Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a InternetŽelezo

Spravuje:

Wosonj

Může vás zajímatReklama


PDA


Toz vitaj

Nazgul Chtěl bych mít kapelu  ze samejch psounů
PDP.
Qubes_OS QubesOS-nejbezpečnější operační systém  https://www.qubes-os.org/
Které PDA je nejvýkonnější?
 
harper HPIM0604 
palm TX
vypadl na me ze skrine, po nabiti se rozjel, uvazoval jsem o vyuziti jako maly prohlizec doma na wifi, ale OS je tragicky, nejaka rada jak tam dostat linux a jen operu treba? vetsina for a stranek ktera se tim zabyvala je mrtva :/
 
5899 IF IFA CEILICK BABOBBA 000 GRIFFIN DRAGON 5AC5CA5F 0000 01010101 s asas CCC 999 DSF 456 000 šešeše FF 5AC5CA5F 0000 01010101 s 49SUPER455454 asas CCC 999 DSF 456 000 šešeše FF 5AC5CA5F 0000 01010101 s 49SUPER455454 49SUPER455454 asas CCC 999 DSF 456 000 šešeše FF 5AC5CA5F 0000 01010101 s 49SUPER455454
 
Teď úplně střelím od boku, protože nejsem WinCE developer ani smykem, ale dočasně zobrazit něco fullscreen a hned to schovat nepřinutí tu lištu k překreslení?
dotaz
Registr Software\Microsoft\Shell\TaskBar\LimitedClock řídí, zda budou v horní liště permanentně zobrazeny hodiny - ručně se nastavuje v Settings/Clock and alarms/záložka "more"/ checkbox "Display the clock on title bar in all programs". Já bych potřeboval programově (C++) zařídit, abych si tento registr přepnul a aby se to v horní liště okamžitě projevilo. Nastavit registr není problém, ale donutit PDA k té okamžité aktualizaci lišty už ano ... any idea?
 
Děkuju, nechci, nemá tab browsing a spravuje záložky na serveru, zbytečné. U Opery mini se zdá, že dokáže hesla a cookies zachovat po ukončení pouze u stránek adjustovaných pro mobily, u standardních nikoliv.
 
optimistavdepresi bude hůř...a bylo... 
já bych ti hlavně doporučil se na operu mini vy ... t Používej třeba Skyfire(super prohlížeč,umí i flash) nebo Netfront(přehlednější na text).
Začínám používat Operu mini, avšak zdá se, že si nedokáže zapamatovat heslo po ukončení. Nechci-li o něj přijít, nesmím operu zavírat. Opera mobile pamatování hesel zvládala, ovšem je znatelně pomalejší. U obou mám nastaven turbo režim a ukládání hesel/cookies. Má někdo podobnou zkušenost?
 
prosím o radu mám PDA Asus mypal 639 nejde mi zapnúť vypínačom. zapne sa len resetovaním a nefungujú mi tlačítka
 
Delas si srandu a nebo ses totalni amater v internetovych diskuzich?
internet v PDA
ahojki poradi mi někdo jak nastavit v PDA internet na temobile nefunguje ať dělam co dělam diky moc
 
PDA->mobil->internet
Stejně jako Eso :) mám PDA Asus MyPal 696, které podporuje Bluetooth a mobil Samsung, který také podporuje BT. Podařilo se mi nakonfigurovat spojení PDA-mobil se kterým se přes BT připojím na internet. To už je OK (nebylo to jednoduchý). Problém ale nastává když toto připojení vypnu - nemůžu se znovu připojit, nepomůže ani nové spárování PDA a mobilu, pomůže pouze reset PDA (naštěstí měkký). Zdá se, že spojení se někde v PDA "zaháčkuje" (i když není vidět ve spuštěných programech) a brání udělat spojení další a až teprve ten reset to odblokuje. Hledám tip co nastavit / vyzkoušet / prohlídnout / vymazat aby nebylo nutný dělat ten reset.
 
Sorry, zapomnel jsem, ze je tam konektor i v kolebce. Jde o to to nabijet ze site a ne z USB.
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Jenom dotaz: jaký je rozdíl mezi kolíbkou a adaptérem? Připadá mi, že tam je úplně ten samý konektor. (samozřejmě to zkusím)
 
Tohle se mi s moji hx4700 obcas stavalo.

Zkus ji nabijet ze zasuvkoveho adapteru (ne v kolibce) pres noc. Po tom se mi vzdycky chytla.
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Problém s mrtvým PDA. Levně koupený hx4700 z nějakého zapomenutého skladu, takže funglovka ale s vybitou záložní baterkou; jinak chodil. Záložní baterka vyměněna a ... nic. PDA nejde zapnout, po připojení na nabíječku se nenabíjí a ani tvrdý reset nepomáhá. Je možné že to nějak úplně umřelo (ale proč?) nebo je ještě nějaká šance na oživení? (defibrilátor nebo tak nějak :-) )
 
violetelephant Za šumu jarního vánku, unavený mravenec. 
no zrovna v pripade snapdragonu je ta poznamka zbytecna, najdi si srovnani s intelem.
PaulMan Uz vite,  kdo umre?
Don't feed the trolls...
 
zz Vsichni lezime ve stoce. Ale nektery z  nas upiraj pohled ke hviezdam..
nezabudaj ze "dobry" programator vie spravit aj hellou world tak ze zozerie vykon jedneho 4Ghz jadra