Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravuje:

snopReklamaChcete zažít kakaový obřad? Kočičí meditaci? Chcete poznat svou kvantovou anatomii?
A to vše za pouhých 2000 Kč (za jedno)?
Pak je tento klub právě pro Vás!

Excerpta toho nejlepšího ze stejnojmenné skupiny a jí podobných na Facebooku.
Gaychat vítán!

snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
Tentokrat jen kratky link
Jak si udelat z vlastni dusevni choroby fajn zivnost https://www.talktotheentities.com/why-i-started-talk-to-the-entities-czech/
 
Bez práce nejsou koláče - typicky zavrženíhodný stereotyp
 
rampa Strach zabíjí myšlení  svoboda rozvíjí kreativitu
Mocné certifikované techniky, byl jsem třikrát.
 
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
patrne mas blok hojnosti!
Napojil bych se na skutečnou pravdu, ale nechce se mi
 
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
FINANČNÍ HOJNOST 2020 – Zákon přitažlivosti v praxi

ZBOURÁNÍ BLOKŮ HOJNOSTI VE VAŠEM PODVĚDOMÍ, STRACHU Z BUDOUCNOSTI, NEÚSPĚCHU, SELHÁNÍ A KARMICKÝCH BLOKŮ Z MINULÝCH ŽIVOTŮ

Registrace: http://bit.ly/FinancniHojnost_Workshop2020

Datum: 4. ledna 2020 od 10.00 do 17.00 hodin, Praha

Drazí přátelé,

Možná si, jako mnoho lidí v naší zemi, kladete otázku: „Proč se mi pořád nedaří být finančně úspěšný, proč se necítím dobře ohledně peněz, proč nemůžu dělat to, co mě baví, proč mám pořád strach z budoucnosti, proč se nemůžu rozhodnout pro vlastní podnikání? PROČ?“

Je to tím, že vaše PODVĚDOMÍ je plné mentálních a emočních programů z minulosti, bloků z minulých životů a negativních rodinných a rodových vzorců, které vám zabraňují dát vesmíru tu správnou informaci, co vlastně chcete, a drží vás v MENTALITĚ NEDOSTATKU. Vaše podvědomí vysílá špatné signály a ty se naplňují. Můžete mít na vědomé úrovni pozitivní myšlenky, afirmovat, číst knihy o hojnosti, ale vaše bloky v podvědomí jsou klíčem k vašemu neúspěchu. Proto nic z toho nefunguje. Není jiná cesta než najít tyto mentální bloky a zrušit je mocnými certifikovanými technikami hypnózy, NLP a regresní terapie. Jen tak přivedete štěstí a prosperitu do svého života a budete vesmíru vysílat signály dostatku a bohatství, které k vám začnou proudit ještě více.

Na semináři se stane:

???? Pochopíte, že vy jste tvůrci svého bohatství a že můžete 100% ovlivnit to, jak se vám v životě finančně daří díky zbourání starých nefunkčních mentálních programů ve vašem podvědomí tzv. „mentalitu nedostatku“ ve spolupráci s vaším nejvyšším já a nejvyšší pravdou, která je nám v normálním životě skryta.

???? Pochopíte, že minulost ani budoucnost neexistuje, že jsou to jen myšlenkové programy, které můžete změnit v přítomném okamžiku ihned na semináři a tak změníte tok událostí ve vašem životě a to, v jaké hojnosti budete žít v roce 2020.

???? Přetnete negativní karmická vlákna a zrušíte sliby chudoby, které jste dali v minulých životech a stále podvědomě negativně ovlivňují váš život.

???? Zbavíte se negativních rodových vzorců v oblasti finančního nedostatku, přesvědčení, které se u vás dědí z generace a generaci a nevědomě blokují vaší hojnost.

???? Pochopíte a vyléčíte vzorce chování v oblasti obchodu s láskou a penězi. Zbavíte se viny, manipulací a manipulátorů, kteří vás blokují v hojnosti.

???? Najdete svoje podvědomé bloky, které zabraňují vaší prosperitě a finanční hojnosti a přeprogramujete je v opak.

???? Najdete svou novou pozitivní vizi budoucnosti plnou prosperity, hojnosti a štěstí. Naprogramujete si hojnost a dostatek do své mysli.

