Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravují:

Frazer,
smety,
smety_PDAReklamaVítejte na diskuzním fóru Okoun.cz


Okoun je historicky nejstarší fórum se stovkami příspěvků, které založil Frazer, následně správu předal Tomášovi Smetkovi. Do diskuze mohou přispívat registrovaní uživatelé (pokud nemáte účet, klikněte sem, pro přihlášení slouží formulář pravé horní části obrazovky), budeme rádi, pokud se zapojíte a napíšete své zkušenosti z laserového zákroku nebo se zeptáte ostatních diskutérů :-).


Spřátelné oční optiky: Oculeus Optik E-shop


Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
Tak dobře to úplně není, ale pokud vidíš normálně dál beze změn, je vysoká šance že k ničemu zásadnímu nedošlo. Nicméně zavolala bych si do Lexumu a objednala se na kontrolu, pro klid v duši.
Bouchnutí do oka po operaci
Zdravím, před 10 dny jsem byla na femto lasik v Lexum Brno, operace proběhla v pořádku, první pravé oko snesitelné, levé mi nějak víc "přicuclo", takže trochu bolestivé, každopádně nic, co by se nedalo zvládnout. Druhý den kontrola ok, to levé ještě zčásti nezhojné, ale prý na dobré cestě. Za tři dny na levém oku otok, trvá doteď, prý to může být v souvislosti s reakcí na atb kapky, do 14 dnů by mělo splasknout. Vidím na obě dobře. A teď proč píšu, včera mi syn nechtíc vrazil zrovna do toho levého citlivějšího čtverec pvc puzzle, takových těch dílků na zem. Nejsou tvrdé, ale spíš mi ji tam švihnul z bezprostřední blízkosti, přímo na víčko. Mohla se mi nějak posunout lamelka, ci cokoli jiného zásadního stát? Oko bylo nateklé už předtím a cítím tlak jakoby za ním, takže nemůžu říct, nakolik tomu to dloubnutí pomohlo. Budu ráda za reakci, resp. uklidnění, podobnou zkušenost... Díky