Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

KevSpa,
Jhershaw,
Dadel

Může vás zajímatReklama
Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy.
Viď! Taky potěšilo.
Dadel Respect my authoritah! 
hodně dobrej plakát tentokrát
 
borUFka_ Jean, zabijte tu mouchu. Chci být sám...  tvorba
nevěřím
 
Dadel Respect my authoritah! 
 
Dadel Respect my authoritah! 
bookuju. Samozřejmě takové ubytování, které se dá zrušit...
 
Dadel Respect my authoritah! 
Ve dnech 18. - 21. listopadu 2020 se pak v Karlových Varech uskuteční  54 ½ MFF Karlovy Vary.

„Přehlídka TADY VARY byla naší bezprostřední reakcí na situaci, kdy jsme chtěli zajímavé filmy z festivalového výběru přivést za diváky. Ale stále cítíme, že tou klíčovou hodnotou karlovarského festivalu je atmosféra setkávání a sdíleného filmového zážitku, kdy se dokážeme společně radovat, dojímat, bát se. Věříme, že nyní opět nastává čas, kdy můžeme být spolu,“ říká prezident MFF KV Jiří Bartoška.

Speciální přehlídka se sice uskuteční v netradičním podzimním termínu, ale s obvyklou festivalovou atmosférou, na kterou jsou hosté a návštěvníci zvyklí. Chceme nabídnout to, co mají diváci na festivalu rádi a proč se do Karlových Varů opakovaně vracejí. Čtyřdenní nesoutěžní přehlídka představí 30 filmů, každý z nich bude v uveden dvakrát a promítat se bude v hotelu Thermal, Městském divadle Karlovy Vary, kině Čas a sále Grandhotelu Pupp. V plánu jsou také některé z tradičních akcí doprovodného programu.

Ve spolupráci s městem Karlovy Vary a zdejšími ubytovateli chceme připravit pro návštěvníky speciální pobytové balíčky.

 
r_t_fish Days of wine and neuroses 
Ještě jsem neprošel program, zběžně tam vidím i dost zajímavý filmy.

A Furiant byl zatím k vidění jen na festivalech, jeden z nejlepších českých filmů posledních let.
Dadel Respect my authoritah! 
A pokud jste doufali, že něco pořádného bude ve We Are One Global Film Festival, tak...ehm...


Už zítra začíná online přehlídka We Are One: A Global Film Festival, do níž se hrdě připojuje i náš festival!

Na YouTube tak postupně představíme několik pilířů novodobé historie MFF Karlovy Vary. Co všechno můžete vidět?

▪️ Kultovní detektivní parodie Adéla ještě nevečeřela z roku 1977 bude k dispozici od 7. června. Film Oldřicha Lipského jsme vybrali, protože iniciování digitálního restaurování československého filmového dědictví je jednou z našich domén.
???? bit.ly/WAO_Adela

▪️ Hodinová mozaika toho nejlepšího z talkshow Marka Ebena Na plovárně od režiséra Jana Hojtaše bude k vidění od 1. června. Těšit se můžete na výběr z mnoha „Plováren“ natočených přímo na festivalu, mezi hosty jsou osobnosti jako Julianne Moore, Laura Dern či Danny DeVito.
???? bit.ly/WAO_Plovarna

▪️ Deset nejúspěšnějších titulů z prvních pěti let existence Prvního podání včetně oceňovaného Furianta od Ondřeje Hudečka bude k vidění od 6. června. Prostřednictvím sekce První podání prezentujeme ve spolupráci s European Film Promotion výjimečné krátké studentské filmy.
???? bit.ly/WAO_FutureF

▪️ A k vidění budou i znělky od Ivana Zachariáše a Martina Krejčího, které jsou pevnou součástí identity festivalu a začátky projekcí si bez nich neumíme představit.
 
Dadel Respect my authoritah! 
https://www.kviff.com/cs/novinky/3238-temer-ve-stovce-kin-se-uskutecni-tady-vary-ve-vasem-kine

Ten program nic moc teda. Doufal jsem, že tam dají to nejlepší z Horizontů, ale je to taková znouzectnost, ty lepší filmy si asi majitelé práv syslí na později.

Čtyři dokumenty (z toho jeden o Žbirkovi, WTF), minimálně dva filmy co jsou dávno na internetu, a zbytek takový festivalový průměr.

Kdyby se konaly opravdové Vary, na nic z toho bych pravděpodobně nešel. Natož normálně do kina za peníze. Ale tak dobře, ze solidarity na 1-2 filmy zajdu, abych měl aspoň nějakou útěchu, když už pravé Vary nebudou.
 
Já vůbec nevím, co budu dělat! Já si pro letošek naplánoval mnohem delší lázeňskou rekonvalescenci, než loni a předloni. Mám na to dovolenou, kterou takhle určitě proflákám. Já a máma jsme měli jet po šestnácté, je to náš rituál. Máma proto u nich na vesnici chystá alespoň malé "pirátské Vary", ale obávám se že kvůli lidem se typické varské filmy pouštět nebudou. Mám na mysli různé ty eritrejské filmy, kde se desetiletá dívka rozhoduje, jestli má jít na potrat.
Dadel Respect my authoritah! 
Děkuji vám všem.
 
Dadel Respect my authoritah! 
Uctěme prosím letošní ročník minutou ticha (po dobu jedné minuty sem nepřispívejte)
 
Dadel Respect my authoritah! 
RIP
 
Dadel Respect my authoritah! 
Nebo blbej dokument o Jiřím Suchém. Bába nebo sníh. Na to, že v průžěžných výledcích vůbec nefiguroval, je to senzační úspěch. Asi na první projekci lidi hodnotili výrazně hůře než na té druhé
Nazgul Vtipnýs 
Orel přistál, ale do dvou asi nevydržím :-/
 
Nazgul Vtipnýs 
(Zítra jedu domů a rád bych vás alespoň jednou viděl.)
Nazgul Vtipnýs 
Budu tam ;-)
Hele dnes nevím, měl bych mit filmy do 2h a ve 2:30 chci stihnout poslední bus na internát Festival, ať batoh netaham pěšky.. Leda vtěsnat jedno rychlé
Nazgul Vtipnýs 
Čeká se, až dorazíte ty a Wolodja ;-) Dnes bych rád zašel, doyfam, že se objevíte.
Aplikace byla již dříve, včetně údajné možnosti rezervace, ale buď jsem nepochopil, jak funguje, nebo nefunguje - filmy se mi rezervovat nepovedlo. Ale nějaký zaručený způsob by to chtělo, když ani sms v 6:59:59 nestačí. Btw co Tipač, chodí se, nebo jinam?