Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

Eudoxus

Může vás zajímatReklamaU příspěvků typu PRODÁM/KOUPÍM uvádějte prosím důsledně alespoň orientační cenu kterou požadujete/jste ochotni zaplatit.

Aha ... no, víš dostal jsem několik odpovědí, ale u žádné nebyl nick "rataiga" a potom, pokaždé byla nabídka na TI-59 spojena s tiskárnou, kterou mám a tudíž nepotřebuji. Ta poslední přišla od Alibaby a podepsán byl Dennis ... Já mám zájem pouze o kalkulátor + zdroj, moduly a štítky. Takže pokud bys mi ho mohl nabídnout, tak mi prosím pošli navrhovanou cenu pod svým nickem tady z "Okouna". Dík za pochopení.
Výměna gumového kolečka TI-59
Pánové, zkušení technici, připravuji se na výměnu gumového kolečka na TI-59 podle h**p://www.marekczeszek.com/sitemap/homepage/ti-59-how-to/ti-59-how-to.htm. A chtěl jsem se zeptat, kde by se dala koupit ta houba s tloušťkou 2 mm pod tlačítka (jestli jste to už někdo řešili). Předpokládám, že bude zralá na výměnu a nechci to řešit, až budu mít rozebranou kalkulačku. Díky.
 
rataiga muzeum počítačů a kalkulaček  muzeum počítačů a kalkulaček
Dyť jsem ti před pár dny odpověděl....
Ahoj. Jak to vypadá s tvou TI-59 ? Domluvíme se ? Dík za info. mikanit@seznam.cz
Ahoj, pokud je v takovém skvělém stavu, rád bych jí koupil komplet vč. štítků, modulů, trafa atd., pokud bys jí tedy prodal. Můj e-mail tady je, tak mi pošli cenu a můžeme pohovořit. Škoda že na výměnu momentálně nic od HP nemám, před měsícem jsem měnil hp 41C a CV, ale tyhle kalkule asi máš ... Tak napiš a můžeme se dohodnout. Dík a zdar.
rataiga muzeum počítačů a kalkulaček  muzeum počítačů a kalkulaček
sháním akutně
vyděrovanou děrnou pásku 8-stopou. Mám totož čtečku děrných pásek osd ZPA Košíře, udělal jsem si k ní interface a chtěl bych to zkusit, jenže nemám pásku a nemám ani děrovačku. Také sháním 8 palcovou floppy mechaniku s nějakým rozumným interface.
 
rataiga muzeum počítačů a kalkulaček  muzeum počítačů a kalkulaček
videa o kalkulajdách na youTube
HP-46 http://www.youtube.com/watch?v=iE9jjihl86Q HP 9825 http://www.youtube.com/watch?v=OFw2Y3LxTXU&NR=1 HP 9845 http://www.youtube.com/watch?v=AICIQAvDeDQ&NR=1 HP 97 http://www.youtube.com/watch?v=kRNmDUWlasI&feature=related
 
