Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravují:

evilmind,
NatashaReklamaSmyslem klubu je vyměňovat si užitečné informace o levných a zlevněných knihách, které nemusí nutně pocházet jen z prodejen Levné knihy.
Vítány jsou též informace o výprodejích, nárazových slevách a jiných šikovných způsobech, jak levně přijít k dobré knížce nebo jinému nosiči příjemné kulturní informace.
Neartikulované výkřiky a jiná OT budou mazána.

Užitečné odkazy:
Web Levných knih

fesoj Šumava, můj ráj 
brikcius
kde maji ten skvost?
Encyklopedie letadel - bacha!
Koupili jsme tatíkovi, leteckému fandovi, pod stromeček Encyklopedii letadel z Levných knih. Jen tak zběžně jsem ji před zabalením prolistoval a ouha - sem tam (dost často) se v knize vyskytují stránky bez obrázků, s prázdnými bílými místy v textu. Kazík. :-/ Takže zítra jdu reklamovat a ostatní tímto varuji.
 
eugen brikcius - spanila jizda a jine krasne prozy
(mystifikacni texty s fantasknimi prvky s odkazy na realne osoby, dost jsem se pobavil!)
 
Natasha Oheň šlehne  výš
BB art se zbavuje básní
BB art, edice Versus za 59,- je stále velmi slušně zastoupena například v pražských Levných Knihách v Jindřišské.
Kromě již vyprodaných lahůdek (Wernisch, Blatný, Jirous) je tam víceméně všechno - Zábrana, Vladislav, Štroblová, Diviš, Kubánek, Sova, Hora, Orten, Deml....asi 30 různých knih včetně výborů všeho druhu (překlady od Hrona já moc nemusím, ale je jich tam spousta i od jiných).
 
Dvojníci
To jsou fakt neuvěřitelní komici v těch Levných knihách. Právě jsem zhlédl snímek Dvojníci. Zvuk tentokrát jakž takž sedí s obrazem, to že je špatně napojená upoutávka do menu (na disku jsou upoutávky na čtyři další filmy, ale z menu se spustí jen tři - jedna dvakrát) je asi takové klasické poznávací znamení. Ale jak si hoši elegantně poradili s tím, že původní dabing zřejmě odkazoval i na své původní autory, to se jen tak nevidí. Prostě ufikli začátek - zvuk začíná slovy "V hlavních rolích Ladislava Mrkvičku a Rudolfa Jelínka", k čemuž svítí titulek LK uvádí (možná se to dle popisu nezdá, ale vypadá to opravdu neuvěřitelně zhůvěřile) a konec, klasická představovačka "Na českém znění spolupracovali", se po pár jménech ztlumí do ztracena. Co DVD se Spencerem a Hillem z LK, to perla.
V diskusi na stránkách LK někdo tvrdí, že Vapeti se kromě dalších filmů této dvojice chystají znovu vydat i to, co už vyšlo u Levných knih... jen kdyby to chtěla být pravda. Já vím, nejde o žádné velké umění, ale takovouhle vraždu si ty filmy snad nezasloužily.
 
No a taky se tam zjevily obrázkové? knížky o Surrealismu a Impresionismu po 69 kč
 
Natasha Oheň šlehne  výš
ÚchvatnýJohn Fowles v LK na Letenském náměstí v Praze:
Francouzova milenka, Larva, Daniel Martin, vše po 79,-

A jako bonus Nietzsche - Tak pravil Zarathustra, za 69,-
 
houbishe su a nesu tu, vlastne tu vubec nesu  blog.houbishe.cz
levne knihy :D
http://houbishe.wz.cz/prodej.htm, praha, prodam knizky co mi tu zabiraj misto, v pripade zajmu piste na tristrami@centrum.cz :)
 
Premek Zanedbávat kulturu je zdraví škodlivé,  proto choďte do divadla!
Kurosawa..
... se v LK pěkně rozrůstá.. Rozhodně zakoupím Krvavý trůn a Sedm samurajů.
 
king Jak prodat knihy do antikvariátu?  To se dozvíte zde...
Měl jsem pravdu. Místo levných knih je na Národní ulici středisko ODS. Kdo chce dát Mackovi "záhlavec", ať tam běží.
 
king Jak prodat knihy do antikvariátu?  To se dozvíte zde...
Nějak mi to došlo. Jako každé volby, tak i teď LK uvolní místo jedné velké straně. Již tu prodejnu malují na modro. Uvidíte, že po volbách se tam LK zase vrátěj.
 
hmm, taky mam nekdy pocit ze LK jsou kseft s nemovitostma, podobne jako McDonald, ktery vice vydelava z prodeje nemovitosti nez z prodeje hamburgeru
 
king: mozna proto, ze tam jsou dvoje levny knihy asi 50 metru od sebe, a o 300m dal na vaclavaku dalsi?
 
MaLer Víte kde se může nekuřák v klidu najíst?  Tak nám to řekněte!
(i kdyz se mohu mylit a je to tak vynosny business, ze ten plac na vaclavaku si pronajimaj za komercni najemny)
 
MaLer Víte kde se může nekuřák v klidu najíst?  Tak nám to řekněte!
king: asi nekdo nabidl za ten prostor vic? ja beru LK jako takovou vycpavku v dobe, kdy pronajimatel nema nejakeho poradneho pronajemce, nebo ten se muze nastehovat az od urcite doby, tak zatim pronajima obchod LK.
 
king Jak prodat knihy do antikvariátu?  To se dozvíte zde...
Proč mizí LK na Národní třídě?
 
A btw, dvakrát mi smazali příspěvek do diskuse na DVDedici, když jsem se ptal, proč prodávají DVD Levných knih po stopade, a ještě mi mailem vyhrožovali, že mi zakáží přístup na své stránky, jestli se i nadále budu pokoušet propagovat podobným způsobem konkurenci! Tomu říkám seriózní podnik... :-)))
 
MaLer: Asi vyprodali, ale že to byl fofr. Týden po vydání trvalo, než se Sudá a lichá dostala k nám do Boleslavi, a za další týden je pryč a není už ani na webu. Ohoho. Ten další film se jmenuje Kdo najde přítele, najde poklad a už se na něj třesu. Už ho u nás taky mají, ale viděl jsem ho jen ve výloze, protože moje pracovní doba se nějak kryje s jejich pracovní dobou. Snad to tentokrát takový fofr nebude a zbyde na mě jeden kousek...
MaLer Víte kde se může nekuřák v klidu najíst?  Tak nám to řekněte!
Milivoj: netusim, ale myslim ze vcera sem to spolu s Je dobre mit pritele (ci jak se to menuje) videl na andelu ve vyloze
 
Sudá a lichá
Koukám, že už se Sudá a lichá zase přesunula do "Připravujeme" a zmizela z prodejen. Co se děje? To DVD mám a kromě "kvality" obrazu odpovídající standardu LK jsem si žádné závady nevšimnul...