???? Zbavíte se strachu z budoucnosti, neúspěchu, pocitu chudoby, selhání, studu za to být bohatý a nebo že jste/byli chudí.

???? Zbavíte se nízkého sebevědomí ve vztahu k penězům a bohatství. úzkostí spojených s penězi, které si nesete z minulosti.

???? Najdete a zbavíte se chybných přesvědčení o úspěchu jako je např. „Nikdy nemohu uspět.“, „Nejsem dost dobrý/á.“, „Tolikrát se mi to nepovedlo, teď se mi to taky nepovede.“

???? Zbavíte se negativních přesvědčení o penězích: „Nikdy nebudu bohatý.“, „Bohatí kradou.“, „Peníze kazí charakter.“, „Bohatí jsou špatní lidé.“, „Vydělávání peněz je dřina a utrpení.“, „Bez práce nejsou koláče.“ a podobné mentální programy, které jste si přenesli do svých myšlenkových vzorců od vašich rodičů a z vašich rodin.

???? Najdete a přeprogramujete svoje programy neúspěchu a selhání z minulosti, které už si nepotáhnete do budoucnosti.

???? Odejdete lehcí, plní pozitivních zdrojů a radostné vize bohatství budoucnosti. Již po semináři se začnou dít pozitivní věci ve vašem životě.

Zvu vás na tento novoroční transformační workshop, kterým můžete odstartovat svou vyšší hojnost pro rok 2020. Na tomto workshopu používám certifikované metody spirituální a regresní terapie do minulých životů Dr. Briana L. Weisse, hypnózu, transformační metody práce s podvědomím a hluboké meditační a léčivé techniky, kdy se napojujeme na skutečnou pravdu a příčiny našich neúspěchů z minulosti. Společně zbouráme vaše nevědomé bloky hojnosti a nastavíme ve vaší mysli mentalitu dostatku a prosperity.

Těším se na vás.

Martina

Martina Mráčková

Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v hypnoterapii, ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů

Expert na transformaci vědomí a odpuštění

www.martinamrackova.cz

https://www.facebook.com/groups/duchovni.deni.v.praze/permalink/3120917831271281/
 
visitor vizita 
díky za připomenutí - málem jsem zapomněl na několik příjemných usínání v její režii. JJ stará dobrá devadesátá léta :)
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
Tělesný proces Access Consciousness v Brně - Dezertifikace
Tělesný proces Access Consciousness® Dezertifikace pro tělo a Zemi (Elimination and Eradication of the Microbiotic Desertification of Dermis and the Actualization for the Microbiotic Generative Dermis for Body and Earth) očišťuje naše tělo i planetu Zemi od procesu dezertifikace - proměny v poušť a tělu pomáhá zbavit se bolesti a "vysušení", podporuje svou energií zažehnout znova proudění regenerativní energie v celém našem těle i na planetě Zemi. Tento proces vznikl na 7 denním kurzu na Costa Rice, kde jsem byla v říjnu online. Velmi se těším na to, co tento proces vytvoří s našimi těly a hlavně, co vytvoří pro naši celou Zemi.


Chcete "nakopnout" svůj život? Podpořit Planetu? Obnovit své vnitřní zdroje a obnovit zdroje pro udržitelnost naší Země?
Chcete být součástí energetické podpory pro naši Planetu?
Tak tyto tělesné procesy jsou přímo pro vás!

Podporuje možnost opět vnímat, že máte v životě volby a možnost vybírat si podle sebe, pro naši Zemi, bez toho, abyste se museli zcela zříci sami sebe.

Při tomto tělesném procesu, který ještě nikdy nebyl facilitován v ČR ani na Slovensku, se budeme dotýkat na těle a čistit bloky v těle a v kontextu s přístupem k Zemi pomocí clearingů a dalších nástrojů Access Consciousness®

Předpoklady pro kurz - žádné, nejsou potřeba žádné zkušenosti s nástroji Access Consciousness® ani žádné jiné kurzy od AC.
Kdy: pátek 20.12.2019
Od 15hod do 18hod
Kde: Centrum Miracle, Křehlíkova 48, Brno - Slatina
Cena: 1250kč za dospělého /děti od 8 do 16let neplatí nic, pokud přijdou s platícím rodičem, 16 a 17 letí platí polovinu ceny

Možnost přespat v centru po domluvě předem.