rataiga muzeum počítačů a kalkulaček  muzeum počítačů a kalkulaček
Nazdar Pepo, pořád nemáš na Tvojím webu na sebe odkaz, jak ti něco nabídnout, když tam nemáš odkaz .... S tím ebay bych to nepřeháněl, zase až tak super mi to nepřijde. Občas se tam dá něco sehnat, ale je to dost riskantní a vyčerpávající.
rataiga muzeum počítačů a kalkulaček  muzeum počítačů a kalkulaček
bejvávalo... bejvávalo. Na Texasky nic nemám, ale shodou okolností jsem se dneska dočetl o promrhaných miliobnech na stavbu technické knihovny v Praze, kde stůl stál půl milionu korun a jedna židla z plastiku za 8000 Kč. Návštěvnost je prý silně pod očekáváním. Proč se o tom zmiňuju. Vloni jsem tam byl, šel jsem tam v domění, že si tam půjčím skripta ke kalkulajdám HP, co vydávala v 80tých letech ČVUT FEL pod hlavičkou ČSVTS. A ejhle, ty skripta tam nejsou, ačkoliv by být měly, když byla povinnost 1 výtis dát do Technické knihovny. Nejsou tam proto, že je knihovna vyházela krátce po převratu v 90.tém roce. Podobně dopadlo spousty dalších titulů, podle knihovníků nepotřebných a nezajímavých.... Pochybuju, že by tam měli něco pro texasky, ale zkus to se tam zeptat.
rataiga muzeum počítačů a kalkulaček  muzeum počítačů a kalkulaček
ja ji mám ve 100% stavu, funglovku novou, páč na ní neumím počítat, mám k ní i nějaký modul a hafo štitků, nikdy nepoužitých. Možná bych to prodal, ale jen dohromady, spíš bych to vyměnil. Sháním HP9830.
Magnetické karty - prázdné
Dobrý den, nemáte někdo na prodej prázdné (nevyužité) magnetické karty pro TI-59? Nebo třeba nějaký nepoužívaný modul? Ono je to tak, že člověk často se starou texaskou koupí i věci, které nepotřebuje, nevyužije, nebo už je má. Já TI-59 používám a o prázdné a čisté magnetické karty bych měl zájem, ne e-bay jsem je neviděl. Díky itrnda@seznam.cz
 
Josef01 Texas Instruments  Muzeum
Něco lze najít tady : http://gtello.pagesperso-orange.fr/ti58_e.htm Pro nákup kalkulaček jednoznačně doporučuju eBay! Nedávno jsem tam koupil i HP 41C nebo dlouho hledanou Sharp EL-5001
Programy pro TI-57,58,59
Ahoj všem. Existují někde stránky s programy na zmíněné kalkulačky? Kromě stránek Vikora Totha a ti59.com jsem toho moc neobjevil. Přitom se pamatuji, že v osmdesátých letech vycházel v Mladém světě každý týden nějaký program (většinou hry), další aplikace bývaly v Amatérském rádiu, či Sdělovací technice. Kdybyste to někdo sbíral, budu vděčný za cokoliv, kdyby byl zájem, pošlu, co mám já (většinou z výše uvedených zdrojů...) itrnda@seznam.cz
 
Texas Instruments TI-57
Ahoj. Pokud by měl někdo z přítomných na prodej tuto kalkulačku ve velmi dobrém stavu ( 100 % akumulátor není podmínkou ) mám zájem o koupi na rozšíření své nostalgické sbírečky. :-) Za nabídky dík. mikanit@seznam.cz
 
Casio PB700 nebo 770
Zdravím, nevíte někdo o Casio PB700 nebo 770. Nepotřebuji ani tiskárnu ani páskovou jednotku ale musí být funkční a kdyby byl manuál v jakékoliv formě bylo by to fajn. Chci ji normálně používat, nechci ji do sbírky.
 
Josef01 Texas Instruments 
Tak jsem zase přidal pár kousků do muzea :) http://museum.psionfired.com
 
dobrý den, je ještě HP48G k prodeji? díky dusan.mrazek(@)seznam.cz
Nabízím HP48SX
v perfektním stavu (podle mě není vůbec používaná, nejsou vůbec ošoupané gumové nožičky, nepoškrábaný displej), s obalem, funkční. Buď za cca 600Kč nebo ideálně výměna za HP48G/GX (49/50) s doplatkem. Dušan
 
rataiga muzeum počítačů a kalkulaček  muzeum počítačů a kalkulaček
uz jsem to odeslal :) Co tomu rikas?
Josef01 Texas Instruments 
Děkuji :) To máš pěkné kousky, určitě pošli fotku té hry, to je docela zajímavé, nikdy jsem to neviděl. Ten email je dobrý nápad, dám ho na web, můj obecný email je jo.seph (zavinac) centrum.cz.