Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

TanakiReklama
Viz Společnost
Pokud se pletu, tak se omlouvám.
Možná si to blbě pamatuji, ale myslel jsem, žes byl jeden z těch, komu se nelíbil pohled na uprchlickou vlnu jako na potřebnou čerstvou krev pro Evropu.
Tuhle poznámku jsem čekal, ale ne od tebe. Nejspíš mě máš špatně zaškatulkovaného.
TL: Trochu čerstvé krve se vždy hodí.

Překvapuje mne, že tohle slyším zrovna od Tebe.

von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
Mě by hlavně zajímalo, jestli ta tvorba nesmyslných nebo nesouvisejících vět aby se obešel vědomý cenzor a racionální myšlení je záměrná nebo je to jen náhoda.

Protože jen málokterá reklama říká přímo "Kupujte cikorku od Vávry, je nejlepší!" jako to dělávaly reklamy za první republiky. Místo jsou to slogany jako: "Harmassan. Žiješ jen jednou.", "Jed na krysy Maryša - pro lepší život", "Samopaly Krupp - protože lepší je radostnější".
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Osobně mi přijde, že podvědomí bude extrahovat spíše úderné "zakázat názor". Parlamentní listy se na to budou nabalovat jako nositel této informace.
Radgost Pravda vyděsí. 
Ano, už dlouho jej šacuju na asperga.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Já si keosana pamatuju ještě z Lopuchu a myslím, že to je akorát autista.
Radgost Pravda vyděsí. 
sry, to bylo z mobilu...
Radgost Pravda vyděsí. 
V Keovi se stale mýlíte. To je prostě naprosto specifická entita, kterou musite sledovat roky, aby jste ji porozumneli.
Mně to přijde na stejné úrovni, jako když v nějakém klubu probíhá nějaký zábavný (pro jeho účastníky) flejm a pak přijde moderátor a často zcela zbytečně to utne. (Byť někdy je hranice mezi flejmem a kompostováním dost tenká).

(Jinak jsem za mageáky rád. Trochu čerstvé krve se vždy hodí.)

No, já kupříkladu pořádně nevím, kdo je z Magea. Mezi Mageáky bývají jmenováni např. Niwin a Suvr2, o kterých se domnívám, že jsem je na Okounu vídal už dlouhá léta.

Spíš se mi stává, že vidím, že někdo kompostuje nějaký z mých klubů, tak ho promažu neřeše, odkud je, a teprve potom slyším výkřiky "ty mě mažeš, protože jsem z Magea".

a rozhodně v místní kultuře nevidím nic, co by příchozí z Magea nějak ohrožovali, naopak, posilují to
Jenomže tady mluvíme o hnízdě, kde v sobě budí odpor i včely z jednoho hnízda vzájemně.
Rozdíl je jen v tom, že zatímco mezi sebou máme postoj "Chcípni debile", k vetřelcům máme postoj "Chcípni, debile z Magea"
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
Jak to že ne? A co všechny ty okouňácké hlášky, charakteristické postavičky, letité vzájemné vztahy, ololy, oprásky a kartinky na které jsme všichni hrdí? A rytné rydlo? To je vosk?

Vědomě ne, vetřelec budí podvědomý odpor, jako když se do včelího hnízda dostane včela z jiného hnízda.
Polulina_Permanenta  
Taky mi přijde dost vtipný, že ten, který zde bojuje o pověst drsnýho chlapáka, okolo vidí zlý bezcitný ženský (a to i v někom tak hodným, jako je Wiriel) a ten, co tak maká na tom, aby se předvedl jako inteligentní, avšak empatický a chápavý jedinec, ze sebe spolehlivě dělá debila skoro všude, kam se vrtne. Ale můžou za to okouni, aneb ego obranné mechanismy i ve virtuálnu npkc.
 
Polulina_Permanenta  
já v tom čuju ještě takový patriarchálně sexistický šoviniamus, že si z těch jejich "moudrejch" řečí (a teď mysím konkrétně Favorita, Niwina a Keosana) nesednou na prdel ani ženský, je troška zneklidňuje.
Nebo jinak, slávisti se taky nebojí, že je nahradí sparťani. Potřebují je
kultakutri pomocné vědy historické! 
Přeskupí se naše (okoun) a cizí (mageo) na nové naše (okoun a mageo) a nové cizí (novější náplavy, cizejší než mageáci). Šukana nováčků pokračuje.