Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

DudekReklamaNepropadejte panice a svěřte se nám, četli jste něco od DNA?

Lišák Ožívá nám básnická soutěž  a moderátor nějak přitvrdil.
No když jsem o tom tak uvažoval, tak by docela šlo prostě trošičku připoznásilnit příběh ale zachovat ty stěžejní gagy. Fakt je že příležitost zfilmovat s novými možnostmi koncert "Postižené oblasti" by si neměli nechat ujít.
 
No, "rejža" filmu prohlásil, že pokud bude mít film úspěch, tzn. že vydělá trochu víc peněz, než jen na své zaplacení, natočí i Restaurant...
Lišák Ti odpověděl
Janchor I'm a loner, Dottie.  A rebel.
Ta kulata hruza je vsechno, jen ne rozkosna.
 
janina.cz you know furt hovno and ever  shall be deemed to nestydíš
lisak> prohlasenim o tom, ze je film umyslne jinej nez knizka s me potesil, fakt. uz mam mensi strach to videt :-) [ale stejne si myslim ze marvin nema bejt rozkosnej
 
Lišák Ožívá nám básnická soutěž  a moderátor nějak přitvrdil.
Btw: Už jsem byl na filmu a je docela dobrý. Takový milý a přijde mi že je udělán opravdu s úctou vůči předloze. To že se od ní liší vnímám spíš jako výhodu. Takhle alespoň knížka pořád může pobavit toho, kdo viděl film a knížku ještě nečetl. Jiná věc je, že jestli na to budou chtít navazovat, tak se budou muset od předlohy odchylovat čím dál víc. Ale spíš mi přišlo, že to chtěli udělat jako jednolitou a uzavřenou věc. Na druhou stranu tím dobudoucna nechávají prostor pro někoho aby to zkusil znovu. Pán prstenů byl také zfilmován několikrát.
 
Lišák Ožívá nám básnická soutěž  a moderátor nějak přitvrdil.
Nový Marvin je opravdu zcela depresivně rozkošný. Má úmorně rozkošné pohyby, odpudivě rozkošné tvary a mám takový dojem, že jeho vlastní depresi nejvíc prohloubí pohled do zrcadla.

Ale tak by přece vypadat měl !!! Vždyť ho vyrobila Sirius Cybertronics, tatáž pakáž co vyrábí dveře co dělají ááách a výtahy, co se bojí jezdit nahoru. Takže když do kastle co vyroběj jejich designéři, dají pravou lidskou osobnost + obří intelekt...plus něco čím je výsledek schopen podívat se do zrcadla, tak je deprese na spadnutí.
 
janina.cz you know furt hovno and ever  shall be deemed to nestydíš
co te nuti rikat slova jako ROZKOSNY?
 
Tak si toho všimněte... a těch zajímavostí je tam mnohem více
 
V novém filmu se setká starý (seriálový) Marvin:s tím novým (filmovým) rozkošným Marvinem:

 
osvejda 0x09F911029D74E35BD84156C5635688C0 
Dnes od 20:00 na MTV: Making the Movie - Hitchhikers Guide to the Galaxy
 
No na scénáři se podílel Adams, resp. by ho býval napsal úplně, tak snad aspoň to no.
 
Lišák Ožívá nám básnická soutěž  a moderátor nějak přitvrdil.
Kecáš zmrde anonymní, to jsem rozebíral Jáááááááááá :-)))
 
Ale obří hlava je v knize jen metafora....už jsem to párkrát rozebíral, ale zásadní argument je: Jak by takovouhle hlavu mohl strkat do kýblu s vodou???
 
Janchor I'm a loner, Dottie.  A rebel.
How could Hollywood ever do justice to Douglas Adams' work?

This film is being directed and produced largely by British people. One of the executive producers of the film, Robbie Stamp, was a close friend of Douglas Adams, and Adams's family have been closely involved with the production (his daughter will even have a cameo). There are, in other words, many eyes on this project with a personal interest in maintaining Adams's vision.

Who is directing the film/writing the screenplay?

The film is being directed by Garth Jennings, one half of the team of music video directors known as Hammer and Tongs. His opposite number, Nick Goldsmith, will produce it. The script was written by Douglas Adams himself before his death, and is being edited and polished by Karey Kirkpatrick (Chicken Run). (z diskuze na imdb.com)
 
Janchor I'm a loner, Dottie.  A rebel.
Film toci clen Hammer & Tongs, takze bych si netroufal rict o nem, ze bude "americky".
 
Americký Trpaslík, americký Stopař, (snad i Fawlty Towers si přetočili po svém). Hrůza.
 
otvirak ...dostihl jsem sve id... 
Namatkou jsem probehl prvni dva dily, kde je tam nejak zminen Marvinuv vzhled:

Marvin se otočil a pozdvihl k Zafodovi své trojúhelníkovitě zploštělé červené oči. "Doufám, že vás nedeprimuju?" [Sppg 7.]

Jediné světlo na můstku byla slabounká rudá záře trojúhelníkovitých očí paranoidního androida Marvina. [Rnkv 3.]

Marvin stál na kraji můstku. Na robota zas nebyl tak malý. Jeho stříbřité tělo se blyštělo v prašných paprscích slunce a vibrovalo spolu s budovou vystavenou palbě. Proti obrovskému stroji však vypadal žalostně maličký. Tank ho začal zkoumat sondou. Pak sondu zatáhl. "Z cesty, maličký robote!" [Rnkv 7.]

V dálce zahlédli drobnou kovovou postavičku, sklesle cídící kouskem hadříku jednu ploutev obrovského slunečního křižníku. [Rnkv 18.]

... a poklepala ho po kovovém hřbetě, což mu působilo výrazně nepříjemné pocity. [Rnkv 18.] ?pozn. Otvirak: tohle si u toho filmoveho Marvina nejak nedovedu predstavit... by musela klecet... ;)
 
Hmm, je malý s obří hlavou (kulatou). Ale má dobré oči.
 
otvirak ...dostihl jsem sve id... 
predstavoval jsem si ho vyssiho... s ponekud mensi hlavou....