Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Tady se vám už stalo, že se vaše PC naprosto po**re, nebo že nefunguje nějáká drobnost, která by měla?

violetelephant So i herd u liek   Mudkipz
pokud si je vymazala ze spravce hesel, tak ne.
Hesla
Podařilo se mi omylem na jednom pc vymazat všechna hesla ve správci hesel, je možné je ještě někde dohledat? Díky
 
brusinka ... a čas plyne  křížek za křížkem
hmm, tak v jiném pc to funguje.
violetelephant So i herd u liek   Mudkipz
flashka ma taky oproti hdd tak desetinovy odber. mys v tom usb urcite problem taky nema ;o)
brusinka ... a čas plyne  křížek za křížkem
zkusím to ještě i do jiného pc, ale flashka s tím problém nemá ;o/
violetelephant So i herd u liek   Mudkipz
pokud to dela jen pri pripojeni do toho ntb a ne pri pripojeni k jinemu pocitaci, tak bych se zacal bat o USB porty toho notebooku.
brusinka ... a čas plyne  křížek za křížkem
Tak opět mám problém
Mám externí HDD Verbatim, fungoval jakou dobu bez problémů, ale dnes jsem ho strčila do ntb, rozsvítil se, začal pracovat, dole na hlavním panelu se ukáže ikonka bezpečného obděru a to je vše, prostě se mi neotevře a Windows ho nevidí. Ve správci disků taky není. Když restartuju ntb tak funguje zase normálně dokud ho nezavřu. Jestli restartuju s připojeným, nebo odpojeným ext. HDD je jedno, zkusila jsem oboje. Poradíte co s tím, prosím.
 
díky violetelephantovi :)
Díky za příspěvek... zkusila jsem všechny rady z netu jak rozchodit outlook při hlášení této chyby a fungoval až ten jeho návod :) Staré maily sice zatím neotevřu, ale o to se můžu pokoušet potom, hlavně že outlook jede ;)
 
Dík za pomoc, už je to pryč ;o) Jen jsem si musela stáhnout jiný unlocker, ten tvůj odkaz mi nechtěl otevřít antivir. program
holobit We will end this curse,  flesh and fur together.
Prosím poraďte
nemůžu se zbavit jednoho souboru, nejde odstranit, přesunout, prostě nic. Opakované restartování, vypnutí ani nouzový režim nepomohl, už nevím co s tím ;o((( Image hosting by ImageCZ.110MB.com Image hosting by ImageCZ.110MB.com
 
outlook problém otevírání příloh
Dobrý den, office 2007, XP, poslední service packy - problém v outlooku, pokud je příloha word nebo excel, neotevře se napoprvé, ale až napodruhé, zkusil jsem něco najít ale nepomohlo nic, přímo na mocrosoftu jsem našel vymazání nějakého adresáře, temp adresář jsem přesunul v proměnném prostředí do c:\temp a nic, nechce se mi to přeinstalovávat, nesetkal jste se někdo s tím?
 
interni zakaznik lol

Incident short description: APO speed
Incident description: hi, please check attachment and try do something with system generally. I change my music portfolio from rock to slow songs like enya but they are still to fast with compare system speed. thx, r.

Answer: Enya is a good choice, but you could try with Andrea Bocelli or even the Adagio in G minor by Albinoni. Anyway, we have implemented a couple of SAP notes that are supposed to improve the peformance. We also changed again several system settings that give with priority system memory to activities executed by the planners. We are still experiencing issues with the update of settlement data, but this problem is dealt with priority. I really hope you will soon get back to Billy Idol and SPEED :)))

 
brusinka s vyšíváním je život krásnější 
violetelephant,Poeta
díky,vyzkouším
 
Nejpravděpodobnější důvod je (viz videoelephant). Klávesnice ztratila radiový kontakt - desynchronizovala se. Důvodů může být víc, třeba nějaké rušení z mobilu nebo wifi z okolí. Mě třeba pravidelně shazovaly synchro vysílačky z blízkého letiště. Teda dokud jsem nevyměnil celej set. ;o)))
V tom dílu co je zastrčený do USB stiskni tlačítko a hned poté i tlačítko na spodku klávesnice vedle baterek.
Signály se sesynchronizují a klávesnice zase začne fungovat.
 
violetelephant Za šumu jarního vánku, unavený mravenec. 
asi se ty klavesnici ztratil transceiver. prepni transceiver do pair mode a na klavesnici zapni search (vetsinou tlacitko na spodni strane klavesnice blizko baterek). pak na klavesnici neco napis, mela by se chytit. vetsina M$ bazmeku ma pair mode jen 15 vterin a nebo dokud nechyti zarizeni v searchmode, takze chce to nebyt pomaly pri parovani ;o)
brusinka s vyšíváním je život krásnější 
No je to Microcoft set (klávesnice s myší) a je mi právě divný,že myš jde a kl. ne. (Pro myš je připojení USB a pro kl. PS/2)

Jinak se to stalo samo přes noc.Před vypnutím pc to šlo a po zapnutí už ne.

baterky,jsou ok ;o))) a jen na zkoušku,jsem připojila jinou kl. kabelem jestli je ten PS/2 funkční a je.Tak nevím :o(((
povolit usb klávesnici/myš v biosu?
brusinka s vyšíváním je život krásnější 
Klávesnice
Dobrý den,mám problém s klávesnicí u pc.Mám bezdrátovou i s myší a dnes po zapnutí počítače mi klávesnice nefunguje /myš ano/ netušíte někdo co by to mohlo být?Díky
 
no tak tenhle problém mám vyřešený (nezavřela jsem instalační okno před restartem NB a ono se to nenainstalovalo),ale díky za tip řídila jsem se tím při opětovné instalaci;o) ale teď je tam pro změnu problém s naskenováním programů ;o(((((((((((