Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteratura

Spravují:

Lucifer,
Shigor,
LibReklamaCo jste zrovna přečetli / nebo zrovna čtete, žádné kilometrové referáty, ale krátká recenze by byla bezva!

Shigor Sanity is overrated 
ano, wesley crushera jsem se taky trosku bal, mozna to byl puvodni umysl, ale pak to ringo nebo editorka vyhodili.
Misto toho se soustredil na tu krasne silenou lingvistku... "ja se tady nudim, chtelo by to kotatko..." kvuli kterezto scene mozna nekdy ringa prokleju, protoze ve me vyvolal chut vlastnit "tygrodlaka", ktereho si propasovala na palubu
Jo, té Mimi je fakt škoda, na to jsem se celkem těšil, co tam fluffy - destroyer of worlds - vyvede, no akosi ... Pravda, zároveň jsem měl obavy, aby se z ní nevyprofiloval Wesley Crusher, náběh na to byl.
Shigor Sanity is overrated 
zrovna tu Mimi jsem taky moc nepochopil, prislo mi ze na zacatku mel rigno nejaky genialni napad jak ji pouzit... a pak ho vyhodil a uz tam v podstate vubec neni. Ten dvoubouchackovej pesak (rezal jsem se smichy, kdyz je to v posledni knize jasne odhaleno, ze je hlavni postava, a Weaver rve a malem mlati pesti do skaly "ja nechci byt vedlejsi postava!!!" je imo dan za to, pro jaky target public to Ringo pise :). Podobne jako Correia ma v lovcich monster tolik gun porna, ze to obcas leze na nervy i me.
Prizpusobeni se cilovemu publiku Ringo, kdyz odpocitam straslivou onanii a prirucku pro sadomaso pokrocile Ghost, dotahl k dokonalosti u Princess of Wands - kde jsem se ja osobne sice velmi dobre bavil u pasaze na scifi conu, protoze jsem dokazal identifikovat kdo je kdo a z ktereho spisovatele a z ktereho nakladatelstvi si dela ringo srandu, ale zaklad byl "chtelo by to urban fantasy pro hardcore krestany"
Reakce na | Vlákno  
Čtivost je skutečně horší, usínal jsem i u závěrečné bitvy. Ale je to moje oblíbené téma, tak jsem to překous. Mimochodem vůbec jsem nepochopil Mimi a toho jejího Fluffyho - zezačátku to vypadalo, že to budou ústřední postavy, bez kterých se to nehne a bude to mít nějaký zajímavý vývoj a pak najednou do konce dílu ani vidu ani slechu, nejvíc hvězda je pěšák se dvěma pistolema. Tak určitě.
(já to znova odložila, fakt to nedávám, hloupé a nečtivé)
Reakce na | Vlákno  
Včera jsem dočetl Zrcadlo 2 "hrajeme si na startrek". No nebylo to zlý, ale představoval jsem si to asi trochu lepší. Nejvíc mě asi štvalo to nadávání mariňáků, všechno byl maulk nebo grapp. Tohle je ale vyloženě překladatelský fail, zrovna nadávat se dá v češtině tak krásně a on tam flákne takový dva ubohý patvary. Planeta s krabotnicema (to je aspoň zajímavý patvar :-)) taková nějaká zbytečná a nedotažená. Jde ale vidět, že z her má Ringo nejraději Starcraft a z filmů Hvězdnou pěchotu :-D Shigoro srovnání "1 = mlátíme zergy, 2 = hrajeme si na startrek/hvězdnou plechotu" fakt padne dokonale