Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

lachauer

Může vás zajímatReklamaOd chvíle, kdy na pulty českých knihkupectví vtrhl světový bestseller Šifra mistra Leonarda, aby jedny nadchl a druhé rozlítil, uplynulo už přece jen trochu času a zvířená hladina se zase uklidnila. Rozbouřit ji ovšem nyní přichází románová trilogie domácí provenience s výmluvným názvem: Evangelium. Její autorka, Katrin Taillefer, žije a pracuje v Praze a odvaha jí rozhodně nechybí, jinak by se do tak kontroverzního a choulostivého tématu vůbec nepouštěla.

VYDÁVÁ NAKLADATELSTVÍ METAFORA
Výborná recenze!

Bridget Per procelas ad portum 
Lachauer: Zbytečnost???? No to mě podrž. A proč jsou jich tedy plná knihkupectví Mně osobně se třeba počítač do tramvaje tahá dost těžko (to byl fór, vím, že existují menší hračičky), no ale jsem staromódní osoba a není nad pěknou listovací knížku. Předpokládám, že svým příspěvkem tak nějak vznešeně okecáváš, že vlastně nečteš vůbec. Proč potom zakládáš kluby o knihách? Jen z opilosti??? :o)))
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
No, jaké knížky se mi líbí, to je těžké. Poslední dobou mě nic až zas tak nezaujalo...taky na to moc nemám čas. Ono v době internetu jsou taky knížky trochu zbytečnost, ne?
Joachim studujte politologii  v Olomouci!
Ahoj, jak se Vám tu vede?
 
Bridget Per procelas ad portum 
J_H_: Přiznávám, že občas to dělám taky a nejen v Luxoru :o) Lachauer: Jo tak. Vtip je ale v tom, že kdybys to četl, tak bys zjistil, že o těch zázracích a "kostelních" řečech, kterých už má kdekdo právem plné zuby, to totiž vůbec NENÍ. Právě naopak! :o)) No ale vnucovat ti to samozřejmě nebudu. Nadhoď třeba, jaké knížky se ti líbí...
 
Ano, já jse začal tot dílo číst v kavárně Luxoru, kde jsem ho uzmul z regálu. Celkem jsem tuto činnost prováděl 3x. Je to povznášející.
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
No, já tyhle věci o Ježíšovi a zázracích moc nemusím. Stačí, že s tím pořád otravuje církev, i když to jsou jen báchorky a jde jim jen o to, dostat zpátky nahrabaný majetek. Viz katedrála.

Abych se přiznal, ani bibli se mi nepodařilo přečíst, už ten začátek mě odradil..."Bere shit Bára"... Proč bych měl číst o zdrogovaný Báře, co smaží nějakej shit? Toho jsou dneska plný ulice! :-/

Já vůbec moc nečtu (když teda nemusim, povinná četba a tak :-)). Proto se tady ptám na názor.
Yeeehaaa!
Lachauer: Ne, na tebe to nebylo :o) Ptala jsem se J_H_, který pravil, že začal, ale nemůže to dočíst. Omlouvám se za zmatek, ale jsem na Okounovi poprvé a občas netuším, kam co napsat, aby se to neobjevilo úplně jinde. Takže prosím o trpělivost, případně o radu, abych tu nepůsobila chaos. (Dík!) No a tys to tedy přečetl, když už ty písmenka znáš skoro všechna???:O)
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
to jako já? no, skoro. Ono je jich hodně.
A umíš už všechny písmenka??? :o)))
 
No vidíš!
Přál sis opravdové Katrinčiny fanoušky a už je máš tady! Co bychom pro radost bližního neudělaly, že jo? :o)
kniha.
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
mirathea
to zní zajímavě. Jaké bludy?
 
akiasare
Já jsem četla oba díly a na třetí už netrpělivě čekám.Chápu,že se to spoustě lidí nebude líbit.Ale je jejich věc,chtějí-li žít v zakořeněných bludech.
 
Bridget Per procelas ad portum 
Co vás na tom vlastně tak rozčiluje? Je to špatně napsané?
Kde se dá sehnat alespoň úryvek z této vysoce kontroverzní a šokující trilogie? (a nejlépe celá kniha, protože kupovat se mi to opravdu nechce)
 
Nicméně, načal jsem to, ale nejde to dočíst.
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
z toho plyne poučení: nikdy nezakládat v opilosti zbytečné kluby!
...nějak to tady nežije...
 
Hlásím se do fanklubu. Kde se rozdává chroští?