Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

japokReklamaZatím nevím, jestli to pojmout jako hate klub nebo seriósní roscestník...

ahura_mazda ID sedmé kategorie. 
Jinak od stejného režiséra (Jeff B. Harmon) jsem ještě zkouknul Jihad a Afgan. Nejdřív natočil, tuším, že v 1986, Jihad - natáčel u mudžahedínů v Kandaháru a o dva roky později se mu podařilo pro změnu natáčet u Rusů, to je ten Afgan. Byl zřejmě první západní novinář, kterému bylo povoleno natáčet u Specnaz. Oba dokumenty mají kratší metráž a je zajímavé si je pustit po sobě. Oba jsou pěkně depresivní, zkrátka v Afgánistánu by chtěl žít každý, kromě mně. Člověk se tam asi nedozví nic, co by nevěděl, ale jako záznam doby je to zajímavé. Ještě tu mám od něj Warlord of Kayan, to je taky z Afghánistánu.
ahura_mazda ID sedmé kategorie. 
Já ty dokumenty stahuju přes mvgroup.org. Z nějakého důvodu mi ale dneska nefachčí. Nicméně, mají tam vždy i normální magnet, na který klinu a otevře se mi to ve Vuze.
spic už jen wtf 
A kde to mají? eDonkey nevládnu.
ahura_mazda ID sedmé kategorie. 
Saddam's Iraq
https://docuwiki.net/index.php?title=Saddam%27s_Iraq

Dokument natočený v Iráku v roce 1990, před první válkou v Zálivu. Primárně o Saddámově kultu osobnosti. Rozhovory s různými lidmi, u většiny nebo možná u všech byl vždy oficiální průvodce. Je dost zajímavé sledovat výrazy zpovídaných, většina mluví jak u politického procesu a je vidět, že se hrozně bojí. Zajímavé a děsivé.