Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničkyKonkrétní skladatelé a zpěváci

Spravuje:

Helena

Může vás zajímatReklamaDobrý den, vážení hudební přátelé.

eukrswf
http://travel-7-186.jordex.net http://travel-80-309.jordex.net
 
ona jeste zije?
 
Helenka je moje veliká láska!!Úžasně zpívá,tncuje,stepuje,....Helča je prostě NEJ!!
 
Tereza Grymmová
Ahoj lidé dobří milosrdní milujy Helču protože má super telču...prej makovou...
 
To ahura_mazda
Pokaždé, když poslouchám hudbu.
 
ahura_mazda Všichni chtějí tvoje dobro. Nenech si ho 
Nazdar Wayfarer! jak často jseš střízlivej?
 
Další názor
Zdravím. Sice nemám ve zvyku psát kritické připomínky do klubů, s jejichž obsahem se neztotožňuji, ale zde mi to prostě nedá. Helenu Vondráčkovou uznávám jakožto zpěvačku jedné éry, kam patřila (tzn.60-80.léta). Dle mého názoru se jednalo o jakýsi kulturní výsledek doby a situace, v jaké se společnost nacházela. Nicméně podívám-li se na její tvorbu zcela střízlivě (dle mého subjektivního pohledu), musím vám sdělit toto. 1. Helena Vondráčková má technicky dokonalý hlas. Jde zde vidět opravdové skloubení talentu a píle 2. Její pohybové kreace vykazují také ohromnou dávku talentu a profesionality a klobouk dolů v jejím věku 3. Její tvorba a písně jsou silně podprůměrné, a to jak po hudební, tak i textové stránce. Její hudba je podle mě vhodná pouze jakožto kulisa do supermarketu při nákupech. Texty nemají žádnou sdělující hodnotu, nicméně chápu, že v tomto žánru o ni ani tolik nejde. Přesto míra plytkosti, kterou produkuje hlavně v posledních letech, mě, mírně řečeno, irituje. 4. To, že je H.V. stále na výsluní české populární scény, vypovídá mnoho o její profesionalitě, ale též o stavu celé české populární hudby a vkusu naší společnosti. Příjemný poslech Vám všem tady :-)
 
Tereza Grimmová
...
 
Sylva Tomančoková
MILUJI HELENKU
AHOJ LIDI,JSEM SYLVA A MOU NEJVĚTŠÍ LÁSKOU JE HELENKA VONDRÁČKOVÁ.JE ŠÍLENĚ SEXY.NECHALA JSEM SE PŘEOPEROVAT ABYCH VYPADALA JAKO ONA..ALE BOHUŽEL SE NEPOVEDLO TAKŽE TED VYPADÁM JAKO ELTON JOHN.
 
H.V.
Helenku jsem videla poprve snad v predskolnim veku na "Hledame nove talenty", a po prestavce zpivalo Rokoko. Taky Helenka s Martickou a Vasikem. Kvuli tomu Rokoku jsme tam chodili.
Helenka bezpochyby absolutni jednicka je, ale uz nejak moc dlouho ( mne je letos padesat).
 
co to je "klub hv"?
 
narážky
pořád čtu v klubu hv narážky na pomalu vše co udělá, vyprodukuje a jak vypadá . jezdím za ní s partou přátel na koncerty po celé republice i za hranice.je to prostě profesionálka a jednička se vším všudy i s tím ,že si nenechá všecno líbit a že ustála to,co proti ní vyprodukovali média.95% toho byla lež ,ale těžko se dokazovalo ,že má Helena pravdu.u dvou případů jsem byl a vím,jak určitý novinářský příběh byl zcela smyšlený. v našem klubu jsou ale lidé ,kteří jen prý upozorňují na to co se jim nelíbí,ale to je snad vše co helena udělá .připadají mi jak ty média a jejich pravda je sotva 5%.vážení jenkritici zamyslete se laskavě nad svým egem::.jarda
 
třeba tam spadne asteroid - takové věci se stávají, když mají vymřít dinosauři.
 
Helča na Žofíně
Dobrý den,všechny vás zdravím.Co říkáte na to že Helča bude slavit své životní jubileum na Žofíně 24.6.2007 to bude opravdu Mega show!Už se tam moc těším!Budou super fotečky....
 
Natáčení-Hudební pořad s Helenou Vondráčkovou
Zdravíme fanoušky Helenky Vondráčkové z Prahy a okolí. Pokud máte zájem zůčastnit se natáčení s H.V. jako diváci hudebního pořadu, kontaktujte prosím pana Věříše na tel: 224238064 nebo 777848354 případně pište mail na unifispro@unifispro.cz Termín natáčení: 8.2. - 10.2. vždy od 11.30 do 19.30 Honorář pro účastníky: 400,-
 
PARIS
To máš pravdu Helča je super , a ty lidi co jí nemusí ať se jdou zahrabat. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Helča je SUPER!
Za prvé chci se angažovat svým názorem na ty, kteří Helenku urážejí. Par exemple: Zombie. Jsi takovej idiot, že takhle mluvíš o někom, komu ty nesaháš ani po kotníky . NABOUREJ A CHCÍPNI. A za druhé: helence přeju všechno nejlepsší, hodně zdraví , štěstí, lásky a aby jí to hezky zpívalo dalších 40 let.
Aneka
V originále to zpívá Aneka a titulek zní Japanese Boy
haasha when your life flashes before your eyes,  make sure you've got plenty to watch
zadny uceny z nebe nespadl, priste uz si das pozor
a to mas zase pravdu, taky mi jednou vyjukl zadecek, kdyz jsem si vyrazil v mamincine sukni na tanecni zabavu. stydim se!