Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

válka v Evropě skončila 11.5. u Milína.
Tander Lee  
To samozřejmě vím. Humor.
BALCARENKO  
9. května se neslavil konec války nikdy. Tedy v normální Evropě. Ruské impérium bylo vždycky pozadu. ;)
Ostatně máš to tam napsaný, 9.5. byla Schumanova deklarace. Zatímco válka skončila 8.5.
Tander Lee  
Den Evropy
Nezapomeňte. 9. května se už neslaví konec války, ale Den Evropy. Tak si připravte vlaječky (modré s hvězdičkami, rudé zatím nechte uložené ve skříni) a slavte. A kdybyste měli nějaké připomínky, EU je žádostiva vašich názorů.
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  dát nám všem čipy
Česká vláda said
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  dát nám všem čipy
Tak západ se už za nás postavil, ruský útok odsoudily všechny státy, akorát byly dost hloupé, protože v podstatě o nic nejde a je to jenom taková roztržka na tržníci.
tak NSII Němci ho pochopitelně chtějí, já si dokoce myslím, že Babiš brzdil včera zejména kvůli Angele, ne kvůli Kremlu (těm je to buřt).
Protože USA IMHO teď drsně dupne na plyn a Vrbětic využijí, protože naopak NSII nechtějí. Už odvolali velvyslance na konzultace.

Tak Angela se dnes už postavila .... za NSII.
george_killer  
Tak je temer jiste, ze se za nas opet Zapad "postavi".
 
Nastav prdel Rusákovi, díl 233

Kancléřka Merkelové v Radě Evropy hájila německo-ruský projekt plynovodu Nord Stream 2. I přes vzájemné spory je podle ní nutné s Ruskem hovořit.

https://twitter.com/CT24zive/status/1384468135173099521
 
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
 
BALCARENKO  
LOL EU beznadějně pozadu!

(prosinec 2020)
 
UEFA-EU agreement
 
Mastodont  
 
Mastodont  
 
FAVORIT11  
ad migrace : a co treba podporit porodnost vlastnich obcanu?
Opravdu jsi jeste dneska tak straslive naivni, ze si myslis, ze ti doktori a inzenyri s IQ 65 z Afriky nam budou vydelavat na duchody?
Pricemz naprosto v cele zapadni EU jen brutalne zvysuji vydaje na socialni davky?...
FAVORIT11  
+1
Tander Lee  
Já jsem ten poslední, kdo by popíral existenci skrytých problémů, ale zas tak bych to nedramatizoval*. Všechny problémy bych charakterizoval jako řešitelné (a nemusí to být nutně formou masové řízené migrace). A především je to v kontextu diskuze zcela irelevatní, protože totéž můžeš s drobnými obněmami napsat o kterékoli zemi EU.

Na začátku vlákna bylo tvrzení, že jsme děsně hloupí, když nemáme ještě euro, protože eurozóna si nyní půjčuje v průměru cca o procento levněji (na jeden typ instrumentu) než ĆR. Což je kravina, protože země eurozóny rozhodně nejsou v tak super stavu, abychom se měli exponovat dalším rizikům tím, že s nimi budeme sdílet společnou měnu.

*) Třeba ta podfinancovanost platů ve školství - to je takové politické klišé, až to není možné; já tam žádnou "podfinancovanost" nevidím - střední hodnota 32000 Kč odpovídá zhruba hodinové sazbě živnostníků 450,- Kč (u učitelů počítám cca 1600 hodin za rok), což je suma, kterou si dovolí říct jen málokdo.

Takže jestli je v naší ekonomice nějaký problém, tak tahle odtrženost od reality mezi lidmi, co s nataženou rukou čekají, až se o ně stát postará, a těmi, co si práci musejí shánět sami.

Ani Japonsko, myslim. V kazdem narode asi nekdy mohou vyplout spodni proudy, o kterych asi sam ani nemel tuseni ci je alibisticky prehlizel a zdatny politici toho dovedou vyuzit. Je paradox, ze u nas je to uci krizenec z Dalneho vychodu. Mistr nad mistry.