Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

lachauer

Může vás zajímatReklamaOd chvíle, kdy na pulty českých knihkupectví vtrhl světový bestseller Šifra mistra Leonarda, aby jedny nadchl a druhé rozlítil, uplynulo už přece jen trochu času a zvířená hladina se zase uklidnila. Rozbouřit ji ovšem nyní přichází románová trilogie domácí provenience s výmluvným názvem: Evangelium. Její autorka, Katrin Taillefer, žije a pracuje v Praze a odvaha jí rozhodně nechybí, jinak by se do tak kontroverzního a choulostivého tématu vůbec nepouštěla.

VYDÁVÁ NAKLADATELSTVÍ METAFORA
Výborná recenze!

Kristian
Do těchto klubů zavítám málokdy a nejspíš o moc nepřicházím.Nějak moc mě nebaví se dohadovat s anonymními "borci",kteří o tématech nevědí nic a jen prudí.
 
Ok, tak se tady bavte o spiknutí, ač sami jste nevěřící psi! Já dávám unbook
 
nebud zpupny, tak se pravdy nedobes¨res, pokoru.
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
výstraha
Jeden runningův příspěvek jsem smazal, příště bude ban! Moderátor je silný a má velké pravomoce! Ho ho! Chňo chňo!
 
prave. lach a kristian se tady pokouseji dobrat pravdy, poucit se, ujasnit si pojmy, dovzdelat se - a v takove atmosfere se to tezko podari.:-(
 
J_H_
Přesně vystiženo!Navíc Evangelium neoplývá žádnými profláklými nezbytnostmi dnes tak módními.Děj plyne zcela přirozeně a chvílemi jsem měla pocit,že se nacházím sama v té době a nějak se účastním všeho popisovaného dění.
 
Kristian Celestial Emporium of  Benevolent Knowledge
running: ty si děláš srandičky, ale tady to je vážné. Pleteš si normální zaměstnání se snahou o poznání něčeho hlubšího. Jdi prosím pryč.
 
Kristian: myslím, že jako člověk co dělá tyhlecty reklamy spadáš přesně do kategorie těch, co nás chtějí ovládnout. A nekončí to jenom u hodin s brandy od satanistického P&G, pokračuje to do naprostého ovládnutí společenských norem. a tak.
 
Kristian Celestial Emporium of  Benevolent Knowledge
ano, running je další z těch vtipálků, co se tady snaží narušit seriózní debatu. Sice to vypadá jako povrchní žertování, ale nejsem si jistý, jestli nejde o nějaké hlubší spiknutí. Rozhodně tu ruší.
 
přebral, šnek: můžeme spolu napsat nějaký román o spiknutí v Křesťanské Církvi!!
 
Kristian Celestial Emporium of  Benevolent Knowledge
mirathea: díky, konečně nejsem sám. Nevím, jak sleduješ zdejší kluby, ale přesně jsi vystihla, jak se Lachauer chová. Má v podstatě nulové vzdělání a v diskusích si dělá legraci z lidí, kteří dokáží něco přečíst. A k tomu je neuvěřitelně arogantní, ačkoliv všechny svoje znalosti načerpal jen z několika internetových stránek. Proto jsem rád, že jsi ho tak přesně označila.
 
Ten internet do škol je fakt dost nepovedná věc. Když jsem ještě chodil do školy já, tak jsme dostávali ještě kule a poznámky za nenalinkovaný čtenářský deník. Jak by se to hodilo dnes. Připadá ti Evan. čtivější a více realistické než Šifra? Osobně si myslím, že je to mnohem více lidské, skoro až romantické. Prý se má podle toho dělat seriál.
netrefil...
Víš hochu,já k počítači usedám až doma,nehraju si s ním v práci.Přes den prostě pracuji.Copak bys rád? Napsala jsem,že jsem oba díly knihy Evangelium četla a že se mi velice líbí.Líbí se mi nejspíš víc,než"Šifra".Co je na tom nejasného?Čtu hodně a ráda a považuji za tragédii dnešní doby,že mladí tak málo čtou a jen dřepí u bedny.Propadají mylnému dojmu,že se v ní skrývá celý svět.No nic,jdu si číst...
IV vy jste zlí a nic nechápete. Loutky.
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk
Četl jsem Evengelium I až IV. Modří vědí.
stromovous Z matematiky jsem nematurovala  <°---<
EI a EII jakože epizody Hvězdných válek?
No, všechno jako. Četl jsi Kód, ne? Neba EI a II, to už musí být každému jasné.
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk
A co že Ti nalhali?
No katolíci, a prý byli šokovaní Evengeliem I. a i II.!!!!!
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk
Která a komu?