Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

V tomto klubu se o HP vede zcela volná debata, takže pokud jste některé (či všechny) díly nečetli a nechcete vědět, co se v nich děje, ve vlastním zájmu raději zmizte:-)))

Mildo, mj. :) prostě po smrti už by lidi měli mlčet.
 
machweb, špatně to není, já ráda kazím :) lilith, no... ti, co v sexu moc zkušeností nemívají, rádi a hodně mlží, kdežto ti, co je mají, především mlčí :)) ale samozřejmě, také tam nemusely ženy figurovat z jiného důvodu... Žena pro něj existovala jen jediná, proč ne, ale na muže se to přece vůbec nevztahovalo. ;-)
 
lillith you see even nature  reacts on me
imho nemusí být, vždyť tam voldy zmiňoval other women :)
|| prostě akorát mi to potvrdilo mojí teorii
|| od začátku, že Snape je panic

A to ma byt spatne z jakeho duvodu?

No kazdopadne Snapuv pribeh je IMHO vubec nejhezci cast sedmicky.
 
jaký komandování myslíš? to jak mu řikal kam dát meč?
 
Mildo, obecně se mi nelíbilo to její protahované sebeukájení nad scénkami s Harrym (takže byly desetkrát delší než bylo nezbytné) a naopak scény se Snapem psala tak jako by ji to nebavilo, přišlo mi to odbyté. A promiň, ale Snape plačící nad fotkou nějaký dávno mrtvý ženský, která si navíc vzala jinýho..., navíc ta laň (bože chraň), no prostě akorát mi to potvrdilo mojí teorii od začátku, že Snape je panic. A navíc ta ... totálně zabila veškerý jeho potenciál - když se ukázalo, že vlastně nic neudělal ze svý vlastní iniciativy, udělala z něj blbečka a poslední tečka byla, jak ho komandoval ten Brumbálův portrét - toho manipulátorskýho pedofila jsem vždycky nemohla vystát!
 
epilog hnus, ale co se ti nezdá na tom snapeovi?
 
každopádně z epilogu mi bylo na zvracení. :-(...
 
copak to tu probíráte? deviace Brumbálí famílie? :D Pravda, jeden brácha pedofil, druhej zoofil - bylo to vtipné. A propos, taky jste se tak nasmáli v HP7 při "stavění stanu" kouzlem erecto? A kdyby Rowlingová tak nepodělala toho Snapea na konci, mohlo to být i lepší :(
 
Gormie Živýho? 
On tu kozu nevyháněl. Pokud se dobře pamatuju, tak na ni volal "Vrať se!", což je IMHo o dost lepší. :)
helejdte mezi náma kde bych sehnal ty překlady? chci si to přečíst ještě jednou v češtině - klidně do vzkazníku
 
TAK DOBrý, v knížce sem si toho všiml, tady ne, musim si zajít ještě jednou
 
Moskyt Pokud jsem vás něčím urazil, pak je to j 
Taky nevím, kdo Abethorta hrál ale Gambon to určitě nebyl.
 
Milda: zkoušky tam byly, ale divně, protože tam nebyla žádná komise, ale seděla tam jen Umbridgeová (a za ní se houpalo velký kyvadlo, to si uričtě vybavíš, brr IMHO přehnaně teatrální scéna). A scénu se zkoušku hned po pár sekudnách přerušili Fred & George svým "úletem z Bradavic". Aberforth byl v hostinci, kde se ustavila BA. Přišli tam, a on z výčepu zrovna vyháněl kozu :) Kdo ho hrál netuším.
 
zizalka - jj, vyškrtali toho ažaž - i když je fakt, že já si toho docela dost z toho filmu nepamatuju - třeba zrovna famfrpál a bytka Harry, George vs. Malfoy a kouzelnické zkoušky (ty tam byly nebo nebyly?)
 
zizalka - hmm, tak zrovna toho Aberfortha sem si všiml jen v knížce jak právě píšu níž - kde to v tom filmu bylo? :) hrál ho taky gambon?
 
Včera jsem byla na pětce v kině, a líbila se mi tam ta vychytávka pro zasvěcené (Aberforth + koza). Taky se ve filmu na chvilku mihly vycpané hlavy domácích skřítků (IMHO). Ale mrzelo mě, že se na rodokmenu rodiny Blacků nedalo zahlédnout Regulus Arcturus... prostě mohlo tam být těchhle drobností i víc.
Zvláštní je, že vyškrtali všechny půtky mezi Hermionou a Ronem. Já mám pocit, že se celý pátý a větší část šestého dílu hádali.
 
ale ted jak si pročítám nějaké starší díly, tak je zajímavé, že Rowlingová ten koncept skutečně měla už předem připravenej a zas tolik z vody nevařila - např. si najděte kapitolu, kde si domlouvaj založení Brumbálovy armády v té hospodě - už je tam naznačeno, že ten hostinský je Aberforth

a ještě další věci, ted si je ale nevybavim, ale vždy při čtení mě trkly a mé mínění o JKR vždy o něco stouplo
 
Moskyt Pokud jsem vás něčím urazil, pak je to j 
Tak sedmička se mi líbila tedy nejméně. Naštvala mě smrt Remuse, George ( nebo Freda???) a Tobbyho. A mnoho věcí, které JKR slibíla tam vůbce nebyli. Asi by sme si měli napsat vlastní konec :(
 
raskolnikov  
tak jsem to take prelouskala a nevim proc, ale porad jsem cekala, ze se ukaze, co je to v te tajemne mistnosti na ministerstvu, ktera nesla v petce otevrit a brumbal rikal, ze tak je ukrata tajemne sila, ktera mu pomuze v boji proti voldymu.