Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaKolem půlnoci z 26. na 27. září 2004 zrodila se v Night clubu (při úvahách o pantografu a záchvatech nad texty z Wikipedie) myšlenka založit na Okounu místo, v němž by bylo možno položit dotaz podobný pohledu do encyklopedie, tedy přibližně "co je to pantograf?"

Tedy se ptejte, ale hlavně choďte do tohoto klubu a čtěte, co se ptají jiní. Možná jste právě vy oním spásným vědoucím, který na specifickou otázku dokáže odpovědět lépe než dostupné encyklopedie!


Pravidla:
  1. Přísně zakázány jsou pouhé odkazy na strojové překlady Wikipedie. Nedoporučeny jsou obecně pouhé odkazy na Wikipedii (každý si ten dotaz může předtím ve Wikipedii položit sám, zde nám jde o spolehlivé, osobností odpovídajícího kryté odpovědi).
  2. Nedoporučuje se prosté užívání fíčury "odpovědět", protože odpověď je pak asociovatelná s otázkou jen skrze další klikání. Naopak doporučuje se v nadpisu odpovědi nebo na jejím začátku zopakovat dotazované heslo.

Aha. Já to hledal jednotlivě, o takovémhle porovnávátku jsem neměl tušení. Díky.
ocs sine ira et studio  OCSite
Královny jsou poněkud štíhlejší. Například tady to máš v číslech.
king bed × queen bed
Nevíte někdo, jaký rozdíl je mezi dvoupostelí "king bed" a dvoupostelí "queen bed"? Některé hotely nabízejí to první, některé to druhé, nocoval jsem v obojím, ale nemaje je najednou vedle sebe, nepostřehl jsem rozdíl.