Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
Tam je důležité si hlavně vymazat spoustu těch zemí, že ano Masťo.

Mastodont  
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
 
Bez ohledu na ústřice si labužnicky dává svůj obvyklý ranní šprotový salát s černým chlebem.
BALCARENKO  
Takže to pomalu leze na světlo, že Masťa věří naprosto každý píčovině, kterou si vymyslí nějaký pisálek.

„Když kupujete základní zboží, pokud nevíte, který dodavatel pouze slibuje a kdo nakonec dodrží slovo, objednáte od každého tolik, aby to v každém případě dostačovalo. Ale to je přesně to, co neudělali v Evropské komisi,“ Tak určitě! :) Víme přesně jak by to dopadlo... ostatně píše se to i v tom článku: „Ti, kteří nyní kritizují EU za to, že objednala pouze dvojnásobek nebo trojnásobek požadovaného množství, v srpnu nevěděli, která z ohlášených vakcín bude nejslibnější, a psali by jinak titulky jako ‚Obří plýtvání: EU objednala miliony nepotřebných dávek vakcíny’ nebo ‚Zbytečně vyhozené miliardy’,“ zastal se EU německý europoslanec Daniel Caspary.

Německý ministr zdravotnictví Jens Spahn hájí postup Německa i EU. Podle něj Německo objednalo dostatek vakcín, problémem jsou výrobní kapacity. Předseda Spolkového sněmu Wolfgang Schäuble už dříve kritiku odmítl s tím, že vyspělé země by neměly hromadit vakcínu na úkor těch chudších.

France denies allegations it pressured EU to buy French vaccines over German.
FAVORIT11  
Moc se jim nedivim jako...
aby nemeli plne spajzy vakcin a neochipovanej narod.
Sputnik Uhrum nevoni ci co?!
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
Tak držíme palečky.
FAVORIT11  
Viz Madarsko.
FAVORIT11  
Maďaři považují za skandální prodlevy ve společném evropském nákupu a distribuci vakcíny proti koronaviru.
Rozhodli se proto jednat na vlastní pěst a předběžně vyjednali nákup čínské očkovací látky Sinopharm.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/madarsku-dosla-trpelivost-chce-vakciny-z-ciny-40347855
 
Slovani rulujou, Zeryku. Neboj se!
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
Masťo, a ty teda myslíš, že těch 300 milionů dávek je málo? Kolik jich už Pfizer dodal? A moderna? A od koho bychom teda měli nakupovat za jakých podmínek?
Mastodont  
Takže to pomalu leze na světlo. Čuráci z Francie prosazující vlastní vakcínu, dále Merkelová donutila ministry zdravotnictví Německa, Francie, Itálie a Nizozemska, kteří vytvořili inkluzivní alianci pro vakcíny, aby předali nákup vakcín do rukou Bruselu a bohužel neupřesnění "Východoevropané".

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-evropska-komise-eu-brusel-vakcina-biontech.A210113_140611_zahranicni_jhr
 
BALCARENKO  
Zlá EU!
More than 400 fines have been issued to HGV drivers who failed to obtain a valid Kent Access Permit before entering the county.
 
bwian I'm a lucky bastard! 
Tak ještě jednou a pomalu... nechrání nás před bristejma krabama, ti jsou v pohodě, taky se do EU bez problémů roky vozily, nic se tam nezměnilo. Chrání nás před radioaktivníma krabama někde z Kamčatky, které by někdo přes VB chtěl importovat do EU. Holt vnější hranice je vnější hranice.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Vsak jo, je od EU hrozne super, ze nas chrani pred tema britskejma utocnejma krabama. Ted jeste kdyby nas taky tak chranila pred tema arabonegrama.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
Popojedem
DB Schenker, logistický gigant, přestává dodávat do Spojeného království, kvůli přemíře byrokracie zatěžující jejich britské pracovníky. S dodávkami směrem do EU není problém.

Brexit: Germany's DB Schenker suspends deliveries from EU to UK

The logistics company said that Brexit-caused paperwork was placing a massive strain on their UK staff. However, there were no problems with packages coming from the UK to Europe, according to DB Schenker.

German logistics giant DB Schenker said ion Wednesday it was halting deliveries from the European Union to the UK, less than two weeks since the country officially left the EU customs union.

The logistics company said the suspension stemmed from the lack of properly filled paperwork on deliveries due to Brexit. It did not say when the suspension would be lifted.

"Only around 10 percent of the deliveries assigned to DB Schenker are accompanied by complete and correct paperwork," said DB Schenker in a statement.

The company added that investigating the documentation linked to the deliveries was causing a massive strain on their British-based staff, who were unable to cope with the sheer volume of the problem. DB Schenker said there was no trouble with deliveries from the UK to continental Europe.

While the company was not accepting new deliveries to the UK, it said it would still deliver items that have already been accepted. DB Schenker says it handles about 500,000 shipments from mainland Europe to the UK every year.
 
bwian I'm a lucky bastard! 
Před britskýma ne, vždyť byli v EU. Ale na vnější hranici musíš chránit proti zbytku světa. Jestli chce být Británie za tou vnější hranicí EU, může požádat o vstup. Oh wait...