Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravuje:

BALCARENKOReklamaMPU

Ne, proc bych to delal? Pokud ho znova zavreli, dobre ucinili. Pokud vim, tohodle fesaka chtel volit Japik za prezidenta. Tak se musis pro pripadnou podporu obratit na nej :)
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Ale ty jsi starý, docela milý, troll, to respektujeme všichni. Ne, krom toho, že ukradl ty byty, vytuneloval prosperujici podnik s lupem minimálně 50 miliard (mimo těch 44000 bytů). Ale tobě to nemá cenu vysvětlovat, bo ty akorát hodíš nějaký bonmot - úplně jak ten Zeman. Ten je taky docela milý trol.
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Ja ho nastudovaneho moc nemam, a pokial jeho jedinym zlocinom bolo, ze nejake lopaty nedostali byvale statne byty sociku zadarmo, tak za mna len, ze "dobre on!". ;-)
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
A z jiného demižónu - jak čte Picmoch toho jejich nového Oldu? (Kaisera)
 
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
No Bakala si s tou svojí odkvetlou milfkou Bakalou, co dělala mluvčí Občanské demokratické straně a chlubila se, že missí korunku získala v den založení Občanské demokratické strany, budou mít zařizování hnízdečka v Belize nebo podobně.
Bo Občanská demokratická strana nevypadá, že by hlavě rodiny měla moci v nejbližší době zařídit beztrestnost.
Možná Gwai bude vědět víc.
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Mozno, ze Bakala sa prida. Na vylepsienie si PR profilu jak ten Nobel. ;-) Okrem toho, ak dnes miliardar nema nejaku tu charitativnu organizaciu, cez ktoru sa (marne) snazi tych svojich nechcenych miliard zbavit, akoby ani nebol. :-)
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Budeš Gwaihire taky demonstrovat za propuštění?
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Cenu levnych bytu Zdenka Bakaly!
Zavazuji se, az budu miliardar, uciniti totez! Potrebujem ale jeste tretiho, z dob Omara Chajjama se vi, ze tyhle veci vychazi az ve trech :)
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... tak makej a střádej - Rambošu - už se nemožu dočkat ...!... :-))
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Tempeltonovu?
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Az budem miliardar zalozim "Nadaciu sialenej Ygliky", tam by sa to mohlo zastresit. Wolf ju dostane za "porozumenie medzi narodmi", Gretka za "pragmatizmus a konstruktivne riesenia" a Zemanovi bych ju udelil aspon "za design". :-)
To jsem rad, ze mu to prejes :)
Za aktivismus ji nedavaj a zadna jina me nenapada, ktera by ji prislusela. Ale je fakt, ze Soros by mohl nejakou vymyslet. Ne nobelovu, ale neco. Telo potrebuje stresory a obcasny nacvik zvladani kratkodobeho zvyseni krevniho tlaku je zdravy :)
Pak vzali neotesané kameny podle Zákona a postavili nový zápalný oltář podle dřívějšího.
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... to je - Gwaihošu - normální sedání vrány k vráně ... :-)
... oba je potřeba pověsit za kule do průvanu -(pokud ovšem nějaké - ty dvě zrůdy - majó)- ... :-))
 
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Su aj pozitivne spravy, napriklad Gretka nedostala nobeloffku, lebo udajne "doposud neexistuje vědecký konsensus, zda je lineární vztah mezi klimatickou změnou a ozbrojeným konfliktem". Ale vraj, az bude WW3 o ropu, tak jej to uz na beton daju. ;-)

Byt ma trochu mrzi, ze jej nedali ocenenie aspon za vedu, tak nejak vseobecne, asi ako Einsteinovi, ked objavil relativitu a vacsina konzeriev to este nechcela uznat. ;-) Predsa len... oproti takej Sklodowskej, co sa len nimrala v nejakych - v zasade pre zivotne prostredie skodlivych nezmysloch a ani nesplavila Atlantik by si ju rozhodne zasluzila viac.