Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
!!!
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Ještě pošlete do nomen omen.
mě se kdysi v podobném případě (opakovaně) celkem promptně ujali na neurologii Poliklinika Spálená, akorát nevím, jestli tam ještě ta ochotná paní doktorka je
metalMARIA us
nevim, zda by to slo nejak velmi rychle, ale mesice snad ne
dr zadáková
Ulice: Olšanská 2666/7
Obec: Praha 3 - Žižkov
PSČ: 130 00
Telefon: 222 581 261
Moirain za všechno se platí.. 
kolektivní brainstorming
hledá se slušný neurolog jakéhokoli pohlaví na hodně bolavá záda, v Praze, co nemá objednací termín v řádu měsíců
 
Carevna ovoce je zdrave ty debil 
dotaz
Existuje v Praze knihovna nebo jiná ustanovizeň, která má sekci +- současné slovenské beletrie? Jak slovenští autoři*ky, tak i překlady. Slovenský inštitút na stránkách nic takového nenabízí a pobočky městské knihovny to mívají spíš nahodile.
 
Dadel Respect my authoritah! 
díky!
US $23.40 22%OFF | Women's Coat Spring Autumn Windbreaker Coat Fashion Casual Graffiti Health Cloth Digital Printing Windbreaker Coat
https://a.aliexpress.com/_mqpPHcp
Dadel Respect my authoritah! 
dotaz
nevíte kde koupit tenhle kabát?
 
tak v Jablonci asi celkem logicky do Muzeum skla a bižuterie :-)
Micana Tady bude do prdele hygge.  .
Ano.
Ale můžete v dešti doběhnout k jeskyni Postojna a tam si postát.
Jeskyně od 12. do 16. květence zavřeno...
Aha, tak estli tu starší zajímají zviřátka, tak mě ještě napadá návštěva řeznictví. ;-)

Ten atomový kryt má pan Czekotay určitě domluven, že by Vás tam zavřeli a uchovali pro něj na lepší časy čerstvou a nezkaženou.
On je tam ukrytý, protože venku by ho rozfoukal vítr a to by sběratelům CO bylo líto. :-(
Czetokay nenápadně vábí ženy do krytu, ať jsou kdekoli. To nebyla nabídka pro děti.
operator304 gotta say this is weird  even for an 80's band
Stejne by mi zajimalo proc vsude mely ty kryty na kyslicnik uhelnaty...
:))
Standardní muzeum (aka patentní úřad z Járy Cimrmana) zatím vede, spolu s tou zoo podle intenzity pršení. I nad civilní obranou, sorryjako. Mladší z toho nemá rozum a starší zajímaj určitě spíš zviřátka než technika a jiné vojenství.
Bozkovské jeskyně jsou asi zavřené(?)
A co tychnické muzeum Liberec? Je to pod střechou! tady
V Městském informačním centru v Liberci si můžete koupit vstupenky na komentovanou prohlídku místního krytu CO. Nutno domluvit předem na čísle 485 101 709.
 
chtel jsem poradit toto, ale smolik: https://www.detoa.cz/novinka-otevreni-prodejny