Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Nadpis vašeho příspěvku
 
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
Nebav se s tim, jen tu bude o to vetsi smrad.
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
hele tikr, snad poznaj rozdíl, kdy po tobě jde jeden šílenec nebo horda bezejmenných islamistů na každém rohu
Ale jak je to v Německu s těma volbama se teda nedozvím. :(
Tak prosím příklad řekněme nějaké pracovnice neziskové organizace, které byla poskytnuta policejní ochrana. Děkuji moc předem, určitě takových případů bude hodně.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kybersikana-neziskove-organizace-uprchlici-vyhruzne-maily_1810090600_dbr
To je sila :-(
sam_hofgins  
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
To nevim. Ja tigra nectu. Reagoval jsem jen na to, ze tu prekazej nejaky jeho sracky.
Ujo In God we trust. 
Navic keca nesmysly jako obvykle.

Policie CR ma dokonce pro prideleni ochranky komukoliv nastaveny proces, ktery funguje +/- nasledovne:
Iniciativa muze prijit od kohokoliv, kazdopadne hrozbu posoudi krajska kriminalka a pokud navrhne prideleni ochranky, schvaluje to krajsky policejni reditel.
Dokonce se i stava, ze s iniciativou prijde sama kriminalka, kdyz zjisti, ze by napr. nepohodlnemu svedkovi mohlo hrozit nebezpeci.

JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
Zalez zpatky do zumpy a dal zer hovna, hlavne ale pri tom prosimte drz hubu.
A dokážeš si představit, že by za tyhle výhrůžky v České republice někdo skončil před soudem nebo dokonce i šel sedět, pokud nebude vyhrožovat přímo ing. Babišovi osobně? Natožpak že by byla ochranka poskytnutá nějakému člověku z lidu? No možná kdyby urážela islám, tak by se jí dala, to by bylo výhodný, to je zase fakt. Naopak to samozřejmě nefunguje.

https://www.bbc.com/news/world-europe-57342528
https://tn.nova.cz/clanek/politici-celi-vyhruzkam-chodi-jim-i-fotky-jejich-obesenych-deti.html
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Hele tigr, zajdou se podívat do Francie

Islám je hnus, hlásala mladá Francouzka. Od té doby má ochranku a očekává vraždu

https://cnn.iprima.cz/napadla-islam-nyni-ma-vlastni-ochranku-za-pet-let-budu-mrtva-rika-francouzka-27441?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
No to je úplně hrozný tohleto, to si snad musí každej uvědomovat, kam to povede. Já jsem teď naposledy četl tak v roce 2015 že AfD hrozně moc sílí, protože Němci už to nemůžou vydržet a svrhnou Merkelovou a konečně bude zase vládnout někdo rozumný. Jak to vlastně teď vypadá s těma volbama co teď budou?
FarsaiD They have to go back 
LGBTP MONTH IS CANCELED!
(in Hungary)

Hungary LGBT: Content aimed at children to be banned
https://www.bbc.com/news/world-europe-57439699.amp
 
Neposouva, musi jich byt nad 20% cca.
+1
Až se Německo, již nyní nevratně poškozené pokračujícím importem islámu, zhroutí, tak to až tady nebudete, maminko sluníčkáři dementní. Přesto to z vás spoluvinu nesnímá. Ironíí osudu bude to, že na hrob vám budou chodit chcát nejen poslední zbytky reprezentantů původní civilizace, ale stejně tak budoucí islámští páni Evropy.

Jediný rozdíl bude v tom, že ti druzí se u toho budou moct smíchy potrhat, jaký jsi byl se svými kumpány užitečný idiot.

Koukám se nám pravidelně přesouvá o dvacet let dopředu již od roku 2000.
Zhrouceni je predikovano na rok 2040-2045, nicmene uz ted je to tam mistama jak v nemecke Libii.
Dobrý den, jenom se chci zeptat, jestli už se Německo úplně zhroutilo kvůli imigrantům, jak se tady o tom hodně psalo třeba v roce 2015.