí. Zajímalo by mě, o čem to svědčí? Proč má někdo tak neustálou touhu nějaké dění komentovat (i když v mnoha případech, a v tom možná bude ten klíč, ani nejde o nějakou nezaujaou informaci, ale spíš o podbarevný komentář, jakousi vlastní interpretaci dění.)
 
Jestli do tebe kopou neznámí telepati, tak to není nic, co by nevyřešil kus alobalu
Gasta http://jihocech.bloger.cz/ http://sfob  Můj blogísek
Pomůže mi tady někdo s mojí nemocí? Prosím!
 
(Do evoluce imho dobrý tip.)
Přesun do evoluce? Nebo kamkoli jinam?
 
Byla řeč o tom, jestli musíme vědět, jak je přenos rysu na potomka biologicky zařízen. Já jsem říkal, že v extrému imho ani nemusíme vědět, zda či spíše nakolik se předává biologicky (a nakolik osobním vlivem na potomka). Stačí hypothesa, že se na potomka s nějakou nezanedbatelnou pravděpodobností přenese, a už s tím, může výklad něco objasnit.
Cichlasomo, nerad si hraju na kapitána Obviouse, ale když budeš mít nealtruistické biologické rodiče a altruistické rodiče adoptivní, tak bude docela dost záležet na tom, jestli se altruismus přenáší geny nebo výchovou...

No a co? :-O Podstatná část lidí je vychovávána biologickými rodiči. Pokud lze daný rys předat výchovou (třeba v raném věku), je z jeho hlediska jedno, kolik potomků jedinec zplodí, podstatné je, kolik jich vychová. Pokud ten rys vede k tomu, že vychováš víc dětí, může se v selekci prosadit. To je většinou zařízeno tím, že vede k tomu, že jich víc zplodíš a zároveň vychováš. Pak tam navíc spolupůsobí výchova a geny, pokud je rys závislý na obém. (No ale vidím, že jsem s tím u znalců za mašíbla, tak asi mi uniká spousta věcí - já jsem v tom, jak řečeno, naprostý laik..)