Tento proces budete po absolvování kurzu moci aplikovat na sebe, na své blízké i profesionálně.

Částku prosím zašlete na č.ú.. 167194724/0300.
Svou účast potvrďte na: umay@centrum.cz

Tento tělesný proces vás naučí během kurzu Certifikovaná Facilitátorka Access Consciousness v ČR Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, CF, BF, AFF, BPF, AHP, SIYI, CPCK - Intro
Další kurzy v Praze, Bratislavě a Brně najdete zde:
www.psychoterapeutka.eu

https://www.facebook.com/events/2798241093531130/
 
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
A pro zábavu na dlouhé zimní eóny je tu kurs Fraktální kresby!!!
Workshop UMĚLECKÁ FRAKTÁLNÍ KRESBA

Je pro každého, kdo dokáže v ruce držet pastelku. Vychází ze samotné potřeby člověka k uměleckému projevu. Lidé kromě toho, že komunikují verbálně, komunikují i vizuálně. Věděli jste, že více než 80 % z prostředí, ve kterém žijeme, přijímáme zrakem? Abychom věděli, a ne jenom sledovali, je nutné pěstovat pozornost a rozvíjet citlivost a vnímavost. Rozvoj vnímání a intuice umožňuje lidem, aby viděli to, co je viditelné, ale i oku neviditelné. Mnozí, kteří začali kreslit fraktální kresbu ani netušili, že objeví v sobě tolik kreativity a někteří dokonce objevili svůj umělecký potenciál, který dnes využívají na profesionální úrovni. Existují různé druhy uměleckých fraktálních kreseb, v jedné z nich využíváme i symboly a znalosti ze sakrální geometrie, také i princip kreslení mandal. Na workshopu se naučíme kreslit nové techniky.

Workshop je pro ty, kteří chtějí rozvíjet svoji kreativitu. Po zkušenostech s kreslením diagnostických a korekčních kreseb chtějí volně pokračovat s kreslením a v rámci své terapeuticko-učitelské praxe s druhými, rozšiřovat spektrum možností práce s fraktální kresbou. Je i pro ty, kteří fraktální kresbu doposud nepoznali.

Workshop vede psycholožka a tělová terapeutka Mgr. Ana Bažová Grňa, certifikovaná lektorka v Metodě Fraktální kresby, původem ze Srbska, která využívá zkušeností ze školské psychologie, práce s drogově závislými a také zkušeností z 15ti leté praxe vězeňského psychologa. Specializace – tělová psychoterapie, regresní terapie, arteterapie Fraktální kresbou, kterou se začala v roce 2015 učit v Srbsku přímo u autorky této metody Tanzílie Polujachtové.

Více se můžete dozvědět na webových stránkách www.fraktalnakresba.sk,
případně na facebookových stránkách „Fraktálna kresba na Slovensku“
https://www.facebook.com/fraktalnakresba.sk/
Termín: 2.listopadu 2019 od 16:30-19:00 hodin
Místo konání: Studio K3 Praha, Karlovo náměstí 3, Praha 2
Cena: – 800,00 CZK

Přihlášky a bližší informace zasílejte na email: ana.bazova.grnja@gmail.com,
případně na telefonním čísle +421 905 323 937.

Doporučujeme si přinést vlastní sadu pastelek s minimálně 24 odstíny barev.

https://www.facebook.com/events/699321097199005/
 
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
Dušičková gongová lázeň!
 
lillyofthevalley Babiše do koše, motýle za chvíle  Pryč s krvavým dědkem!
Zpěvy kundí, tady je fakt klub na všechno.
 
suchar_ze_sucharova  
Dejv smrdí
 
Karkar Lilo tak, že všechna prasata byla čistá  a všichni lidé zasviněni
Jako host vystoupí kapela Queef!
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
!!!
 
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Který mu zařídil to hustší ochlupení. Ten amuletotalisman. I když vlastně i Michal.
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
Na krku ma amuletotalisman od samana Michaela, ofkoz.
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
To má na krku pivní zátku?
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Nemám nic proti zarostlým chlapíkům. Ale takto tedy ne!
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
To jsem opravdu nepotreboval videt :-)