Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funcluby

Spravují:

Vlaho,
Kirjat,
Tigo,
w_o_o_d_y,
majo

Může vás zajímat
"Pamatuju si, že Husák si taky stěžoval na Mitteranda, když snídal s chartou. Takže v tomhle to Klausovo přirovnání k disentu sedí. Ale jinak je to samozřejmě nepřítel lidu a bude odhalen, hned jak zvítězí globální zelená myšlenka, wtz."

[V paměť ID Vlaho, R.I.P.]

hňup
Mojmír širůčka
 
igi.igi igina 1,2,3,4,10,12,14,01,02 
Já tomu nerozumí, nešlo by to přeložit?
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
nominace

zz 1.1.2. 3.5.8..... 1.září 2014 13:07:27
Tak to nieje. Podla rovnakej logiky nas/vas anektovala EU lebo sme sa stali jej sucastou. A ver ze toto rozhodovanie EU nenechala uplne n nas.
A to ze ta niekde zmlati banda idiotou z tym nema nic spolocne. Na to staci vlajka slavie a ist do senku oblubenej fanusikmi sparty.
 
vlad_tepes občas dělá  kravinki
ano, to je právě to kouzlo demagogie...
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Kontext, blbečku, kontext.
Rejpavej_krtek  
Vždyť je to pravda, ne?
vlad_tepes občas dělá  kravinki
nominace:
mpts:

Neohlásit nacistům Žida nebo parašutistu či sestřeleného letce bylo také dle zákona trestné.

http://www.okoun.cz/boards/komentare_k_aktualitam?contextId=1064564808#article-1064564808
 
Ty jseš vážně kokot, co?
supr a teď pal do pyči
Tak tenhle príspěvek ko klubu o demagogii opravdu patří. Je totiž značný rozdíl mezi "využívat bezplatně výsledky cizí práce" a "vydávat výsledky cizí práce za své"
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
a?
 
Rejpavej_krtek  
http://www.okoun.cz/boards/komentare_k_aktualitam?contextId=1064132253#article-1064132253

"Věc má dvě roviny - morální a ekonomickou. V té morální si musí Řekové projít svo "denacifikací" - nahlédnout a uznat svůj díl viny na celé věci a odpracovat si své pokání, jako Němci po roce 1945."
 
Nazgul Visí mi uši na bocích lebky  zmuchlané šlachy, boltec tak hebký
A v čem je demagogie?
V souvislosti s radioaktivním válečkem zastupitelstvo m. č. uvažuje o zřízení speciální telefonní linky, kam by se podobné případy mohly hlásit. Mj.: "i kdyby sloužila k nahlášení třeba jediného případu za tři měsíce..." Pak ho v rádiu ufikli, škoda.
 
ocs sine ira et studio  OCSite
Ale to docela má logiku. Pokud je někdo takový idiot že pociťuje vztah k vlastní rodině natolik slabě, aby udal vlastní dítě, pak lze skutečně s vysokou pravděpodobností předpokládat, že vlastní rodiče vykopne kamkoli, jen aby se o ně nemusel starat. A naopak.

BTW, hovoříme-li již o logice, tedy ta první věta tak nějak z principu nemůže být žvást, neboť vypovídá o tom, co pisatele překvapilo. Může se Ti zdát divné, ba i třeba hloupé, že jej to překvapilo; ale žvást to být dost dobře nemůže, ne? Leda bys tvrdil, že Ty víš lépe, co autora překvapí, než on sám. A to tedy jako žvást vypadá :)

Nazgul Visí mi uši na bocích lebky  zmuchlané šlachy, boltec tak hebký
No, takhle je to jasnější. (Předpokládám, že "strčíš rodiče do domova důchodců" má být "odsoudíš sám sebe do domova důchodců" nebo tak něco.) Bez kontextu to ale nedávalo smysl.

Pořád říkám, uvádějte i zdůvodnění!

JBee Nepoznal PALECEK :-( 
Nazgul: Kontext už se mi teď dohledávat nechtělo (první věta je samozřejmě žvást), ale zbytek je IMHO naprosto jasný - udáš své dítě, spáchá-li trestný čin =BŮH=> strčíš rodiče do domova důchodců? Srsly?
Já taky ne. A ta vazba tam IMHO je.