Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéStrategie

Spravují:

dr.zloduch,
HadjimReklamaHra PÁN HRADU je tady: http://www.panhradu.cz
pokud máte zájem o komunikaci s okouňáky i ve hře,napište také svoje herní jméno


jména okouňáků ve hře:

Urna: jointburg
Maaartin: Dom
Fester: fester
wragh: wragh
vosoba: vosob
dr.zloduch: karl von bahnhof
shake: koleno
Ex-players (byli hanebně pobiti, nestíhajíc 20-ti hod. směnu u internetů):
TP: sir vasil
Hadjim: mrakobij
Svatý Pejtl: svatypejtl
Doc: pilgrimage
dr.zloduch: zloduch


doc All generalizations are false, including 
Já hrál jen tu úplnou betu, tam žádné kredity nebyly. Bylo to nehratelné, tak jsem s tím seknul, odvezl naložené vozíky na vhodní místa, změnil klany, vynesl nějaké informace a přestal se přihlašovat.
tak hodně věcí se zlepšilo, zavedly se questy, na začátku máš víc informací jak to vlastně rozehrát - třeba zabij ty dva kance co se objevili a získáš nějaké suroviny (což dost usnadnilo začátek), questy jsou těžší s dalším věkem, s tím je zajímavější i odměna, zavedli servery kde se nehraje mezi 00-06 hod., zlepšila se komunikace na fóru (pro plánování útoku nebo vození surovin je klanové fórum nicméně stále k ničemu a zakládají se externí google docs a freeforum..)
Změnilo se taky hodnocení útoku a léčení - např. střelec jednou vystřelí a přibudou mu % k získání vyšší hodnosti, podobně léčitel, redukovaly se ceny budov, nové artefakty...změn je hodně od doby co jsme začínali

Nicméně, kdo si platí kredity má stále výhodu, které se jinak dosáhnout nedá, tím je to pořád nefér, dohrání jednoho serveru trvá 60-90 dní...

asi všechno co mě teď napadá
Reakce na | Vlákno  
doc All generalizations are false, including 
A jak to tam vypadá? Je to tak hrozné nebo ještě horší? Kolik se toho už dohrálo, nějak vývoje v pravidlech/designu hry?
jo, jo - ti skřeti mě mrzí ze všeho nejvíc... a ty dva ze začátku jsem měl prostě rád :-)
Vosoba Všechno ostatní jsou plky. Nemám pravdu? 
Skřeti zabolí.... ale že někdo udrží ty dva počáteční pazgřivce skoro až do konce mě překvapuje, ale já k nim mám asi jiný přístup, já Otakara poslal do nějakého útoku hned po přechodu na portál lvl3
naštěstí pro mě se Elsaltres nezapojili, byla to jen akce Spolku hradů. Rubali jsme se celý víkend v pondělí jim došel dech :-) prvotní vlna byla 11 beranů pár hrdinů a asi 70 zbrojnošů, sejmuli mi obě vesnice, asi třetinu baráků, všechny uplacený skřety, béďu i otakara.
dob
dnes ve 12:38
Dne 15.11.2010 v 19:04 napsal hráč Pista80 zde na Lokélním toto:

2 uctami z klanu som uz odstupil, v buducnu nebu niak podporovat ani vojensky ani ekonomicky ten treti co zostal v klanu draku ani navzajom.
Samozrejme na mapach kde su spolocne vesnice budu chranit jeden druheho aby si ochranili sami seba.

Ak ma niekto pristihne na cokolvek inom, ten ucet si rusim sam. Na to dam cestne slovo.

Protože tento slib při obraně svého hradu porušil a bránil svůj hrad i z druhých svých účtů, na upozornění Elsaltres všem s politováním oznamuji, že jako klan Draků odstupujem od obrany hradu Pista80.
Pokud Pista80 nesplní svůj slib do dnešního dne, 20:00 hod., bude z klanu vyloučen.
dob
 
Ale stejnak je tam hráč draků Petr Kukaň co je 11+3
 
Pišta byl napaden klanem SEKTA a trochu mu to tam pobořili. nevím jestli si četl jeho vyjádření (výmluvy), každopádně to tady archivuju:

Pista80 2.12. v 8:49

Ahoj, toho coho som dosiahol ma minimalni vliv ze som mal vice uctu. Do 7ho levelu tu ziadna podpora ani nesla medzi uctami. Cca ked som siel na 8-9 sa to cele prevalilo a odtedy som hlidan. Jak uz to tu psal koleaga z klanu ziadnu ekonomicku podoru som nedostal od klanu ani od ineho.

