Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Inuška,
captainn,
2rms,
máša,
lajdak

Může vás zajímatReklamaJen se to nebojte říct otevřeně!
Máte-li něco pozitivního, nestyďte se s tím zajít k sousedům :D

Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
NTVL
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Zase budou cely leto vyluky mezi Kladnem a Rakovnikem.
 
+1000, ve skolce maji zahradu rozdelenou červenou paskou na sektory, vypada to tam jak kdyby se tam nasla mrtvola. Posledni dite ze skupiny A se smutne kouka na deti zecskupiny B, za kterejma nesmi.Ale hlavne ze skolkovny chtej hotove u hospodarky
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Oxygenerátor mi hlásí error.
 
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Náš kluk na gymplu jede celou dobu po síti a nikdo se je ani nepokouší do školy dostat. IMHO rozumné, když mají honičku s maturantama, tak proč měnit to, co jim funguje.
Úplně stejné to je na středních školách. Mají tam plno práce s maturitama a přijímačkama, do toho to početní omezení, takže vůbec nemají kapacitu ani na náznak výuky. Akorát v jedné škole v mém okolí běží konzultace po skupinkách.
Dík
Perk holá huba, líný neštěstí  come on now
+1
ale nevěřím tomu ani za mák
Vážení zákonní zástupci žáků druhého stupně,

od pondělí 8.6. vláda konečně umožnila vstup žákům druhého stupně do školních budov. Bohužel však podle mě zcela nelogicky stále trvá na tom, že ve třídách může být maximálně 15 žáků. Toto opatření nám výrazně komplikuje život. Před 14 dny totiž nastoupili žáci prvního stupně. Jejich zájem o vzdělávání přímo ve škole, ač je stále dobrovolný, byl veliký. Nastoupily zhruba tři čtvrtiny dětí. Protože se do svých kmenových tříd nevešly, museli jsme je umístit i do učeben druhého stupně. Vzhledem k této skutečnosti nyní nemůžeme přivítat plošně všechny zájemce z řad druhostupňových žáků. To mě velmi mrzí, ale nemáme jinou možnost. Nařízení je nařízení. Zkusíme však pro každou třídu naplánovat alespoň jeden společný den ve škole, i když po 15 dětech ve skupině. Při té příležitosti vybereme učebnice a předáme nové (nebojte se, učebnice z vyššího ročníku budou několik dnů ležet „v karanténě“.

Od pondělí pozvou třídní učitelé do školy pouze několik jednotlivců - většinou těch, kterým hrozí neklasifikace na vysvědčení. Pokud Vás učitelé osloví, doporučuji docházku do školy přesně dle jejich pokynů využít, i když bude dobrovolná. V opačném případě totiž hrozí špatné známky, popř. opravné zkoušky, opakování ročníku.

Jděte s těma retardovanejma nařízeníma pro školy už do hobymarketu nebo jiné prdele, hovada burešovská, vojtěchovská i prymulovská.

 
Polulina_Permanenta  
To by byla nádhera.
Celé letošní léto by klidně mohlo pršet tak, že by se Muerte úplně rozpustil, a stejně by mi to bylo málo.
 
czekotay We shoul live for the things we believe  
V uplynulých šesti letech bylo touhle dobou peklo v Pittu, teploty třiatřicet, výpek, Sahara a húkadlaci dvakrát za den vozící lidi se slabým srdcem zatancovat roštový čardáš. Letos máme naději, že bude úplně normální léto, tj. teploty 22 - 25 °C, v maximu až už trochu hraničních 28 °C, a každé odpoledne přeháňka s bouřkou. To by bylo krásné a nádherné.
czekotay We shoul live for the things we believe  
Pršet ještě nezačalo. Venku je takový slaboučký deštík. Lidé nemusejí nosit pláštěnky ani deštníky a všechny venkovní aktivity lze provozovat jen s mírnými omezeními. Půda v lese je dva centimetry pod povrchem suchá jak troud.
Agave co nejde silou, jde jeste vetsi 
Vzhledem k tomu, že jde o počasí, tak je léto. Meteorologické léto začíná 1.6.
máte pěknou roušku
jo vlastně. asi jsem z předešlých let zvyklý, že touto dobou je už dávno pocitově léto. asi mám takový dojem, že léto za moc stát nebude.
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Vždyť je jaro.
Vím, že pršet musí, že jsou sucha, ale musí pršet pořád? :( Zkurvené léto totok.
 
RONIN_MAG  
nejen Tesco, u nas prudi i Albert a Kaufland
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Taky kefir by mohli kontrolovat.