Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

lachauer

Může vás zajímatReklamaOd chvíle, kdy na pulty českých knihkupectví vtrhl světový bestseller Šifra mistra Leonarda, aby jedny nadchl a druhé rozlítil, uplynulo už přece jen trochu času a zvířená hladina se zase uklidnila. Rozbouřit ji ovšem nyní přichází románová trilogie domácí provenience s výmluvným názvem: Evangelium. Její autorka, Katrin Taillefer, žije a pracuje v Praze a odvaha jí rozhodně nechybí, jinak by se do tak kontroverzního a choulostivého tématu vůbec nepouštěla.

VYDÁVÁ NAKLADATELSTVÍ METAFORA
Výborná recenze!

lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
No, jaké knížky se mi líbí, to je těžké. Poslední dobou mě nic až zas tak nezaujalo...taky na to moc nemám čas. Ono v době internetu jsou taky knížky trochu zbytečnost, ne?
Joachim studujte politologii  v Olomouci!
Ahoj, jak se Vám tu vede?
 
Bridget Per procelas ad portum 
J_H_: Přiznávám, že občas to dělám taky a nejen v Luxoru :o) Lachauer: Jo tak. Vtip je ale v tom, že kdybys to četl, tak bys zjistil, že o těch zázracích a "kostelních" řečech, kterých už má kdekdo právem plné zuby, to totiž vůbec NENÍ. Právě naopak! :o)) No ale vnucovat ti to samozřejmě nebudu. Nadhoď třeba, jaké knížky se ti líbí...
 
Ano, já jse začal tot dílo číst v kavárně Luxoru, kde jsem ho uzmul z regálu. Celkem jsem tuto činnost prováděl 3x. Je to povznášející.
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
Bridget
No, já tyhle věci o Ježíšovi a zázracích moc nemusím. Stačí, že s tím pořád otravuje církev, i když to jsou jen báchorky a jde jim jen o to, dostat zpátky nahrabaný majetek. Viz katedrála.

Abych se přiznal, ani bibli se mi nepodařilo přečíst, už ten začátek mě odradil..."Bere shit Bára"... Proč bych měl číst o zdrogovaný Báře, co smaží nějakej shit? Toho jsou dneska plný ulice! :-/

Já vůbec moc nečtu (když teda nemusim, povinná četba a tak :-)). Proto se tady ptám na názor.
Yeeehaaa!
Lachauer: Ne, na tebe to nebylo :o) Ptala jsem se J_H_, který pravil, že začal, ale nemůže to dočíst. Omlouvám se za zmatek, ale jsem na Okounovi poprvé a občas netuším, kam co napsat, aby se to neobjevilo úplně jinde. Takže prosím o trpělivost, případně o radu, abych tu nepůsobila chaos. (Dík!) No a tys to tedy přečetl, když už ty písmenka znáš skoro všechna???:O)
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
to jako já? no, skoro. Ono je jich hodně.
A umíš už všechny písmenka??? :o)))
 
No vidíš!
Přál sis opravdové Katrinčiny fanoušky a už je máš tady! Co bychom pro radost bližního neudělaly, že jo? :o)
kniha.
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
mirathea
to zní zajímavě. Jaké bludy?
 
akiasare
Já jsem četla oba díly a na třetí už netrpělivě čekám.Chápu,že se to spoustě lidí nebude líbit.Ale je jejich věc,chtějí-li žít v zakořeněných bludech.
 
Bridget Per procelas ad portum 
Co vás na tom vlastně tak rozčiluje? Je to špatně napsané?
Kde se dá sehnat alespoň úryvek z této vysoce kontroverzní a šokující trilogie? (a nejlépe celá kniha, protože kupovat se mi to opravdu nechce)
 
Nicméně, načal jsem to, ale nejde to dočíst.
 
lachauer Značkovat. Měřit. Barvit. 
z toho plyne poučení: nikdy nezakládat v opilosti zbytečné kluby!
...nějak to tady nežije...
 
Hlásím se do fanklubu. Kde se rozdává chroští?
 
athanasius  
Katrin je naše! To tys nějaká podivná čarodějnice. Už na ikonce je to vidět.