Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Bakhtak,
MoriReklamaBez nadávek, vulgarit a napadání ad hominem. Prostě, jako doma...

r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
To myslíš vážně?
pantau čáry máry fuk 
to je jenom pátá vlna feminismu.
Protiva školní strašidlo z Bradavic  - pravý sovětský alkoholik
Pořád ale tady zůstává fakt, že ve spoustě případů si ženy za znásilnění mohou samy. A to svým nošením různého provokativního oblečení které je údajně moderní. I v zimě když mrzlo, tak jsem venku viděl ženy, které nosily oblečení které se do mrazu vůbec nehodilo. Třeba ty krátké kabáty a trička tak, že kousek těla v oblasti pasu zůstává nezakrytý apod. Možné zdravotní problémy neřešily, hlavně že to bylo moderní. Nebo že to bylo rajcovní.
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
Jakub Heller
Zdá se, že i českou společnost začíná proměňovat debata o sexuálním obtěžování žen, kterou odstartovala kampaň #MeToo. Policie letos řeší rekordní počet případů znásilnění. Podle odborníků to ale nemusí značit novou vlnu sexuálního násilí, spíše se prý ženy přestávají bát vyhledat pomoc.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/policie-resi-cim-dal-vice-pripadu-znasilneni-zeny-se-zrejme/r~cb0d4f6cf02611e988f50cc47ab5f122/
 
Ono je to tak konzistentně blbé, že to asi myslí bohužel vážně.
Protiva školní strašidlo z Bradavic  - pravý sovětský alkoholik
Přečetl jsem si tu diskusi pod tím článkem Valdrové co Mastodont postnul. Myslíte že by to šlo vysvětlit i tak, že Valdrová dělá nějaké psychiatrické pokusy na lidech, jak budou na ty její výplody reagovat? Nějak se mi totiž nechce věřit, že by mohla být tak blbá jak vypadá.
 
ne
ne
ne

ne
 
Jako po každé aktivitě levičáků
lubob mama, be brave, don't weep at my  grave
 
drinker ... 
#SupportMattLauer
Štětce asi došly prachy a potřebuje prodat knížku.

Support Matt Lauer!!!
 
Protiva školní strašidlo z Bradavic  - pravý sovětský alkoholik
Uvidíme, zda bude oholen. Proti takovýmto dámám se ve společnosti již vytváří protilátky. Mj. si stěžuje, že se ani nehnul, když ji jeho přítel plácl po zadku. Spíš je škoda, že ji do toho zadku nekopnul.
Mastodont  
 
sam_hofgins  
Jako chudák Woody, něco jsem si o tomto případku načetl už dávno a stojím pevně za ním jako umělcem i jako obviněným, kterého soud očistil, což však nazbránil dalšímu lynčovaní kampaní #MeToo

(Knut Hamsun chyboval, ale číst se bude furt, pač je prostě hodně dobrej. Mia Farrow je zapšklá píča, kdybyste to náhodou nevěděli)
pantau čáry máry fuk 
tohle napsal Kamil taky moc hezky.
ako vies ze vyhrala, sud to este neuzavrel.
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
Fila: Woody Allen
 
*logic*
ja doufam, ze bude propustena
 
jinak by jí nežaloval, je to kretén