Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

MOBILE PHONE
Mobilní komunikace
záhlaví se přestavuje

Související kluby:

Flip pouzdro koupíš na Ali za stovku a vydrží v pohodě (teda mimo potápění): https://www.aliexpress.com/item/4000352800407.html

Sklo jsou pak desetikorunový položky: https://www.aliexpress.com/item/4001345275078.html
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
takze koupis za 4 tisice telefon, das dalsi 2 tisice za solidnejsi ochranny sklo + obal. ocz uz jsi mimo tu cenu.
Odolnost bych neřešil telefonem, ale pouzdrem. A zcela jistě se vyhnul nějakým krumplům s parametry horšími, než je 4/64 GB, Androidem pod verzí 9 a displejem s rozlišením nižším, než je full HD. Z těch kolem 4t. Kč se dá vzít třeba Xiaomi Redmi Note 8T 4GB/64GB
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
co se znacek tyce, z tech odolnejsich sonim, evolveo, cat. jak jsou ale na tom aktualne s cenama jednotlivy modely ted, fakt nevim, ale pocitam, ze se tam snad neco levnyho najde.
lillyofthevalley Babiše do koše, motýle za chvíle  nekopat hlubší příkopy
Levný odolný mobilní telefon
Potřebuji nový telefon. Používám ho k telefonování, sms, sem tam fotky (ale obvykle sebou mám i zrcadlovku), sem tam internet. Pohybuji se v náročných terénech, často jsem v místech s mizerným signálem, občas zabloudím, GPS se hodí, nejsem oprašovač věcí - když spadne, tak spadne, když se poškrábe, tak se poškrábe. Občas ho zapomenu venku. Nepotřebuji nic načančaného, ale odolného. Mám malou ruku, tak se bráním těm největším bagrům. Jsem ochotná za něj dát maximálně 3.500 Kč.

Líbil se mi docela tenhle - https://www.electroworld.cz/doogee-s40-32-gb-cerny - bohužel má blbé recenze co se odolnosti týče.

Nebo tenhle - https://www.mall.cz/mobilni-telefony/blackview-bv5500-plus-3-32gb-odolny-ip68-zluta-100032918688

Máte někdo, případně nějaké jiné tipy, díky.