Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

lachauer

Může vás zajímatReklamaOd chvíle, kdy na pulty českých knihkupectví vtrhl světový bestseller Šifra mistra Leonarda, aby jedny nadchl a druhé rozlítil, uplynulo už přece jen trochu času a zvířená hladina se zase uklidnila. Rozbouřit ji ovšem nyní přichází románová trilogie domácí provenience s výmluvným názvem: Evangelium. Její autorka, Katrin Taillefer, žije a pracuje v Praze a odvaha jí rozhodně nechybí, jinak by se do tak kontroverzního a choulostivého tématu vůbec nepouštěla.

VYDÁVÁ NAKLADATELSTVÍ METAFORA
Výborná recenze!

lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
Díky. To je to s mými znalostmi opravdu tak špatné? :-/
 
Bridget Per procelas ad portum 
stromovous
FAKT???? A které??? Kde???
 
Bridget Per procelas ad portum 
lachauer
No jestli se vážně snažíš, tak se snaž o něco víc. Filmy ti chválím, i tudy vede cesta. Za "peň" se tedy omlouvám, ale pořád si tak trochu myslím, že si ze všech utahuješ, takže jsem tě jím nenazvala, ale naopak - čti pořádně - napsala, že podle mě tak natvrdlý NEJSI. Nemůžu uvěřit, že existuje dospělý člověk, který si myslí, že bibli napsal Ježíš atd. atd...
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
mirathea
pokračuj, to zní zajímavě...
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
Píšeš zajímavé informace, ale proč mě nazýváš "peněm"? Snažím se jen zorientovat...Možná bych se měl podívat aspoň na ten film Utrpení Ježíše Krista od Mela Gibsona? To je prej nářez a je to docela zajímavý...
 
stromovous Z matematiky jsem nematurovala  <°---<
Ty jo, tak i ženy občas jeví určitý náznak inteligence, respect. :-)
Bridget Per procelas ad portum 
Mirathea: Nic proti nočníkům, ale já bych se přikláněla spíš k názoru, že dotyčný si dělá pustou srandu. Až takový peň podle mě nemůže ve skutečnosti existovat ;o)
 
Lachauerovi
Původně jsem ti chtěla odpovědět,ale když jsem dočetla všechny tvé příspěvky,popadla mě beznaděj.To to raději půjdu říkat do nočníku a bude to mít větší význam.Nečteš,domníváš se,že webovky ti dají víc,závity taky moc nepoužíváš...tak k čemu tuhle debatu vyvoláváš?Aby ses mohl do někoho hloupě navážet,pěkně schovaný v anonymitě?Ubohoučké...
 
Bridget Per procelas ad portum 
Lachauer: Ty bláho, to je chaos, že jo??? :o) A ještě ke všemu byl Ježíš taky Žid (nebo aspoň napůl) a do toho kostelního tržiště nikoho neposílal, ale vyrazil se všemi dveře vlastnoručně! No ale abych si nerejpla - jak se v tom nemáš ztrácet, když nic NEČTEŠ??? :-)))
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Kristian
Kristian Celestial Emporium of  Benevolent Knowledge
lachauer: no to je právě to spiknutí. Musím si teď tuhle knížku přečíst, abych odhalil, ajk to správně bylo.
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Aha, takže to ani nepsal sám Ježíš, ale někdo potom?! To může být ale úplně nepřesné! Jak teda církev ví, jak to je? A jak vědí ti, co kritizují církev, že ví, jak to je, jak to je? Nějak se v tom ztrácím :((( Já vím akorát že židi Ježíše ukřižovali, protože jim v sobotu lozil po poli a posílal do kostelního tržiště ČOIku, nebo tak nějak.
Bridget Per procelas ad portum 
Lachauer: Ty jo, tak to mě nenapadlo! A přestože je nikdo nekupuje, tak je pořád někdo vyrábí a prodělává a prodělává jak blbej... Brilantní dedukce! Jo a Ježíš žádnou bibli nepsal ani tenkrát, tu za něj napsali později, ale s těmi webovkami souhlasím - ty by dneska určitě měl :o))) Kristian: Já ho přece nevzdělávám, já se bavím :o) Stromovous: Na rovinu - byla bych ráda, kdybych uměla tak hezký knížky, ale fakt nejsem :o( Ostatně running už do toho vnesl(a) jasno, ne??? :o)
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
Proč jsou jich plná knihkupectví? No protože je nikdo nekupuje! To je snad jasné. Ale máš pravdu, moc nečtu a docela by mě zajímalo, proč to lidé jako ty dělají. Kdyby žil Ježíš dneska, žádnou bibli by nepsal a měl by prostě webovky. Akorát by mu to teď házelo Error #307 - Temporary Redirect to Heaven.
Kristian Celestial Emporium of  Benevolent Knowledge
Bridget: lachauera se snažíš vzdělávat marně, on je strašný buran a nevzdělanec, jen tě bude zesměšňovat, že toho víš víc než on
 
já jsem katrin taillefer.
 
stromovous Z matematiky jsem nematurovala  <°---<
Bridget: Řekni rovnou – jsi Katrin Taillefer?
 
Bridget Per procelas ad portum 
Lachauer: Zbytečnost???? No to mě podrž. A proč jsou jich tedy plná knihkupectví Mně osobně se třeba počítač do tramvaje tahá dost těžko (to byl fór, vím, že existují menší hračičky), no ale jsem staromódní osoba a není nad pěknou listovací knížku. Předpokládám, že svým příspěvkem tak nějak vznešeně okecáváš, že vlastně nečteš vůbec. Proč potom zakládáš kluby o knihách? Jen z opilosti??? :o)))
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
No, jaké knížky se mi líbí, to je těžké. Poslední dobou mě nic až zas tak nezaujalo...taky na to moc nemám čas. Ono v době internetu jsou taky knížky trochu zbytečnost, ne?
Joachim studujte politologii  v Olomouci!
Ahoj, jak se Vám tu vede?