Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

ahoj mile maminky, jste tu vubec nejake ? Tip: www.rodina.cz

Váha je na tohle fakt dobro. S málo mlíkem bych se bez ní neobešla - furt bych řešila jestli a kolik mám dokrmovat. Když je mlíka dost tak hlídat každý pití je asi overkill, ale pro nás nedostatečný zaplaťpánbu za ni.
+ mnoho
schrodingerova   .
(ehm, pre germánské povahy tu mám ke stažení program - růstový graf SZÚ, pěkné křivky a porovnání... http://www.szu.cz/publikace/data/program-rustove-grafy-ke-stazeni )
ArtRose - Káťa 
Zrovna si tak pro sebe řeším, jestli je normální vstávat v noci po dvou hodinách. Pořádně se nenapije a spí u toho. Kde jsou ty časy, co spala 4 hodiny v kuse.
 
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
Chápem. Pre mňa to bol stres v pôrodnici, doma mi to naopak dodává sebadôveru, pretože som si fakt myslela, že pri kojení nič nevypije. A podľa UL som očividne germánskejšia povaha :)) a chcem nejaké exaktnejšie dáta, nie "veriť v silu svojich ceckov a mlieka aj keď decko vyzerá ako z Dachau" či čo sa to doporučuje v ezobio laktačná liga kuloároch.
Já jsem svého spáče budila, ale teda jen jednou za noc, na víc jsem neměla nervy. Stejně jsem musela přikrmovat, protože toho mlíka nikdy nebylo moc. Nevím, jestli by to bylo lepší, kdyby byl v noci krmen častěji... no ale to už teď nevykoumám.
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Já budit musela. Týrání to bylo.
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
uf nastesti jsem kolem sebe mela poucene druhomatky a diky vlastni vysoke lenosti decko nebudila dokud samo nechtelo pit.... prislo mi fakt sahly to mimino a sebe budit co tri hodiny v noci .. no prezilo...
Wiwianka Krasavica ynteligentni 
Kdyz si vzpomenu na vahu, mam osypky, zbytecny stres. Taky kdyz si vzpomenu na tu sestru, ktera tvrdila, ze dite, i kdyz spi, se musi budit 2x za noc na jidlo. Takze sveho 4-kiloveho macika, ktery chtel v noci proste spat, jsem se pokousela budit a krmit. Ted bych to nazvala tyranim a proste spala ja i on. Byla bych vice v pohode a i krmeni pres den by slo asi lip.
Já ji mám taky a přes 70ml jsem se nikdy nedostala.
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
No na toto nedám dopustiť na tú váhu, furt som mala pocit, že predsa nič nemohla vypiť a voila, 70 mililitrov. No, ako dojnica by som sa asi neuživila, ale je to polovica jej odporúčanej dávky, takže cajk.
schrodingerova   .
já byla ohledně používání lahví, dudlíků apod. až směšně paranoidní, a hádejte co - syn se neodstavil, jednu chvíli pak zvládal zvládal přepínat i mezi kojením, dudlíkem, lžičkou, lahví a učícím hrníčkem
Já to mám stejně, z prsa nic moc a z flašky skoro všechno, stejně jsem ho od prsa, ze kterého skoro neteklo, odtrhavala třeba po 20 minutách (a to u něj vydržel i dyl, neusinal a nezdálo by se, že jen tak dumlal, protože najedeny nebyl určitě). Flaska na tom nic nezmenila.
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
Ona z toho zatiaľ papá dobre, ale oproti mojim lowmilk kozi si z toho mlieko vytiahne asi 1000x rýchlejšie, tak som zvedavá, či sa na nej tiež neodstaví...
Přesně, zaskocilo mi kafe.
schrodingerova   .
Medela Calma, ježiš, ta syna příšerně štvala... tak ať to s ní jde!
Stříkačkou jsem krmila tak ten měsíc, (možná 6 týdnů, už jsem to za těch 7 měsíců vytěsnila) a pak normálně lahve od Aventu. Na vzorku dvou dětí, žádné s tím nemělo problém.
Jetiti! (Ano, RIP ne!)
Kočička roztomilá. :)
+1