Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

MOBILE PHONE
Mobilní komunikace
záhlaví se přestavuje

Související kluby:

Sarnegarth kvalitní nerezové povrchové  čerpadlo SAER M 99
Ano, zrušili a automaticky přesunuli na jiný, dražší.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Spíš mu ten původní bez náhrady zrušili a jediný další odpovídající je dražší nebo tak něco.
bez jakéhokoliv popudu ti sami změnili cenu za tarif?
mně teda celou dobu zajímá, jak k tomu dojde, až můj letitý tarif někomu přijde jako blbost a bude mi ho chtít změnit, ale že to teda udělají takhle, to jsem nečekal.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Ano, konkrétně s tímhle. Jejich výhodnost ale je především v tom, že se tváří naoko jako firemní tarif a pak máš výhody jako bys měl firemní tarif (i u běžného operátora).
Emtéčko vyřízení a aktivace a převod čísla všechno v pohodě (narozdíl od převodu na straně Vodafonu, po zažádání generují některým tarifním zákazníkům převodní kód až za dva měsíce), trochu si všímám drobných výpadků sítě, ale nevím jak moc je to důsledek přechodu Vodafone->O2, jednu dobu tvrdili že má menší výpadek volání celá O2 síť, možná je to běžné, u Vodafonu ale nic takového nepamatuju.

Co nebyla příjemná věc bylo zjištění že mají defaulně vypnuté "prémiové SMS", tedy včetně třeba SMS jízdenek, což jsem zjistila tak, že mi nepřišla. Nejde to zapnout v jejich webové samoobsluze, pouze na infolince na vlastní žádost a to až prý po třech zaplacených fakturách. Zrovna jsem si jim nedokázala na tu infolinku asi tři dny dovolat, aniž by někdo věděl proč, ale to byl asi první problém. Ještě že ty firmy mají i Facebooky, komunikují standardně.
Taky nevím, jak je to třeba s roamingem (datovým hlavně), pro virtuály nemusí prý snad vždy platit evropské sjednocování cen, ale nemám vyzkoušené.
spic už jen wtf 
+1
Sarnegarth kvalitní nerezové povrchové  čerpadlo SAER M 99
Máte někdo přehled o aktuální situaci v tarifech? Co je tak realistické chtít za nabídku? Neskonalě mě vytočil Vodafone, kdy mi bez svolení prostě navýšil cenu za tarif, změnil účtovací den (tj. reset FUPu k jinému datu) a vyrozuměl jsem, že po dosažení FUP prostě odstřihne od internetu (což ale ostatní prý také?).

Opravdu je nemožné chtít 100 minut, 80 SMS a 2 GB za cca 400 Kč měsíčně? Máte nějakou zkušenost s virtuálními operátory? Rádce (tuším) z Tarifonu zmiňoval jakési technologické upozaďování uživatelů virtuálů (pomalejší net, nedostupnost etc.).