Klucom mojho uspechu nie je ani ziadna zahada ani ziadne podvadzanie. Su to:
- cielavedome strategicky postaveny hrad na farmarenie. (Pripominam ze kedze je ciel hry nastevn ako doshianutie urciteho ekonomickeho ciela, ja tuto hru povazujem za farma hru.)
- ale najvatsiu rolu v mojom uspechu hraje stastie v tom ze okrem SEKTA nikto nemal sa na to aby poslal neaky seriozny utok. A pri tom tych tuokov na roznich inich to bolo hodne a dokazalo sa jednoznacne ze jednotlivec nema sancu.
- a samozrejme nie v poslenom rade politicke taktizovanie klanu Drakov. A to zase patri k tejto hre ci uz sa to niekomu lubi ci nie.

Este tak moja pripomienka na margo tejto hry:
V zaklade je tato hra nastavena ako farma hra, ale sucasne doclea hodne hracov sa zameriava vojenskym smerom. Osobne si myslim ze by prospelo najst neake ciele ktore by umoznili vyhrat hru aj tymto smerom. (Priklady: dobyti x budov, doupgradovanie 30 zbrojnosov na lvl 9 ..., proste tytul super general)
Vosoba Všechno ostatní jsou plky. Nemám pravdu? 
nějaké škody? Předpokládám, že nemalé, pokud se do akce zapojili Angee a MarcDEvool

Jak to vůbec teď vypadá...nějaký report jak si vedou jednotlivé klany a kdy Pišta zavře věk?
:-) to jsem rád že ti to nevyšlo, mládenci ze spolku mi zpříjemnili víkend - chodil jsem spát okolo 3. hodiny a ten spánkovej dluh mám ještě teď...
j, dík za info, sice jsem v Elsaltres, ale teprve teď se tomu hodlám věnovat bo předtím nebyl čas...btw Thora už asi sfoukli, zdá se
Vosoba Všechno ostatní jsou plky. Nemám pravdu? 
Doslovná LPho reakce byla, že nemá čas to řešit a ať si to vyřeší hráči, načež se Elsaltres rozhodli napadnout Krynna a uvolnit tak cestu Pištovi, protože jediné co může tvůrci hry ukázat jeho nešikovnost je právě to, že zjevný a předem známý multiacc si vyhraje věk. Jediný vážný soupeř je asi Thor a toho draci spolu s elsaltres nejspíše brzo sfouknou jako svíčku..
jj kkt to je wtz., ale debata na to mulťákování byla celkem rozvleklá, nevíš jak se k tomu vyjadřuje LP?
Vosoba Všechno ostatní jsou plky. Nemám pravdu? 
Pišta je kokot bez života. Na druhou stranu my jako největší agresoři jsme si ho nevšímali, tak má chlapec klid a farmí si. Ale jak zvládá tahnout tři účty z toho jeden na ZH, to nechápu.
a co teprve musí dělat Pista!
Vosoba Všechno ostatní jsou plky. Nemám pravdu? 
Ex
tak už jsem to taky zabalil. hrad lvl 8.
16 zbrojnošů, 3 beranidla, 3 střelci, 2 kněží a 4 skřeti z toho jeden skřetí velitel. Bohužel to bylo už příliš časově náročné. Z občasného kliknutí v práce pro odreagování se stala občasná práce při sezení u pána hradu a dokonce jsem byl dvakrát nucen vstát o hodinu dříve kvůli hlídání útoku na hrady a vesnice...!

Chtěl jsem ještě udělat zdvořilostní u wragha, ale nakonec z toho sešlo :)
 
Tak se mi konečně povedlo uplatit i nějakého toho šamana
 
Jsem na to take nemohla prijit, musis sjet uplne dolu. Rovnez jsem koumala jak, byli jsme zvykli na vybavu bez
V položce výbava úplně dole.