Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

tak jsme tu zas :o)
Klub KV KV galerie KV předlohy Křížek dětem KV bazar KV poradna Ruční práce

Navštivte náš nový WEB!

Vyšívačky sobě;) - recepty pro snažší orientaci nový recept v klubu prosím označte nadpisem RECEPT


MAPA VYŠÍVAČEK I. nebo MAPA VYŠÍVAČEK II.
Na mapě jsou uvedeneny vyšívačky, obchody, srazy a je zde také kalendář svátků a narozenin.
Žádosti o nové vlaječky posílejte do vzkazníku uzivatelce nicku bublik nebo junoně.


SRAZY

AKCE: čtyřdenní sraz
místo konání: Škrdlovice
termín: 10.5.-14.5.2017 (nájezd jak kdo chce)
-.. kontakt: Angela (přihlášky - nahlašte počet osob, kdy dorazíte, kdy odjedete, jakým jídlem začnete, jakým jídlem skončíte), děkuji.

AKCE:
místo konání: Škrdlovice
termín: 11.10.2017 - 15.10.2017 (nájezd jak kdo chce)
-.. kontakt: Angela (přihlášky - nahlašte počet osob, kdy dorazíte, kdy odjedete, jakým jídlem začnete, jakým jídlem skončíte), děkuji.

AKCE: sraz Plzeň
termín: 25.2.2017 od 11:00 do ....
místo konání: restaurace Dolce Vita (jako vloni) http://www.dolcevitarestaurant.cz/?restaurace
kontakt byszla , hlaste se do vzkazníku prosím. Díky

Pokud máte zájem se zúčastnit kontaktujte organizátorky jednotlivých termínů přes Vzkazník


Pokud budete potřebovat něco dopsat do záhlaví nebo mít cokoliv jiného o čem by měly moderátorky vědět, kontaktujte prosím přes Vzkazník Angelu. Prosím, mějte ale strpení, nevisím tady celý den.

Pardon, že se vám vtírám do konverzace, ale já lepím mozaiky, takže kdyby někoho něco zajímalo, může se zeptat. Detailní to je, akorát v jiných dimenzích než vyšívání, holt ty kamínky jsou trošku větší než křížek, ale obrázek metr na metr už je obvykle detailní dost. :-) Akorát těch cvoků jako já, co jdou do těhle obřích rozměrů, moc není.
Mně ani tak nevadí, že se to blýská, ale že to není detailní :o))))))))))))))))))) Jinak to lepení kamínků musí být podle mě velice uklidňující.
Tak to holt nešlo. To přeci nevadí.Zkusíš a uvidíš. Tady se nic moc nezměnilo, jen asi to, že spousta holek přispívá spíše na FB, ale já to mám tady raději.
A který projekt si dělala jako poslední ?
chi, někdo by mohl říct, že křížková výšivka je zase samý křížek :-)

Ale máš pravdu, můj první obrázek byl hodně blýskavý, ty další už tolik blýskavé nejsou
Péťo, já taky kamínkům nepropadla. Viděla jsem jednu mozaiku hotovou a přišlo mi to, jak to říct - moc blejskavý. A teď to, prosím, vy co se mozaice věnujete, neberte jako kritiku. Je to jen můj subjektivní názor.
Vůbec nic jsem nevyšila :-( Tolik proplýtvaného času, chjo

Jsem si právě říkala, že by si to možná zasloužilo vlastní klub, klidně i pod křížkovým vyšíváním, vždyť co se kamínkuje, se dá vyšít, a naopak
No je tohle možný? Po letech jsem na okounu, odešlu příspěvek a složí se

a už je to jako za starých časů

naštěstí to bylo krátkodobé
 
díky
díky za uvítání. Měla jsem nějaký útlum, ale už se zase těším na jehličku a vzpomínám na můj poslední projekt, tak to musím vytáhnout zpod postele a prohrábnout.
A kupodivu mi v tom pomohly právě ty kamínkové obrázky, protože jak jsem brouzdala, viděla jsem tam obrázky, co znám z vyšívání.

Takže si říkám, že bych mohla zkusit koupit jen čistou látku s lepidlem a korálky, to se dá taky koupit, předloh mám doma dost, a zkusím nějakou HAEDku (jen aby se to nedozvěděly holky z haedu a nevzaly to jako svatokrádež ;)))

Prostě chvíli lepit a chvíli vyšívat
 
ty blaho Tyna uz je teda slečna..pardon velka Dama
Reakce na | Vlákno  
Ty woe, Týnka už je slečna. To je ta starší dcerka, viď ? Šaty naprosto super !!! Holky máš tedy šikovné, když takhle samy šijí.
Je vidět, že se jim věnuješ.
Reakce na | Vlákno  
Co vím, dělá je pár holek. Mně osobně se moc nelíbí, jsem věrná jen křížku :o)
Ahoj, taky tě zdravím po x letech. Naposled jsem tě viděla ještě v Ládví u pana Makového :o)
Co že si se tady neukázala ? Nevyšívala jsi ?
Ahojky holky, potřebuju si někde poplakat ;-) pořád sem chodím jen nakukovat a pročítat - to dělám poctivě :-). Ale, už je to delší dobu co na mě "skočil" nějaký bacil a nebaví mě vyšívání :-(. Chodim sem v naději, že koukáním na výtvory ostatních mě to přejde a zas mě to chytne jako před těma, ... no hodně, lety ještě na lopuchu. Je pravda, že úplně nelením - s holkama to ani nejde. Můj zatím poslední počin jsou šaty na hraní pro Týnu (s těch původních už mi nějak vyrostla) - doma si hrajou na dámy Ony taky začínají šít (udělaly babičce k vánocům polštářek pod hlavu, přehoz na gauč do pokojíčku a jiné). No tak jsem se vyplakala a třeba mi to pomůže od toho mého "bacila". Tady je to vždycky super, že jsem mezi svými a můžu si postesknout u někoho kdo mě chápe :-)
 
Ahoj, vítej zpět :-) já právě dneska dodělala sovu, s vyšíváním to ma společné akorát to,že kamínky pokládáš do mřížky podle značek. Jo a barvy odpovídaly odstínum bavlnek dmc tak možná si to časem i vyšiju :-) Zkusila jsem si to,ale jestli ještě nějakou mozaiku budu dělat fakt nevím,ale kdybych ji nezkusila,pořád by mě to lákalo, zase jiná zkušenost
..dobří holubi se vracejí .....:-) ahojky , vítej zpět
Nevím, jestli už se tady o tom mluvilo, ale děláte někdo ty obrázky z kamínků? Nebo jak se to někde nazývá, diamantové vyšívání. Přijde mi, že to má s křížkovým vyšíváním dost společného, už jsem viděla i stejné předlohy jako na křížek, dokonce i tu afričanku, co byla kdysi tak populární, myslím od lanarte.
 
Vítej zpět
Zdravím, děvčata :-) Pár let tu nejsem a co vidím? Nic se tu nezměnilo, skoro. Pořád stejná jména a stejná záhlaví :-DDD