Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

lachauer

Může vás zajímatReklamaOd chvíle, kdy na pulty českých knihkupectví vtrhl světový bestseller Šifra mistra Leonarda, aby jedny nadchl a druhé rozlítil, uplynulo už přece jen trochu času a zvířená hladina se zase uklidnila. Rozbouřit ji ovšem nyní přichází románová trilogie domácí provenience s výmluvným názvem: Evangelium. Její autorka, Katrin Taillefer, žije a pracuje v Praze a odvaha jí rozhodně nechybí, jinak by se do tak kontroverzního a choulostivého tématu vůbec nepouštěla.

VYDÁVÁ NAKLADATELSTVÍ METAFORA
Výborná recenze!

Ano, já jse začal tot dílo číst v kavárně Luxoru, kde jsem ho uzmul z regálu. Celkem jsem tuto činnost prováděl 3x. Je to povznášející.
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
No, já tyhle věci o Ježíšovi a zázracích moc nemusím. Stačí, že s tím pořád otravuje církev, i když to jsou jen báchorky a jde jim jen o to, dostat zpátky nahrabaný majetek. Viz katedrála.

Abych se přiznal, ani bibli se mi nepodařilo přečíst, už ten začátek mě odradil..."Bere shit Bára"... Proč bych měl číst o zdrogovaný Báře, co smaží nějakej shit? Toho jsou dneska plný ulice! :-/

Já vůbec moc nečtu (když teda nemusim, povinná četba a tak :-)). Proto se tady ptám na názor.
Lachauer: Ne, na tebe to nebylo :o) Ptala jsem se J_H_, který pravil, že začal, ale nemůže to dočíst. Omlouvám se za zmatek, ale jsem na Okounovi poprvé a občas netuším, kam co napsat, aby se to neobjevilo úplně jinde. Takže prosím o trpělivost, případně o radu, abych tu nepůsobila chaos. (Dík!) No a tys to tedy přečetl, když už ty písmenka znáš skoro všechna???:O)
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
to jako já? no, skoro. Ono je jich hodně.
A umíš už všechny písmenka??? :o)))